• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gundanti kovo gražuolė – Edita Daniūtė (foto)  1 

Autorius: Olialia.lt
2009-03-03 00:00:00

Gundanti kovo gražuolė – Edita Daniūtė (foto)

Garsi šokėja Edita Daniūtė naujajame „Vakaro žinių“ kalendoriuje įkūnijo įspūdingą praėjusio amžiaus vidurio artistę. Gražuolė Edita skelbia pirmojo pavasario mėnesio – kovo – pradžią.


Grožisi slapčia

Profesionalios šokėjos, džiaugsmingai sutikusios su pasiūlymu nusifotografuoti seksualiajam  „Vakaro žinių“ kalendoriui namuose ant sienos kabančio jo nerasite. „Šeimoje mes apsimetame lyg jo nebūtų. Vyrui nelabai patinka, jis nenori manęs dalintis su visais, pavydi. Todėl kalendoriaus garbingoje, matomoje vietoje pas mane namie nėra. Tik aš pati, kai būnu viena namuose atsiverčiu savo nuotrauką, pasigrožiu“, - nusišypsojo žinoma šokėja. Atsivertusi kalendorių Edita grožisi ne tik savo nuotraukomis. „Visas kalendorius labai gražus, nuotraukos tikrai meniškos. Man ypač patinka liepos mėnesio mergaitė Marina, ir Alvyda, puošianti spalio mėnesį“, - sakė E. Daniūtė.


Antras kartas nemelavo

Išgirdusi pasiūlymą pozuoti žinomiausiam lietuviškam kalendoriui Edita ilgai nesvarstė, iškart susiviliojo tokia avantiūra. „Gal šiek tiek ir turėjau abejonių dėl to, kad reikės fotografuotis apsinuoginusiai, tačiau, kai tik apsirengiau man skirtais drabužiais ir pamačiau save veidrodyje visos abejonės iš karto išgaravo. Paplūdimyje ar šokant ant parketo kartais tenka būti labiau apsinuoginusiai, o aš jaučiausi labai apsirengusi“, - nusijuokė žavi moteris.

Vienintelei E. Daniūtei seksualiajam kalendoriui teko fotografuotis net du kartus. Pirmoji kalendoriaus fotosesija vyko ant ledo, o antrojoje fotosesijoje Edita buvo tokia, kokią matote dabar – gundanti artistė. „Labai smagi buvo fotografavimosi ant ledo idėja, gavosi labai gražios nuotraukos, tačiau nusprendėme, kad ji... nevisiškai atitinka pačią kalendoriaus idėją“, - pasakojo „Vakaro žinių“ kalendoriaus modelis. Siekiant tobulo rezultato teko fotografuotis dar kartą, visiškai naujoje aplinkoje, o kartu ir su nauja idėja. Šį kartą fotografo Raimundo Adžgausko padarytos nuotraukos puikiai „įsipaišė“ į kalendoriaus kontekstą.


Dvi šokių pasaulio pusės

„Vakaro žinių“ kalendoriaus modelis – viena iš tų, kurios garsina Lietuvą visame pasaulyje. Juk ji  pasaulio sportinių šokių čempionė! „Šokti baletą pradėjau gal tada, kai buvau tik 6 metų, tačiau labai ilgai nežinojau, kad būtent šokiai ir taps mano tikrąją profesija. Dėl to dar ir studijavau, baigiau rinkodaros studijas, įgijau tarptautinės ekonomikos magistro laipsnį“, - pasakoja Edita, šiuo metu dirbanti šokių trenere.

Dabar ji vadovauja „Editos Daniūtės šokių studijai“, kuri veikia Kaune ir Vilniuje. „Mokau vaikus ir suaugusius šokti. O be to, tenka ir universitete įgytas žinias panaudoti – juk esu direktorė“, - nusijuokė E. Daniūtė. Ji tikino, kad žmonių susidomėjimas šokiais labai didelis. „Bet žinoma, mums labai trūksta vyriškos lyties atstovų. Tad kviečiu visus!“ - pasinaudojo proga šokėja.

Dabar ji perbėgo į kitą scenos pusę: anksčiau ant parketo pati sukosi ir nuolatos buvo vertinama, o šiandien jau Edita vertina kitus šokėjus. „Meluočiau jei sakyčiau, kad man netrūksta to pasaulio. Tačiau turiu kitus dalykus: šeimą, kurią labai myliu, darbą kurį taip pat labai myliu, tad neliūdžiu“, - su šypsena pasakojo Edita. Vis tik sustabdyta profesionalios šokėjos karjera jai sutaupė labai daug nervų. „Kol šokau, beveik kiekvieną savaitgalį tekdavo dalyvauti varžybose, todėl būdavau nuolatos įsitempusi. O juk kartais visiems būna dienų, kai norisi gulėti po antklode ir apie nieką negalvoti. O man tekdavo visada šypsotis, būti pasitempusiai. Tai tikrai vargindavo“, - atskleidė kitą šokių pasaulio pusę Edita.

Įdomu, ar garsios šokėjos dukra Evita paseks mamos pėdomis? „Leisiu dukrai pačiai pasirinkti, tačiau labai laukiu, kol ji šiek tiek paaugs ir galės pradėti vaikščioti su manimi į repeticijas. Mažoji jau bando šokti ir namie, jau moka ir „sia sia sia“ pasakyti“, - nusijuokė E. Daniūtė.


Tingėti moka

Idealus savaitgalis „Vakaro žinių“ kalendoriaus mergaitei turėtų prabėgti su šeima. „Su dukrele išsimiegotumėme, papusryčiautumėme, išeitumėme kur nors pasivaikščioti, galbūt susitiktumėme su kokiais draugais. O vakare, kai Evita užmigs būtų smagu pažiūrėti kokį gerą filmą“, - svajojo Edita. Būtent filmai yra viena pačių didžiausių šios gražuolės aistrų ir silpnybių. „Man pats geriausias tingėjimo būdas yra gulėti visą dieną lovoje ir žiūrėti filmus. O visų laikų mano mylimiausi filmai, kuriuos rekomenduočiau pasižiūrėti ir kitiems - „Rudens legendos“, „Amerikietiškos grožybės“, „Pasivaikščiojimas padebesiais“... Tikrai galėčiau dirbti video nuomos punkte!“ - sakė E. Daniūtė, labai mėgstanti ir romantiškas knygas.  

Merginoms, svajojančioms tapti „Olialia“ mergaitėmis Edita vardina savo grožio paslaptis: „svarbiausia – gerai išsimiegoti. Be to reikia sveikai maitintis, prisižiūrėti, kiekvienos moters figūrai  labai padeda ir šokio treniruotės. Kol esi jauna savo išvaizdai reikia mažai dėmesio skirti, bet su amžiumi viskas keičiasi“, - sakė šią vasarą savo trisdešimtąjį gimtadienį švęsianti moteris.


 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2009-03-03 15:51:55
Eilinė panelė ir dar žvaira.