• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

G.Valaitytė: "Flirtas tinka ne kiekvienai"  3 

Autorius: Elena Nikonovaitė, respublika.lt
2010-07-05 09:00:00

G.Valaitytė:
Respublika.lt nuotr.

Stipriai sumušta galva, patempti kaklo slanksteliai ir plyšę kojos raumenys - tokiomis traumomis po neseniai autostradoje Kaunas-Klaipėda padarytos avarijos atsipirko Gintarė VALAITYTĖ (26). Dėl nelygios kelio dangos "Yvos" raudonplaukė nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į kelio atitvarą. Iki šiol itin jautriai įvykį išgyvenanti mergina tvirtina, kad emocinės pasekmės rimtesnės už fizines. "Laisvalaikio" interviu - apie pakitusius po avarijos G.Valaitytės prioritetus, ir ne tik.

- Ar tai pirma jūsų padaryta autoavarija?

- Taip. Iki šiol nesu nei automobilio sudaužiusi, nei sėdėjusi mašinoje per eismo įvykį. Ir man nemalonu, kai bandoma prajuokinti ar nuraminti fraze, neva nieko čia baisaus, bus dar tų avarijų... Tikiuosi, kad man tai pirmas ir paskutinis kartas.

- Čia tas pats naujutėlaitis "Mitsubishi Colt", kurį prieš tris mėnesius pasidovanojote gimtadienio proga?

- Taip. Gaila, neilgai juo važinėjau. Buvau prie šio automobilio prisirišusi, jis net turėjo vardą - Micius. Absurdas, bet pirmiausia labai gailėjau mašinos. Ir tik po kurio laiko supratau, kad viskas galėjo baigtis kur kas blogiau ir kad automobilis - tikrai ne svarbiausia. Automobilis nebepataisomas. Bet nieko. Užsidirbsiu, nusipirksiu kitą. "Yva" šiuo metu turi daug koncertų.

- Ar jau galite eiti į sceną?

- Apsivyniojusi koją elastiniu tvarsčiu, manau, scenoje jau išstovėčiau. Tiesa, dar kurį laiką turiu vaikščioti su kojos įtvaru. Vis dėlto emocinės pasekmės rimtesnės už fizines. Gavau progą išeiti priverstinių atostogų, stabtelėti ir persvarstyti prioritetus.

- Kokie jie dabar?

- Daug minčių kilo, bet manau, kad kai kitą kartą teks rinktis tarp vakarėlio su draugais ir pabuvimo su tėvais, važiuosiu lankyti tėvų. Esu vienturtė, mama, sužinojusi apie avariją, labai dėl manęs išgyveno.

- Esate diplomuota choreografė. Ar "Yvoje" atsakote už judesius?

- Šokius kuria visos grupės narės. Natalijos ("Yva" lyderė Natalija Zvonkė - aut. past.) namuose yra kambarys su
veidrodžiais. Stovime priešais juos, klausomės muzikos ir žiūrime, kaip gražiau pateikti savo kojas, figūrą, - ieškome akcentų. "Yvos" šokių esmė - seksualumas, patrauklumas, kad žiūrovas norėtų mus matyti, o ne nusisukęs kalbėtųsi.

- Ar būdamos scenoje naudojate flirtavimo technikas, pavyzdžiui, nuleidžiate akis žemyn ir po pauzės pakeliate jas kur kas lėčiau nei įprastai?

- Mes, merginos, turime tiek daug gudrybių... (Juokiasi.) Žinoma, kai reikia, jas naudojame ir scenoje. Juk scenoje negali stovėti taip, kaip gyvenime. Nesirodome publikai su džinsais ir marškinėliais. Manau, scenoje atlikėjas turi traukti akį.

- Ar dėvite aukštakulnius kasdien?

- Labai retai. Kai man reikia vairuoti automobilį, lėkti pas vaikus į šokių studiją, eiti į banką susimokėti už butą, manau, su aukštakulniais atrodyčiau kvailokai. Eidama į parduotuvę pieno labutinų nesiaunu.

- O juos turite?

- Turiu.

- Jūsų mėgstamiausias drabužis?

- Jau kurį laiką esu pamėgusi sukneles. Turiu visokių - nuo proginių, kokteilinių iki paprastų laisvalaikio.

- Kokie jūsų mėgstamiausi kvepalai?

- Šiuo metu kvėpinuosi "Gucci" aromatu "Flora". Bet tikrai negalėčiau pasakyti, kokie mano kvepalai mėgstamiausi. Apie kvepalus ir vyną galėčiau kalbėtis ištisas valandas...

- Tai kiek kvepalų buteliukų stovi ant jūsų naktinio stalelio?

- Apie dešimt. Bet ne jų kiekis ir net ne kokybė yra esmė - svarbu emocijos.

- Kada pati sau būnate gražiausia?

- Mano mylimas žmogus sako, kad jam pati gražiausia būnu ryte, vos pabudusi, užsimiegojusi. O sau pačiai labiausiai patinku, kai nuoširdžiai, skaniai juokiuosi. Ne šiaip chi chi...

- Kaip atkreipti vyro dėmesį?

- Manau, vyrai sutinka akimis, todėl moteris turėtų rūpintis savo išvaizda. Man asmeniškai labiausiai priimtinas lengvas flirtas, koketavimas. Bet flirtas turi būti saikingas, gražus. Flirtas tinka ne kiekvienai.

- Ar po naujausio įvaizdžio pokyčio (naujam "Yva" albumui G.Valaitytė nusidažė plaukus raudona ugnine spalva - aut. past.) nesijautėte kaip iš dažų reklamos?

- Ne, bet išėjus nuotraukų publikacijai man skambino pažįstami ir sakė, kad galėčiau reklamuoti plaukų priežiūros priemones. Sakiau: ačiū, kad giriate tik plaukus. Ir aš pati visai nieko. (Juokiasi.)

- Ar nusikirpti plaukus jums būtų tragedija?

- Atvirkščiai! Iš tikrųjų aš ir ketinau tai padaryti - labai norėjosi radikalių pokyčių, bet kirpėja pasiūlė dažytis raudonai, ir tam kartui pokyčių pakako. Aš šviesiaplaukė ilgakasė jau 26 metus, todėl neatmetu galimybės kada nors nusikirpti trumpai, kare kirpimu.

- Kodėl viešumoje jūsų mažiau nei kitų "Yvos" merginų?

- Žinau, kad sklando gandas, neva Natalija kitoms "Yva" narėms neleidžia dalyti interviu, o jei leidžia, tai ant popieriuko surašo, ką mums sakyti. Taip tikrai nėra. Viešos esame tiek, kiek kiekvienai to reikia. Ir kad Natalija yra grupės lyderė - formalumas. Mes viską sprendžiame kartu.

- Ar norėtumėte dalyvauti TV projektuose?

- Jei pakviestų - mielai. Žinoma, prieš tai pasverčiau visus "už" ir "prieš". Anksčiau man yra siūlę fotografuotis apsinuoginusiai, bet tada aplinkybės buvo netinkamos...

- Ar nusifotografuotumėte erotinėje fotosesijoje dabar?

- Kitados sakiau griežtai "ne", bet dabar pagalvočiau.

- Su kokiu gyvūnu save tapatintumėte?

- Su Sidu iš "Ledynmečio" - tuo tinginiu, kuris visą laiką miega ir miega. Ne dėl to, kad esu tinginė, o kad gerai išsimiegoti ir pailsėti man yra tiesiausias kelias puikios savijautos link.

- Kiek išmiegate per naktį?

- Jei yra galimybė praleisti lovoje 10 valandų, visada taip ir darau. Galiu ir ilgiau. Andrius Butkus (TV projekte "Šok su manimi" šoko su seimo nare Inga Valinskiene) mane vadina miegapele, nes po koncertų važiuodama namo, kai kitos merginos plepa, aš dažniausiai miegu.

- Su šokėju Andriumi Butkumi viešumoje esate piršta... Ar jis ir yra tas vyras, kuriam gražiausia esate ryte?

- Į šitą klausimą neatsakysiu.

- Kokie vyrai jums patinka?

- Paprasti, nuoširdūs, turintys savo gyvenimo filosofiją ir viską darantys saikingai. Nemėgstu vadinamųjų lūpdažių - sintetinių, išsipusčiusių vaikinų, kuriems neduokdie žele suteptas plaukas ne į tą pusę krinta...

- Ką veikiate laisvalaikiu?

- Knyga yra mano geriausias draugas.

- Ar žiūrite pasaulio futbolo čempionatą?

- Taip! Sergu už Argentinos rinktinę, taip pat man patinka olandų komanda.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2011-01-22 17:27:45
o man ji atrodo paprasta ir lb miela:)
Aurelija
2010-09-02 18:50:25
nevarikit jus ant jos jinai man grazi , ir visai miela mergina ,jej nepatynka tai neziurekit jiu koncertus jej nepatynka tas svarkelis us apatynais..
nuomonė
2010-07-06 09:13:32
rašote , jog turit daug koncertų. Tai gal imkit ir nusipirkit kokius sijonėlius. Nes nieko nėra baisiau, kaip žiūrėti į atlikėjas vilkinčias švarkelį ant apatinių kelnaičių. ..