• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į Lietuvą atvyksta Valentinas Yudashkinas

Autorius: Diana Augūnaitė
2011-10-13 14:22:00

Į Lietuvą atvyksta Valentinas Yudashkinas

Jubiliejinio 5-ojo laidos „Mados reidas“ gimtadienio proga pristatyti savo kolekcijos į Lietuvą  atvyksta visame pasaulyje savo darbais garsus Rusijos aukštosios mados kūrėjas Valentinas Yudashkinas. Kartu su šešių asmeninių padėjėjų komanda dizaineris Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje spalio 20 d. surengs itin rafinuotu skoniu išsiskiriantį aukštosios mados kolekcijos pristatymo šou.

Paties dizainerio atrinkti modeliai

Vakaro metu bus pristatyti paties Valentino Yudashkino atrinkti modeliai. Pasikviesti Lietuvoje padaryti išskirtinį šou buvo ilgas bendraminčių komandos darbas, kurio rezultatu galės mėgautis netgi su mados pasauliu labai glaudžiai nesusiję, tačiau visą pasaulį pribloškiančiais darbais besižavintys lietuvaičiai.  

„Gerbiu talentingus kuriančius žmones, o Valentinas Yudashkinas yra būtent toks – įkvepiantis pavyzdys ne tik mados pasaulio atstovams, bet ir visiems estetiką, kultūrą, tradicijas bei vertybes puoselėjantėms žmonėms“, - sakė renginio globėju tapęs Viktoras Uspaskichas.

23 punktų pageidavimų sąrašas

„Iš Rusijos atvykusių svečių norai visada būna ypatingi. Ne išimtis ir garsusis dizaineris, pateikęs 23 punktų sąrašą, vadinamąjį „raiderį“, kuris prilygsta aukščiausių valstybių vadovų reikalavimams“, - pasakojo šventės organizatorius, laidos „Mados reidas“ vedėjas Mantas Petruškevičius.

Tarp žymaus dizainerio prašymų buvo pageidavimas iš oro uosto į viešbutį būti palydėtam apsaugos ir policijos eskorto su švyturėliais. Garsusis mados kūrėjas pats išsirinko prabanga ir diskretiškumu pasižymintį „Stiklių“ viešbutį, kuriame jau buvo apsistojęs ne vienas aukščiausio rango politikas ir pramogų pasaulio atstovas. Taip pat dizaineris pageidavo, kad prie viešbučio durų jo ištisą parą lauktų būtinai juodos spalvos limuzino klasės „Audi“ automobilis, pasiruošęs pristatyti svečią į bet kurią norimą vietą.

Valentino Yudashkino pageidaujamų šukuosenų ir makiažų koncepciją vienintelės pasiryžo įgyvendinti kompanijos „Max Factor“ ir „Wella“. „Jis rūpinasi menkiausiomis smulkmenomis ir visada reikalauja aukščiausios kokybės. Dirbti kartu ir pristatyti šią nuostabią kolekciją yra ne tik didžiulis iššūkis, bet ir profesionalumo įvertinimas“, - įsitikinęs stilistas Mantas Petruškevičius.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus