• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

I. Stumbrienė: net ir auginant vaikus, galima stulbinti elegancija  4 

Autorius: Balsas.lt
2011-02-01 09:00:00

I. Stumbrienė: net ir auginant vaikus, galima stulbinti elegancija
TV3

Dviejų vaikų mama Inga Stumbrienė prisipažino, kad motinystė neprivertė jos pamėgti „namų šeimininkės“ stiliaus: ji mielai puošiasi vakariniais drabužiais, neatsisako ir aukštakulnių. Norisi patikti ir vyrui: šio dovanotus drabužius Inga mielai dėvi, net jei jie pačiai ir nelabai patinka.

Spintos turinys.

Esu pakankamai konservatyvi – nesu linkusi radikaliai atnaujinti savo garderobo. Namuose turiu didelę drabužinę, tad ten laikau ir labai seniai įsigytus drabužius – labai sunku su jais atsisveikinti. Tačiau kartą per metus kartu su vyru peržiūrime ir nebenešiojamus rūbus atiduodame labdarai.

Kaupiu visus vakarinius apdarus, net jei ir žinau, kad vienos ar kitos suknelės daugiau nebedėvėsiu.

Vyro dovanos.

Kartais ir Aivaras (I. Stumbrienės vyras – aut. past.) padovanoja drabužėlių. Na, kartais ir neatitaiko mano skonio, padovanoja ką nors man neįprasto, tačiau vistiek dėviu. Kartą, antrą apsivelku ir pradeda patikti.

Mėgstamiausi papuošalai.

Niekada nesiskiriu su vestuviniu žiedu. O labiausiai patinka puoštis auskarais, tačiau labai nepatinka apyrankės, mieliau renkuosi laikrodį.

O auskarų neturiu daug. Va, jų nesu linkusi kaupti, kas kiek laiko turimus pakeičiu naujais. Šiuo metu turiu vos po kelias poras, skirtus dienai, laisvalaikiui ir šiek tiek daugiau vakarinei aprangai.

Žemakulniai ar aukštakulniai.

Priklauso nuo situacijos. Tiesa, vaikai šiek tiek privertė pakoreguoti pomėgius – dažniau tenka apsiauti batus be kulno. Kur išvažiavus su šeima mažąjį dar ant rankų reikia laikyti, dukrelė vis laksto, tai nespėju jos gaudyti. Su aukštakulniais būtų pakankamai ekstremalu.

Tačiau vakarėliui renkuosi tik aukštakulnius – su jais net patogiau nei su žemakulniais batais.

Sijonas ar kelnės.

Nei vienam neskiriu pirmenybės, tačiau esu pamišusi dėl suknelių. Parduotuvėse joms negaliu atsispirti... Turbūt daugiausiai turiu vasarinių, tačiau dėviu ir šiltesnes žiemines.

Kailis ir oda.

Nors ir palaikau tas idėjas, kad gyvūnėlių nereikėtų žudyti, negaliu atsispirti kailiniams. Kasmet stengiuosi įsigyti bent vienus. Žiemą negaliu be jų išsiversti – gražu, elegantiška ir labai šilta.

Geriausias metų pirkinys.

Žinoma, kad kailiniai! Mėgstu sau ką nors nusipirkti kiekvieno gimtadienio proga, tad ir per šį pasidovanojau sau trumpus šinšilo kailinukus.

Išrankumas.

Esu labai išranki drabužiams. Jei tenka ruoštis vakarėliui, neužtenka apsilankyti vienoje parduotuvėje – apsilankau visose savo mėgstamose. Kartais net ir visą Vilnių išmaišius nerandu, tada tenka prašyti siuvėjos ar dizainerio pagalbos.

Apsipirkimo įpročiai.

Nesu išlaidi – prieš pirkdama visad pagalvoju, ar išties dėvėsiu. Net ir per išpardavimus nelakstau per parduotuves: pilna žmonių, geriausi drabužėliai išpirkti. Dabar jau laukiu pavasario kolekcijų, o kol kas domiuosi būsimosiomis mados tendencijomis.

Užsienio ar lietuviškos parduotuvės.

Laukiam, kol vaikai paaugs – tada ir į užsienį galėsime dažniau išvažiuoti, nes pasiūla Lietuvos parduotuvėse labai menka.

Tiesą sakant, mano idėjas dažniau įgyvendina siuvėja ar dizaineriai, nes, ko noriu, retai atrandu.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nyyyynftg
2011-03-22 13:56:53
rtyin
be_vardo
2011-02-09 11:07:54
kazkada per tv rode laida, zurnalistai ima is Paksienes interviu, o ji, tada dar kaip Pirmoji salies ponia, savo gyvenimo nuotraukas traukia is maisiuko.... arba sedi su ruzavom tapkytem.... nu jau tikrai kaip is komplekto "Lelyte Barbe".... :D Jau ziauresniu Lietuvos atstovu tai tikrai pasaulyje nebera,,,, :)
Gabrielė
2011-02-02 11:21:59
O man patinka ši lėlė Barbie. Gražiai pateikia savo šeimą, visada gražiai atrodo abu su vyru ir tikrai labai tikiuosi, jog tai nėra vaidyba. Linkiu kuo geriausios kloties.