• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Iš karšto berniuko į... juokingą dieduką? (foto)  5 

Autorius: Pagal Sheknows.com
2009-05-18 00:00:00

Sakoma, kad perkopusioms per 40 Holivudo dievaitėms jau vėloka vaidinti aistringas gražuoles, jos tenkinasi tik mamų, kaimynių, kolegių vaidmenimis. Tuo tarpu karšti vyrukai į pensiją išeina kiek vėliau. Bet vis dėlto ir jiems esama tam tikro nerašyto amžiaus cenzo. Kas jį lemia? Be abejo, negailestingas laikas, paliekantis neišvengiamų žymių išvaizdoje. Žvilgtelk į šias nuotraukas – ir pati įsitikinsi, jog ekrano gražuoliai tikrai sensta.

Alecas Baldwinas

Didžiausią karjerą padaręs ir pats dailiausias iš Baldwinų vyrukų dinastijos po neseniai pasirodžiusio serialo „30 Rock“ buvo laikomas vis dar žaviu vyru, už savo vaidmenį netgi apdovanotas prestižiniu „Emmy“, tačiau sprendžiant iš dabartinės jo išvaizdos, aistringų meilužių vaidmenys jau tikriausiai nuplaukė užmarštin.

Arnoldas Schwarzeneggeris

Prieš tapdamas gubernatoriumi A. Schwarzeneggeris buvo vienas garsiausių planetos kultūristų, pelnęs Misterio Visatos ir Misterio Olimpijos titulus, o apie galingus jo raumenis sklandė legendos. Akivaizdu, kad dabar Kaliforinijos gubernatorius dažniau nei svarmenis ar štangas kilnoja peilį ir šakutę per oficialius pietus.

Brendanas Fraseris

Filmuose „Mumija“ bei „Džiunglių karalius“ Brendanas tik kai kuriose scenose dėvėjo marškinėlius. Dabar išsiskyręs trijų vaikų tėvas mėgaujasi pramogaudamas su savo atžalomis ir veikiausiai prisišveičia ledų už tris.

Clintas Eastwoodas

Clintas Eastvudas savo aktoriaus karjerą pradėjo kaip tikras mačo idealas. Dabar jis – pagyvenęs dėdulė, kuris tikriausiai naktipiečiams kasdien pasičirškina keptų bulvių.


Mickey Rourke

80-aisiais jis buvo tikras svajonių meilužis: partauklus, turtingas ir daug žadantis aktorius, ekrane besibučiuojantis su pačiomis gražiausiomis pasaulio moterimis. Tačiau pradėjęs grimzti į kvaišalų liūną jis prarado ir savo karjeros perspektyvas. Gelbėti padėtį Mickey dar bandė botokso injekcijomis, bet ir šis žingsnis nepasiteisino. Dabar jis labiau žinomas ne kaip svajonių jaunikis, o kaip plastikos chirurgų auka.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ina
2009-05-19 20:49:30
Gerai gerai, kad ir vyrus pasigrožėt įdėjo. Nes panašaus tipo straipsniai vis moteris pliekia: tai tos celiulitas matosi, tai ana be makiažo tikra pabaisa. O jau visokie ten gražuoliukai tai nesensta, nesiraukšlėja, nenutunka ir visa kita. Beje, kažin, kaip Bradas Pitas ir Tomas Kruzas atrodys su pilvuku ir žilais plaukais?
eina sau
2009-05-19 18:15:26
kaip kraupu sent :p
Niekas
2009-05-19 13:18:24
Koks skirtumas verstas jis ar ne, niekas neprivers tokio šlamšto versti, juk temos parenkamos. Ar jie ima bet kokį, patį pirmą pasitaikiusį?