• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išskirtinis modelis Rasa Ciūnė: „Vėl atradau juodą spalvą“

Autorius: Eli.lt
2015-12-05 10:00:00

Išskirtinis modelis Rasa Ciūnė: „Vėl atradau juodą spalvą“
Kristinos Čyžiūtės nuotr.

Išskirtinio grožio fotomodelis Rasa Ciūnė, dalyvavusi „Closté Clothes Boutique“ pirmojo gimtadienio šventėje, netikėtai tapo pagrindine vakaro viešnia – jai patikėta pristatyti net keletos žinomų Lietuvos dizainerių drabužius, kuriuos galima rasti Kauno Senamiestyje įsikūrusiame jaukiame butike.


„Man patinka tai, ką kuria Ernesta Jorudė. Ji puikiai žino, koks drabužis galėtų išryškinti mano privalumus ir paslėpti trūkumus. Tad, atėjusi pasveikinti dizainerės su jos įkurto butiko gimtadieniu, mielai išsimatavau tai, kas šiuo metu yra madingiausia“, - sakė dramatiško likimo R. Ciūnė, kuriai net 8 centimetrais trumpesnė koja nesutrukdė tapti geidžiamu dizainerių ir fotografų modeliu.Apie tai drąsiai pasakojanti mergina neslepia – šiuolaikinė mada jai palanki. Dabar, pasak R. Ciūnės, pasipuošęs laisvesniu, neįprasto kirpimo drabužiu ne tik neatrodysi keistai, bet būsi stilingas.

Yra rūbų, kurių jos spintoje niekada nebuvo ir nebus. R. Ciūnė sakė, kad bet koks klasikinio stiliaus drabužis puikiai pabrėžia tai, ka ji norėtų užmaskuoti.

Fotomodelis labiausiai mėgsta įvairias šiuolaikines mados tendencijas atitinkančias kelnes ir rečiau vilki sukneles ar sijonus.

„Praėjusią vasarą tik vieną kartą kelnes buvau iškeitusi į šortus. Dabar rasti patinkančius ir tinkančius drabužius yra daug paprasčiau. Na, o kai būdavau paauglė, to vienintelio rūbo medžioklėje su mama užtrukdavome ir savaitę“, - prisiminė R. Ciūnė.„Closté Clothes Boutique“ veidu dar praėjusį sezoną tapęs fotomodelis butiko pirmojo gimtadienio vakarėlyje įvertino E. Jorudės kurtą suknelę. Būtent šis drabužis jai priminė susigrąžintą meilę juodai spalvai. Ją fotomodelis išskiria kaip tą, kuria galėtų puoštis nuolat, tačiau pastaruosius trejus metus buvo pakeitusi pilka ar lapės oranžine. Pokyčiai R. Ciūnė spintoje įvyko neatsitiktinai: juos įtakojo mielas ir mažytis pirkinys - baltos spalvos čihuahua. Šuniuką ji įsigijo prieš trejus metus gyvendama Islandijoje.

„Kadangi esu reikli sau, vaikščioti, kai ant drabužių galima pastebėti šviesių augintinio plaukų, negalėjau. Teko rinktis nebe juodus, o šviesesnių atspalvių drabužius. Tačiau juoda vėl ima karaliauti mano spintoje!“, - pasakojo R. Ciūnė.

Fotomodelis aistrą jaučia ir batams, tačiau įsigyti tokius, kurie būtų ir gražūs, ir patogūs nėra lengva. Per daugelį metų R. Ciunė išmoko juos išsirinkti bei žino, kokių reikia norint, kad jaustųsi gerai. Naujausias jos pirkinys – vasarinis apavas, įsigytas Malaizijoje.

„Kai viešai papasakojau apie savo ligą ir jos pasėkmes, daug kas pasikeitė. Seniau žmonės atkreipdavo dėmesį į mano raudonus plaukus. Dabar labiau nužiūrinėja kojas...“, - sakė R. Ciūnė.Ji ne kartą sulaukė pasiūlymo dizainerių drabužius pristatyti ant podiumo. Tačiau fotomodelis supranta to negalinti padaryti.

„Su kokiu iššūkiu kūrėjas susidurtų, kai reikėtų rasti ir man tinkančius, ir prie rūbų derančius batus!“, - sakė R. Ciūnė.

Fotomodeliui kelis drabužių derinius parinkusi E. Jorudė sakė, jog judviejų draugystė padeda į madą pažvelgti kiek kitaip.

„Rasa buvo mūsų pavasario kolekcijos vienas iš pagrindinių veidų. Ją pasirinkau jau antrąsyk ne tik todėl, jog ji yra mano draugė, bet ir dėl to, kad jos unikalumas, išskirtinumas bei modelio įvaizdis mane žavi ir  sutampa su „Closté Clothes Boutique“ koncepcija - visada būti išskirtiniams“, - tvirtino E. Jorudė.

„Closté Clothes Boutique“ gimtadienio akimirkos fotogalerijoje:Rušiavimas:

Siųsti draugui:

Vardas*
El. paštas
 
Draugo vardas*
Draugo el. paštas
 
Žinutė
* žymi privalomus laukus