• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Juoda spalva – žinomų Lietuvos moterų pasirinkimas

Autorius: Eli.lt
2016-05-05 11:00:00

Juoda spalva – žinomų  Lietuvos moterų pasirinkimas
„Juodomis suknelėmis puošiasi drąsios moterys“, - kartą rašė Oskaras Vaildas. Šiais laikais juoda suknelė, lyg privalomoji garderobo dalis, o toks drabužių pasirinkimas – labai vertinamas. Taip mano ir žinomos moterys: dizainerės Indrė Kvedarienė, Inga Rebrova, Viktorija Rakauskienė, Vilma Statkuvienė, modelis Solveiga Mykolaitytė, papuošalų kūrėja Ernesta Statkutė ir „Studio M“ įkūrėja, visažistė Milita Daikerytė.

Tad kodėl ją verta rinktis ir kodėl ši paslaptinga spalva nukonkuruoja visas kitas spalvas?


Solveiga Mykolaitytė ir Indrė Kvedarienė

Anot Indrės Kvedarienės, ši visada išliks madinga.
„Juoda spalva paslaptinga, visada madinga ir jeigu suki galvą ką rengtis – su juoda spalva niekada neprašausi. Tai būtent ta spalva, prie kurios tinka visos kitos. Juodos spalvos drabužiai karaliauja ir mano spintoje, tačiau prie jos stengiuosi priderinti kitos spalvos batelius, rankinę, ar tarkime, žalius smaragdinius auskarus. Juoda nustebinti gana sudėtinga, ji ganėtinai reikli, bet pasirinkusi tokius apdarus, žinau, jog niekuomet neatrodysiu prastai“, - kalbėjo dizainerė.


Viktorija Rakauskienė

Jai antrino ir debiutinę „New Black“ kolekciją  rudenį pristačiusi Viktorija Rakauskienė.
„Juodą spalvą aš tiesiog dievinu. Kaip ir pirmos kolekcijos metu, mano šūkis buvo: „Nustosiu dėvėti juodą, kai bus sukurta dar juodesnė“. Su tuo aš tikrai sutinku. Juoda spalva dera su daug kitų atspalvių, kitų spalvų aksesuarais, rankinėmis, batais. Juodą galima vadinti klasika. Juk ne veltui sakoma, kad kiekviena moteris privalo savo spintoje turėti mažą juodą klasikinę suknelę, tiesa? Aš pati, jeigu renkuosi brangesnio brando batelius ar rankinę, dažniausiai renkuosi juodą – ši visada išliks stilinga.  Taip pat juoda patinka ir dėl to, mat ji labai lanksti ir man asocijuojasi su prabanga. Neseniai dalyvavau nuostabiame renginyje, kurio „dresscode“  buvo juoda. Ir iš tikrųjų, man buvo įdomu pamatyti žmones, kurie visi vilkės juodos spalvos drabužius. Aš buvau nustebusi – išvydau tiek daug skirtingų juodos spalvos derinių, drabužių, aksesuarų. Nors visi vilkėjo juodai – visi buvo tokie skirtingi, su savo stiliaus jausmu ir „charakteriu“. Tai dar kartą įrodo, jog ji – puikus pasirinkimas“, - kalbėjo Viktorija.

Juodos spalvos privalumus vardino ir Solveiga Mykolaitytė.
„Mėgstu šią spalvą, tačiau vien tik juodai, rengiuosi retokai. Labiau mėgstu aksesuarus, rankines, papuošalus ar net nagų lako spalvą, mėgstu juodą. Juodą renkuosi priklausomai nuo to, kur einu, ir koks metų laikas. Vasarą jos beveik išvis nedėviu. Nors juoda visada bus klasikos ir elegancijos spalva, norint apsirengti vien tik juoda spalva, tai tikrai nėra lengva. Juoda gali būti labai apgaulinga – juk ji turi skirtingus juodus tonus, skirtingus raštus ir skirtingą medžiagos tekstūrą. Manau, jog gerai suderinta juoda apranga visada dvelks elegancija ir rafinuotumu. Ją aš tikrai rekomenduoju turėti savo garderobe“, - dėstė Solveiga.


Milita Daikerytė

Apie juodos spalvos pasirinkimą kalbėjo Milita Daikerytė ir Inga Rebrova. Jos šį penktadienį prisidėjo prie įspūdingo „The Dark“ butiko atidarymo.
„Juoda spalva man – pirmasis pasirinkimas. Ją dėviu beveik kasdien. Ši spalva labai universali, nesunkiai priderinama, daug kam tinkanti. Tad kai darbavomės su „The Dark" butiko atidarymo modeliais – „Studio M" komandai tai buvo vienas malonumas. Užtrukome visą dieną, dirbo net 6 merginos. Tačiau labai džiaugiamės rezultatu. Juodas makiažas, drabužiai dvelkia paslaptimi, kitoniškumu. Vien pažvelgus į susirinkusiųjų nuotraukas galima teigti –  ši spalva tinkama ryškiems, įdomų gyvenimą gyvenantiems žmonėms. Buvo smagu tapti to dalimi. Be to, ir pati  puikiai jaučiuosi apsivilkusi juodai", - šypsojosi Milita.


Inga Rebrova


Jai antrino Inga Rebrova.
„Mano kurtuose drabužiuose daug juodos – ji mano viena mėgstamiausių spalvų. Tad ir  ready-to-wear kolekcijoje, kurią pristačiau penktadienio vakarą, ji dominavo. Puikiai prie jų derėjo ir įstabūs juodi aksesuarai. Manau, jog juoda labai universali – ja gali vilkėti ir kasdieną, ir norėdama pasipuošti, Juodos spalvos drabužių visuomet patariu turėti ir savo spintoje. Nenusivilsite", - kalbėjo Inga.


Ernesta Statkutė ir Vilma Statkuvienė

Juodą spalvą ir aksesuarus mėgsta Ernesta Statkutė ir Vilma Statkuvienė.
„Tai stipri ir paslaptinga spalva, talpinanti savyje paprastumą, modernumą, eleganciją  ir seksualumą. Be to, ji nepretenzinga – ją galima derinti su ryškiomis, monochrominėmis spalvomis. Taip gauname arba kontrastingą ir agresyvią energetiką, arba išlaikytą eleganciją. Labai mėgstu juodą spalvą. Jos privalumai – padės visose gyvenimo situacijose. Trukumai – aš jų nematau. Reikia tik mokėti ir padėti šiai paslaptingai spalvai atsiskleisti ar jai padėti atskleisti save, kaip asmenybę“, - teigė Vilma.

„Kai nežinai ką apsirengti, visad padeda juoda spalva. Juoda spalva nepriklauso nei šiltų, nei šaltų spalvų grupei, tad ją labai lengva derinti prie įvairiausios aprangos ir jos detalių. Pati labai mėgstu puoštis pastelinėmis, ryškiomis spalvomis, bet kai pavargstu nuo spalvų arba norisi būti paslaptingai – pasipuošiu juoda suknele“, - sakė Ernesta.

Visas šias juodai pasipuošusias moteris buvo galima išvysti GO9, butiko „The Dark“ atidarymo vakarėlyje. Čia visi 200 žmonių vilkėjo tik juodais drabužiais, buvo nutiestas juodas kilimas, vaišinamasi tamsiais gėrimais, o susirinkusiems svečiams buvo pristatyti unikalūs juodi papuošalai ir aksesuarai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus