• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jurga pasvajoja apie pliką galvą  2 

Autorius: Zita VOITIULEVIČIŪTĖ, respublika.lt
2009-10-15 12:00:00

Jurga pasvajoja apie pliką galvą
Valdo Kopūsto nuotr.
Vasarą savo gerbėjus nustebinusi šviesiai persidažydama plaukus dainininkė Jurga Šeduikytė-Bareikienė savo naujausią albumą pristatė dar labiau pasikeitusi. Kupeta garbanotų plaukų, šelmiškas įvaizdis - visa tai, pasak Jurgos, atspindi jos išgyvenamą etapą.
 
Šukuosena - ekspromtu

Jurga pasakojo, kad tokia, kokia pasirodė per savo solinį šio savaitgalio koncertą Vilniuje, ji tapo paskutinę minutę. Jos šukuosena buvo sukurta prieš pat lipant į sceną. Paklausta, ar šukuosenai panaudoti tik jos plaukai, Jurga nusijuokė, kad į tai neverta gilintis.

“Viskas ekspromtu išėjo. Aš net nežinojau, koks bus galutinis rezultatas. Suknelę siuvo dizainerė Diana Paukštytė, medžiagų ieškojome, rinkome, žiūrėjome kartu su ja. Stengėmės, kad drabužių spalvos atspindėtų naująjį albumą. Visas sceninis įvaizdis nebuvo vieno žmogaus sprendimas, nors galvoje ir turėjau savus variantus”, - sakė J.Šeduikytė-Bareikienė.
 


Šiandien kasos, o ryt?

Visi Jurgos išvaizdos pokyčiai atspindi jos išgyvenimus. Moteris atskleidė, kad apie šviesius plaukus svajojo jau seniai, bet persidažyti išdrįso tik dabar. Ar yra kokių nors minčių dar kaip nors pasikeisti?

“Gal kada nors... - prasitarė Jurga. - Man gražu galva be plaukų. Ji labai gražiai išryškina veido bruožus. Man plaukų nusikirpimas asocijuojasi su noru pradėti naują etapą, bet kol kas mano išgyvenamas etapas man labai patinka ir aš nieko neplanuoju. Šiandien atrodo, kad auginsiu kasas, o rytoj - pažiūrėsiu”.

Dainininkės sceninį įvaizdį anksčiau kūrė Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės tandemas. Dabar prie savo išvaizdos ji daugiau prisideda pati.

“Ankstesniais etapais man buvo tas pats, kaip aš atrodau. Nekreipdavau į tai dėmesio, nes pati nežinodavau, ko tiksliai noriu. Tiesiog pasitikiu tais žmonėmis, su kuriais dirbu, nes kitaip nėra prasmės su jais dirbti. Visąlaik supažindinu žmones su muzika, kad jie nepadarytų ko nors ne į tą pusę, - šypsojosi J.Šeduikytė-Bareikienė. - Teko dirbti su įdomiais žmonėmis ir niekada nebuvo taip, kad jų pasiūlymai mane verstų negerai jaustis. Bet dabar aš po truputėlį pati jaučiu, į kurią pusę norėčiau eiti, ir jau darau įtaką dizaineriams. Man ir anas etapas patiko, ir dabartinis, ir žinau, kad po kiek laiko dar norėsis kažkiek kitaip”.

Pasiilgo protinės veiklos

Jurga sakė, kad per koncertą Vilniuje ir per būsimus Klaipėdoje bei Kaune ji norėjo šiek tiek atsikratyti buvusios elegancijos. “Gyvenime atsirado truputėlį daugiau šėlionių, eksperimentų ir tai turi atsispindėti. Būtų nenuoširdu neparodyti to savo išvaizda”, - pabrėžė dainininkė.
 


Daugelis jau žino, kad J.Šeduikytės-Bareikienės gyvenime gausu pokyčių - ji ne tik prieš metus tapo mama, šią vasarą ištekėjo, išleido naują albumą, bet ir grįžo į studijų laikus. Moteris studijuoja vaidybą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vis dėlto apie šį gyvenimo pokytį ji kalba nenoriai.

“Apie studijas ir meno sritį kalbėti turėtų tie, kurie tai pažįsta. O aš čia esu dar tik pirmi metai. Net nelabai žinau, kaip čia aš... - dvejojo dainininkė. - Buvau labai pasiilgusi protinės veiklos, kuri nuolat varytų į priekį, norėjosi nuolatinės gerojo nepasitenkinimo būsenos, kai jauti, kad dar reikia pagalvoti, dar ne viskas padaryta”.

Jurga yra baigusi žurnalistikos ir ryšių su visuomene studijas ir tai jai duoda pagrindo suabejoti vadybos sprendimais. Ji teigė, kad visi sprendimai dėl jos muzikos vadybos daromi pasitarus su ja, tikrai nėra taip, kad kažkas viską spręstų už ją.
 
Jurga Šeduikytė su sūneliu Adu ir vyru Vidu. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
fre
2012-10-18 16:49:50
rr
dzin
2009-10-18 23:01:34
kuom toliau tuom labiau jurgai stogas vaziuoja, plika galva parodytu jos tikraja busena