• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Karščiausia naujiena – „Olialia“ žiebtuvėliai
Autorius: Olialia.lt
2010-04-01 10:43:00

Šią savaitę „Olialia“ pristato tiesiogine žodžio prasme karščiausią savo naujieną - „Olialia“ žiebtuvėlius. Net dvidešimties žaviausių ir gražiausių merginų, pastaraisiais metais papuošusių „Vakaro žinių“ kalendorius, nuotraukos atsidurs ant spalvingų žiebtuvėlių.


Įžengti į šią rinką – dar vienas drąsus mūsų žingsnis, kuriam ryžomės atsižvelgę į „Olialia“ projekto gerbėjų pasiūlymus. Tikime, kad daug kam bus malonu turėti savo asmeninį žiebtuvėlį, ant kurio puikuosis būtent jo išsirinkta gražuolė. Be to, menka paslaptis, kad daugelio vyrų svajonė – turėti „Olialia“ mergaitę savo delne. Mus paskatino ir tai, kad Lietuvoje dar nėra buvę tokių gražių ir kokybiškų žiebtuvėlių, kuriuos patogiai visose Lietuvos prekybos vietose galėtų įsigyti kiekvienas to panorėjęs. Jei ir pasirodydavo kokių gražesnių ar įdomesnių žiebtuvėlių, tai tik išskirtiniuose prekybos taškuose, o šie bus prieinami kiekvienam“, - pasakojo „Olialia“ prekės ženklo vadovė Giedrė Pukienė.


Naujoji „Olialia“ produkcija išskirtinė ir tuo, kad seksualiųjų „Olialia“ mergaičių iškilumus bus galima pajausti liečiant žiebtuvėlius – jie yra ne lygaus paviršiaus, o reljefinio. Tai – naujovė Lietuvoje. Šiuos žiebtuvėlius „Olialia“ pristato kartu su populiaraus prekinio ženklo PAKO atstovu Rytų ir Vidurio Europos šalyse – UAB „Monada LT“.


Olialia“ žiebtuvėlius, kainuojančius 1,99 Lt, jau galima įsigyti Maximos, Norfos, Šilo, Aibės prekybos tinkluose, Lukoil degalinėse, taip pat mažesnėse parduotuvėse.  Artimiausiomis savaitėmis žiebtuvėliai atsiras ir kituose didžiuosiuose prekybos centruose.


Tarp dvidešimties merginų, kurias išvysite ant žiebtuvėlių, puikuosis ir ne viena Lietuvos žvaigždė: dainininkės Sonia, Goda Alijeva, Natalija Zvonkė, grupės „Olialia pupytės“ narės Oksana Pikul ir Marina Daščenka, modeliai Indrė Burlinskaitė, Vaida Kisieliūtė, Gintarė Gurevičiūtė. Kol kas įsigyti galima tik žiebtuvėlius su 2010 m. „Vakaro žinių“ kalendoriaus mergaitėmis, kiti prekyboje pasirodys šiek tiek vėliau. 


Karštoji „Olialia“ naujovė bus įspūdingai pristatyta balandžio 10 dieną sostinės klube „Pacha“ vyksiančiame OLIALIA PARTY MAESTRO.


 „Didžiausius „Olialia“ gerbėjus raginu nesnausti ir jau dabar pradėti rinkti visą „Olialia“ žiebtuvėlių kolekciją, nes jos turėtojus apdovanosime vertingais prizais“, - sakė G. Pukienė.


www.olialia.lt
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus