• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kvepalai ir muzika: sava istorija, prasmė ir charakteris

Autorius: AVON
2010-09-09 13:00:00

Kvepalai ir muzika: sava istorija, prasmė ir charakteris
AVON

Rugsėjo 7 d. kartu su grožio kompanija „Avon“ ir jų naujuoju kvapu „Outspoken“, Tabami komanda žiūrovams pristatė naują projektą „Tabami goes Outspoken by Fergie“, kurio metu ant scenos pasirodė visa SKAMP trijulė, o pagrindinį – Fergie vaidmenį – įkūnijo Erica Jennings.


Pati Fergie, dėl kurios ir užvirė visas šis projektas, yra ne tik Black Eyed Peas vokalistė, bet ir pati rašo dainas; taip pat ji yra išbandžiusi ir pasiekusi puikių rezultatų madų dizainerės bei aktorės amplua, todėl pabandyti sukurti savo kvapą jai buvo malonus savęs išbandymas. „Visuomet ieškau naujų saviraiškos būdų ir manau, kad kvepalai yra puiki galimybė pasidalinti originalumu ir pasitikėjimu savimi su fanais“ - sakė Fergie.

„Nuo muzikos iki savo drabužių spintos – mano stilius visur yra drąsus. Būtent todėl pirmuosiuose savo kvepaluose stengiuosi pabrėžti nepriklausomybę. „Outspoken“ neabejotinai atkreipia dėmesį, tačiau taip pat ir leidžia išryškinti tikrąją moters asmenybę“, - teigia Fergie.


Tabami komanda, kuriai teko proga sukurti Fergie projektą, buvo pasirodžiusi su ja ant vienos scenos. “Prieš kelis metus SKAMP teko proga apšildyti Black Eyed Peas koncerte Vingio parke. Tai buvo puikus pasirodymas ir mes ne tik kad susipažinome su visa grupe ir pačia Fergie, bet ir gerai praleidome laiką kartu. Dabar ji jau išleido savo debiutinį albumą bei sukūrė „Avon“ kvepalus, taigi, kai atsirado galimybė atikti jos dainas – aš mielai sutikau. Praleidome ilgą laiką repeticijų salėje tiek su muzikantais, tiek su šokėjais, tad galiu drąsiai teigti, kad šou kaip visada pavyko įspūdingas ir tikiuosi, kad su juo parodysime dar ne vieną kartą,” – teigė Erica Jennings.


Apie bendradarbiavimą su “Avon”


Kas pastūmėjo imtis šio projekto?


Labai džiaugiuosi galimybe dirbti su grožio kompanija „Avon“. Šios bendrovės dėmesys moterims neturi precedento. Gerbiu ir vertinu kompanijos darbą stengiantis atkreipti dėmesį į krūties vėžio, smurto šeimoje ir kitas opias problemas. Atsakomybė visuomenei ir gerų darbų darymas yra neatsiejama „Avon“ dalis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus