• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mados melodija su MTV variacijomis (foto)

Autorius: Bazilė
2008-09-10 00:00:00

Mados melodija su MTV variacijomis (foto)
"Gamma" nuotr.
MTV muzikiniai apdovanojimų ceremonija – ne tik muzikos mados tendencijas atspindintis renginys. Tai, kokiais rūbais, šukuosenomis ar aksesuarais puikavosi į ją atvykusios žvaigždės, neretai lemia ir pagrindines naujausio sezono jaunimo mados tendencijas. Todėl ir mes tiesiog negalime nežvilgtelėti, kas pataikė ir kas nepataikė į taktą su mados ir stiliaus ritmu.

Visų pirma sunku nepastebėti, jog žvaigždės it susitarę ėmė žavėtis ilgais romantiškai banguojančiais ir laisvai krentančiais plaukais, tarsi ūmai visos plaukų tiesinimo žnyplės būtų perdegusios. Bar Refaeli, Britney Spears, Heidi Montag, Lindsay Lohan, Nicole Scherzinger iš „Pussycat Dolls“, Paris Hilton, Stephanie Pratt, Taylor Swift, Tila Tequila, Victoria Justice – visos jos neatsispyrė pagundai pasipuikuoti savo ilgais, „natūraliai“ bangomis krentančiais plaukais (nors, tarp mūsų, mergaičių, kalbant, visos žinome, kiek elektros energijos, laiko ir, žinoma, pinigų iššvaistoma garbanojant, fenuojant, šukuojant ir kitaip mėginant išgauti tą „natūralų“ efektą).


Tokiame banguotame fone it paskutinės mohikanės sušmėžuoja tiesiaplaukės Ashley Simpson, Ashley Tisdale, Brooke Hogan, Keri Hilson, Christina Aguilera, jau nė nekalbant apie papurusią pusilgę Ciaros šukuoseną ar pankiškas Pink ir Rihannos skiauterėles.Rūbų stilius šiemet primena tikrų tikriausią naminę mišrainę: čia galima rasti visko, ko šeimininkė turėjo savo šaldytuve, o tiksliau – kas kabojo stilistų ir pačių žvaigždžių spintose. Elegantiška ir neperkrauta Bar Rafaeli suknelė ryškus kontrastas raudonai juodiems Pink dryžiams,gana santūri (tik ne ilgio prasme) maža alyvinė Lindsay Lohan suknelė – kabareto mergužėlės vertam amerikiečių dainininkės Katy Perry gorsetui,

 

o barbiška Paris Hilton suknutė – aptemptam moteriškai „vyriškam“ Tilos Tequilos kostiumui.Beje, tikriausiai esate girdėję, kad juodos suknelės korta niekada nepralošia. Gal ir taip, jei ta suknelė tikrai tinkamai parinkta, jei prie jos dera šukuosena, įvaizdis, nuotaika. Štai kad ir elegancijos deivės verta Christinos Aguileros vakarinė suknia ar smagius paaugliškus metus iliustruojanti blizgi Miley Cyrus suknutė.Tuo tarpu motinystės džiaugsmams ir rūpesčiams jau pasirengusi Ashley Simpson su juoda suknele atrodo niūrokai (ei, juk būsima mama, kurios finansai neverčia visą nėštumą suktis su vienintele įvairioms progoms tinkama universalia suknele, gali atrodyti ir spalvingiau bei madingiau!), R&B žvaigždė Jordin Sparks su raukta juoda suknele, sujuosta ryškiai rožini diržu, tampa panaši į kaspinu perrištą statinaitę, o liesutė Nicky Hilton, prie gana išraiškingos suknelės „priderinusi“ nykią šukuoseną, primena nuo tėvų pabėgusią ir į draugės suknelę paskubom įsmukusią į mokyklos šokius išsiruošusią paauglę.Laimė, šiame vakarėlyje nepasitaikė nemalonių situacijų, kad dvi damos būtų atvykusios vienodais apdarais. Tačiau vienodų batelių išvengti nepavyko. Įspūdingi bateliai atviru kulnu vienodai sužavėjo ir Amerikos realybės šou žvaigždutę Heidi Montag, ir muzikos autorę Keri Hilson.Kuo vilkėjo ir kuo puošėsi kitos žvaigždės siūlome pasižiūrėti mūsų foto galerijoje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus