• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Manto mūza – Violeta Repčenkaitė-Blėdienė  4 

2009-02-18 00:00:00

Manto mūza – Violeta Repčenkaitė-Blėdienė
Posh.lt info; nuotr.
Nors visi su nekantrumu laukia stilisto Manto Petruškevičiaus kolekcijos, tačiau jis neslepia, kad į vieną vietą sudėjus visus jo kada nors sukurtus drabužius, susidarytų tikrai nemažas skaičius. Suteikiame Jums išskirtinę progą pamatyti drabužius, kuriuos Mantas sukūrė TV laidos vedėjai Violetai Repčenkaitei-Blėdienei.

„Violeta - mano mūza. Mes pažįstami jau seniai. Puikiai prisimenu, kaip Violeta dalyvavo mano pačios pirmosios kolekcijos pristatyme „Stiklių" restorane. Tuo metu man buvo tik šešiolika. Nuo to laiko mes labai gražiai bendraujame, o aš Violetai per metus sukuriu nuo vieno iki trijų drabužių. Ne paslaptis, kad man patinka lieknos, gražios ir elegantiškos moterys, todėl tikras malonumas yra savo idėjomis prisidėti prie tokios moters grožio", - sako Mantas ir priduria: „Kiekvieną iš Violetai kurtų drabužių galima pavadinti vintage, todėl jų vertė tikrai nemaža. Šiais laikais vintage pasaulyje yra labai populiarus".
 
Mantas sako, kad jam mieliausia yra modeliuoti sukneles. „Mano mėgstamiausia - Violetai kurta juoda kokteilinė suknelė trumpomis rankovėmis. Nė viena moteris neprašaus pro šalį, jei vakarui pasirinks juodą spalvą. O taip pat labai didžiuojuosi rankų darbo prašmatniu švarku, kuris siuvinėtas daugybe karoliukų", - sako stilistas.
 
Violeta Repčenkaitė-Blėdienė:
 
„Man visada didelį įspūdį palikdavo talentingi žmonės. Ypač jauni ir tie, kurie atlieka tikrus stebuklus be niekieno pagalbos. Mantas - vienas iš tokių žmonių. Mane sužavėjo pirmoji jauno vaikinuko kolekcija. Pajutau, kad tai žmogus, kuris jaučia moterį, be to, man patiko jo paties stilius. Todėl pamaniau, kad šis žmogus mane geriausiai papuoš išskirtinėmis progomis. Tikrai neapsirikau taip nusprendusi. Visos mano bičiulio kurtos suknelės yra labai gražios, kokybiškos ir be galo patogios. Aš, kaip moteris, ne vienerius metus besisukanti mados pasaulyje, puikiai jaučiau, kas man tinka. Todėl iš mūsų išėjo tiesiog puikus duetas".
 
Ne paslaptis, kad Manto kurtos suknelės Tau labai brangios...

Taip. Tai vienetiniai modeliai, skirti būtent man. Kokybiškos medžiagos, labai kruopščiai parinkti aksesuarai...

Jei atsirastų norinčių, ar parduotum šiuos drabužius?

O, net nesusimąsčiau apie tai... Bet kodėl gi ne. Tais drabužiais aš jau pasipuošiau mūsų šeimai brangiomis progomis, o dabar visos suknelės ir švarkai kabo spintoje. Neprisirišu prie savo daiktų, todėl jei atsiras moteris, kuri iš tiesų norės savo spintoje turėti mano suknelę, manau nesunkiai galėčiau atsisveikinti kad ir su labai brangiu drabužiu.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2009-07-11 16:55:47
aisku pacia baisiausia baidykle aprenk graziai ir visi ziures i rubus,taip nukreipiamas demesys nuo baisaus zmogaus...
ggg
2009-02-19 09:42:09
kodėl išsitrynė: dva sapoga para po žodžių rusai sako
ggg
2009-02-19 09:40:01
"Todėl iš mūsų išėjo puikus duetas" cha-cha, kaip rusai sako: jau tokia glušių porelė, kad..... blt, jau vemsiu