• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Modelis Radvilė Labutytė fotosesijoje pristatė pačios kurtus drabužius

Autorius: Eli.lt
2016-03-03 11:00:00

Modelis Radvilė Labutytė fotosesijoje pristatė pačios kurtus drabužius
Nuotraukos: Monika Dovidaitė
Makiažas: Darija Eden
Šukuosena: Anželika Voicechovskaja  
Stilius: Gabija Varnaitė

Žinomas modelis Radvilė Labutytė, besiruošdama savo pačios kurtų drabužių fotosesijai, šįsyk „išsimaudė“ ypatingo, kūnui blizgesio suteikiančio aliejaus vonioje.

„Žinojau, jog prieš objektyvą teks vilkėti itin prabagius drabužius, todėl išskirtinį atspalvį odai suteikiančio aliejaus procedūromis pasirūpinau iš anksto. Vėliau juo tepiausi tik atviras kūno vietas ir stengiausi nesiliesti prie aprangos“, - pasakojo Dubajuje, Majamyje, Niujorke, Šanchajuje, Filipinuose, Singapūre, Londone ar Milane mėgstamas modelis.

Šįsyk fotografės Monikos Dovidaitės studijoje ji pozavo ne pristatydama brangų garderobą, o norėdama įsiamžinti nuotraukoms, kurios bus panaudotos ant jos pačios kurtiems drabužiams skirtų maišelių.„Turbūt retai kada įsigydamas rūbą jį gauni pakuotėje, ant kurios – ne atsitiktinio žmogaus, o paties kūrėjo nuotrauka!“, - juokdamasi sakė „Provocateur“ ženklo savinininkė.

Kovo mėnesio pabaigoje R. Labutytė ketina pristatyti trečiąją savo kurtų drabužių kolekciją. Glaustnukės išliks pagrindiniu jos akcentu, bet darbų sąrašas bus papildytas ir suknelėmis bei tunikomis. Drabužiuose vyraus rytietiškas, mistiškas motyvas, subtili prabanga. Modelis ir dizainerė neslepia, kad šįsyk ją įkvėpė laikas, praleistas Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Tradiciniai vietinių moterų drabužiai – tikrai nepaprasti. Jie prikausto dėmesį, keri, tarsi simbolizuoja moteriškumą. Tad, naujoje kolekcijoje šiek tiek Dubajaus bus“, - sakė R. Labutytė.

Ji, pustrečio mėnesio praleidusi šiame moderniame Azijos mieste, stengėsi ne tik nudirbti kuo daugiau darbų, bet ir lankytis įdomiuose vakarėliuose. Todėl pervargusi mergina prieš pat skrydį į Lietuvą greitosios pagalbos automobiliu nuvežta į gydymo įstaigą. Kelias valandas praleidusi palatoje ir gavusi stiprią vitaminų dozę, R. Labutytė gydymą pratęsė Lietuvoje.

„Buvau labai pavargusi, todėl teko kurį laiką pabūti medikų globoje... Bet dabar viskas gerai. Esu visiškai pasinėrusi į kolekcijos, kuri turėtų sudominti ir audinių kokybe, ir raštais, kūrimą“, - sakė R. Labutytė.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus