• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Muzikos akademijos“ dalyvius puošia net trys stilistai  1 
2008-09-01 00:00:00

LNK informacija
Šeštadienį debiutavę „LNK Muzikos akademijos“ dalyviai žiūrovus nustebino ne tik puikiais balsais, kokybiškai atliktomis dainomis, bet ir charakteringais sceniniais kostiumais.

„Nusprendėme, kad „Muzikos akademijoje“ turi dirbti keli stilistai, jog dalyviai būtų kiek įmanoma skirtingi. Vienam žmogui papuošti 10 dalyvių fiziškai neįmanoma. Juk reikia aptarti su dalyviu pasirodymo specifiką: koks dainos stilius, apie ką ji, suderinti pasirodymą su choreografiniu numeriu, bet išlaikyti ir bendrą atlikėjo stilių. Todėl pirmą sykį muzikinių projektų istorijoje dirba net 3 stilistai“, - sakė „LNK Muzikos akademijos“ prodiuserė Laura Paukštė.

„LNK Muzikos akademijos“ stilistų pareigos patikėtos dizaineriui Ruslanui Rybakovui, stilistui Kęstučiui Rimdžiui ir mados redaktorei, dizainerei Eglei Mei. Akademijos visažistu dirba garsusis Aurimas Juodiškis.

Exew, Mr. Jumbo, Sasha Son ir Gabrielę rengia Eglė Mei. Ruslanas Rybakovas stilizuoja Martą, Juozą, Šoreną, Rožę ir Ruslaną. Atskirą stilistą turi „Talentų medžioklės“ nugalėtojas Paulius, jį pasirodymams rengia Kęstutis Rimdžius.

„Jaunuosius dainininkus reikia rengti taip, kad jie patys jaustųsi geriausiai. Labai nemėgstu gatavų drabužių, todėl pasirodymas kostiumus kuriu pati, derinu su vintage drabužiais, įdedu daug širdies ir darbo. Didelis malonumas yra sukurti individualų stilių“, - sakė Eglė Mei.

„Savo dalyviams labai daug kuriu asmeniškai. Dabar Swarovski kristalais siuvinėjame kaklaryšį Ruslanui Kirilkinui, Martai kuriame auksinę suknią. Sukneles užsakinėju iš Prancūzijos, Italijos. Mūsiškiai atlikėjai atrodo kaip Holivudo žvaigždės“, - sakė dizaineris Ruslanas Rybakovas.

Pauliui Sinkevičiui „LNK Muzikos akademijoje“ stilių asmeniškai kuria Kęstutis Rimdžius. „Tradiciškai bendradarbiauju su „Mokinukių“ kolektyvu ir Laima Lapkauskite. Prodiuserė Laima paprašė rūpintis ir Pauliaus išvaizda. Dar negaliu pasakyti, kokį įvaizdį sukursiu Pauliui, kol kas su jo išvaizda eksperimentuojame. Galutinis rezultatas - po poros savaičių“, - sakė K. Rimdžius.

Dalyvių plaukais rūpinasi italas šukuosenų genijus Giuseppe Luppi, kuris yra kūręs šou pasaulio legendų dainininkės Whitney Houston, aktorių Kim Besinger ir Roberto de Niro stilių.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
grazuole vasara
2008-09-02 09:45:50
o ka jus renkates? Muzikos akademija ar Zvaigzdziu vartus?
as tai po Valinsko perejimo i TV3 neskiriu siu televiziju...