• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujasis „L’Oréal Paris“ veidas – Rusijos supermodelis Natasha Poly

Autorius: Ieva Lekavičiūtė
2012-02-28 13:12:00

Naujasis „L’Oréal Paris“ veidas – Rusijos supermodelis Natasha Poly

Kosmetikos perkės ženklas „L’Oréal Paris“, švenčiantis 40-ąjį garsiojo šūkio „Nes aš to verta!“ jubiliejų, savo ambasadorių gretas papildė naujais veidais. Sausį pristačiusi žaviąją vengrę Barbarą Palvin, šįkart kompanija pasirinko Rusijos supermodelį Natasha Poly, kuri internetinės svetainės Models.com reitinge užima antrąją vietą, populiarumu nusileisdama tik įspūdingajai olandei Larai Stone.


Į  mados pasaulį Natasha Poly įsisuko tarsi viesulas: penkiolikmetė, laimėjusi modelių konkursą Maskvoje, jau 2004 m. debiutavo ant podiumo pristatydama „Emmanuel Ungaro“ mados namų kolekciją. Jau savo pirmojo mados savaičių žiemos sezono metu ji pasirodė daugiau nei 54 mados namų pristatymuose, tarp kurių buvo ir tokie pasaulyje garsūs vardai kaip „Jean Paul Gaultier“, „Yves Saint Lauren“, „Roberto Cavalli“, „Chanel“ ir „Valentino“.


Kaip ir daugelis dabartinių mados talentų atrasta buvusios prancūziškojo „Vogue“ redaktorės Carine Roitfeld, Natasha Poly  šio žurnalo viršelį puošė net septynis kartus ir pasiekė naują rekordą. Ji – buvusi „Calvin Klein“ ikona, „Victoria‘s Secret“  angelas, o 2009 m. amerikietiškasis „Vogue“ ją išrinko vienu iš populiariausių šiuolaikinių modelių. Šiandien „L’Oréal Paris“ džiaugiasi galėdami ją pristatyti kaip savo tarptautinę atstovę.


„Natasha pasižymi neatsispiriamu grožiu, kuris jai padėjo įsitvirtinti mados pasaulyje vos per kelerius metus. Stulbinamai graži naujoji Rusijos ikona turi spalvingą ir aštrų stilių, kurį papildo ryški asmenybė. Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti vieną iš talentingiausių pasaulio supermodelių, kuri viską pasiekė užsispyrimu ir sunkiu darbu“, - teigė „L’Oréal Paris“ prekės ženklo prezidentas Ciryl Chapuy.

25 metų Natashos Poly istorija išties ypatinga – gimusi mažame Permės miestelyje netoli Uralo kalnų, ji užkopė iki tarptautinio mados olimpo. Kaip ir jos tautietė Natalija Vodianova, Natasha išgyveno tikrą Pelenės istoriją, kuri pernai pasibaigė pasakiškomis trijų dienų vestuvėmis Sent Tropeze su verslo magnatu Peteriu Bakkeriu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus