• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujiena: atsirado piešta "Olialia Cola"!

Autorius: olialia.lt
2010-04-18 10:36:00

Naujiena: atsirado piešta
Saulius Venckus
Prapuolenė sugrįžo - taip trumpai pristatysime "Olialia" mergaitę Laurą Grinkevičiūtę. 2007 metais ji šypsojosi jums iš "Vakaro žinių" kalendoriaus, vėliau sudalyvavo populiariame TV šou "Lietuviškos grožybės", dar po to ranka mojo per įvairius renginius. "Buvo smagu, tačiau supratau, kad visos tos kameros - ne man", - tarė Laura ir pasinėrė į kitokių savirealizacijos būdų paieškas.

Beribės fantazijos "Olialia" tema

"Nuo "Olialia" niekada nebuvau labai nutolusi, visada domėjausi šiuo projektu. O dabar džiaugiuosi, kad jo dėka man atsiveria visai naujos galimybės", - šypsosi Laura.  
Gal pradėkime nuo to, kad gretimame puslapyje jūs matote didelę "Olialia Colos" reklamą. Šiek tiek išsiskiriančią iš kitų, nes ji - ranka piešta. Ir būtent mūsų pristatoma Laura yra šio kūrinio autorė.

"Vieną dieną kilo idėja nupiešti reklamas. Tokias, kurios būtų ryškios ir spalvotos, kad jas pamačius dar reikėtų šiek tiek "pastudijuoti", kad nebūtų viskas akivaizdu iš pirmo žvilgsnio. Ir... su didžiuliu džiaugsmu ėmiausi darbo", - pasakojo "Olialia" mergaitė. Jos užsidegimas buvo toks beribis, kad gretimame puslapyje esanti reklama - tik vienas iš daugybės jos darbų "Olialia" tema. Dar šios merginos albume - "Olialia Cola" "įvilkta" į egzotiškus apdarus bei alsuojanti hipiška dvasia, taip pat Lauros fantazijoje atsirado ir "Olialia" kvepalai bei "Olialialendas", eskizai, kaip viskas atrodys po pasaulio pabaigos, kurią išgyvens tik tie, kurie gers "Olialia Colą".
"Dar liko tiek daug ką nupiešti "Olialia" tema. Bet pradėsiu nuo "Olialia Cola" skonio sūrelių ir saldainiukų. Apskritai, manau, kad "Olialia" - labai meniškas projektas žmonėms iš įvairių sričių. Man patinka, kad visi šio projekto kūrėjai nebijo improvizuoti ir nesivadovauja nustatytomis taisyklėmis. Jie sako "pabandom" ir kuria naujus projektus. Man visada patiko šis projektas, tačiau dabar nuomonė apie jį - kitokia nei anksčiau. Tai - aukšto lygio projektas, išaugęs vien iš gražių, plačiai besišypsančių merginų rėmų. Nors gražiai šypsotis - irgi menas", - mano Laura, kurią dažnai galima išvysti ir po "Amelie Creambrulle" slapyvardžiu.

Ką piešti ar... ko nepiešti?

"Prieš kelerius metus žiūrėjau garsiąją "Ameliją iš Monmartro" ir ji man pasirodė tokia artima. O vardas "Amelija" tapo gražiausiu pasaulyje. Jau žinau, kaip pavadinsiu savo dukrą! (juokiasi - aut.past.) O kol kas pati pasivadinau šiuo vardu. O antrąją mano slapyvardžio dalį sudaro mano mėgstamiausias desertas. Toks lengvas ir dangiškas..." - svajokliškai tarė Laura. Svajokliškas ne tik jos slapyvardis, tikra svajoklė ir ji pati. Jei norite geriau susipažinti su jos darbais, "Facebook.com" ieškokite "Amelie Creambrulle Gallery" - ten yra virtuali šios merginos darbų galerija. "Kadanors surengsiu ir savo parodą, bet kol kas naudojuosi interneto galimybėmis žmonėms parodyti savo darbus. 

Menotyrą studijuojanti mergina įkvėpimo semiasi analizuodama ir kitų fotografų ar menininkų darbus. "Kadangi visų albumų apie meną nenusipirksi, tai aš einu į bibliotekas ar knygynus. Prisėdu sau ant sofutės ir porą valandų vartau gražiausias nuotraukas bei paveikslus", - pasakojo L. Grinkevičiūtė. Daug laiko prie knygų ji praleido ir prieš pradėdama piešti "Olialia Cola" gėrimo reklamą. "Peržiūrėjau galybes senų reklamų, nenorėjau, kad tai ką nupiešiu aš, būtų panašu į ką nors kitą. Tad labiau žiūrėjau ko nepiešti, o ne ką piešti", - pasakojo "Olialia" mergaitė.

Žiūrint į jos kūrinį, kyla klausimas - nuo kada "Olialia Cola" skardinė nešioja sijonėlius? "Olialia" - labai moteriškas ženklas, todėl ir šią skardinę aš sau leidau papuošti moteriškais sijonėliais", - nusišypsojo mergina. Dabar ji šypsosi visada. "Labai smagu atrasti kaip save realizuoti. Piešti man visada labai patiko, tačiau dažnai aš piešdavau tik sau. Dabar atsirado žmonių, kurie laukia mano naujų darbų, o tai tapo mano varomąja jėga. Valandų valandas piešti smulkiausias detales man - milžiniškas malonumas. Negana to, kai kas paklausia, kaip gyvenu, dabar džiaugsmingai išrėkiu "Labai gerai!" O anksčiau būdavo tik "Geeeerai..." - sakė kylanti menininkė.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus