• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

O. Zlatkovaitė: nemėgstu išsiskirti iš minios

Autorius: Balsas.lt
2011-04-10 12:15:00

O. Zlatkovaitė: nemėgstu išsiskirti iš minios
TV3 nuotr.

Oksana Zlatkovaitė kratosi šių epitetų ir tikina, kad perdėto dėmesio jai visiškai nereikia. Mergina teigia, kad nesiekia bet kokia kaina atkreipti į save dėmesio, tačiau, kaip ir kiekviena save gerbianti moteris, stengiasi rūpintis savo išvaizda.

Silpnybė – dailūs nagai

– Oksana, ar daug laiko skiri savo išvaizdai? Ar rytais užtenka 5 minučių prie veidrodžio?

– Nežinau, kiek yra daug, o kiek yra mažai, tačiau prisipažinsiu, kad 5 minučių tikrai neužtenka. Dėmesys išvaizdai – tai ne tik laikas, praleistas prie veidrodžio. Tam, kad moteris atrodytų patraukliai, vien makiažo neužtenka.

– Vienos moterys puoselėja plaukus, kitos kasdien dailina nagus. Kam daugiausiai dėmesio skiri tu?

– Manau, kad moters grožis negali apsiriboti tik blizgančiais plaukais, nagais ar dailiomis akimis. Akių spindesys priblėsta, jei rankų nagai nukramtyti. Nuo paauglystės turiu gan probleminę odą, todėl natūralu, kad jai ir skiriu daugiausiai dėmesio. Tačiau reikėtų skirti atvejus, kada moteris turi problemų, o kada yra tiesiog apsileidusi. Ne kiekviena gali pasigirti vešliais plaukais, tačiau kiekviena gali išsitrinkti plaukus. Taip pat ir nagai neturi būti ilgi, kad moters rankos atrodytų tvarkingai.

– Ar jau turi atradusi mėgstamiausius grožio meistrus, kuriems gali patikėti savo išvaizdą?

– Jau porą metų mano plaukais rūpinasi stilistas Ridas iš YURY grožio salono. Nagai ir rankos – mano silpnybė. Darau manikiūrą tiek sau, tiek draugėms, nes tai puikiai sugebu. Jei kartais tenka apsilankyti pas manikiūrininkę, vos išėjusi puolu pati dailinti nagus dilde, nes man vis kas nors nepatinka.

– Ar pasidavei natūralios kosmetikos madai?

– Tikriausiai sulauksiu kritikos iš natūralios kosmetikos šalininkių, tačiau vien arbatmedžio aliejus mano veido odos problemų neišsprendžia. Taip pat plaukų slinkimą sustabdė specialisto pasiūlytas serumas, o ne namuose gaminta svogūnų tyrė.

Problemų dėl papildomų kilogramų niekada nebuvo

– Ar kada teko laikytis dietos?

– Niekada neturėjau problemų del viršsvorio, tad ir dietų neteko laikytis. Kai jaučiu, kad džinsų saga pradeda spausti, stengiuosi atsisakyti riebesnio maisto arba tiesiog sumažinu dienos maisto normą.

– Kaip manai, ar dieta yra tinkamas būdas mesti svorį?

– Jei kada būsiu nepatenkinta savo svoriu, bandysiu draugių patikrintas dietas. Nesu kategoriškai nusiteikusi prieš, jei tai nekenkia sveikatai.

– Esi sveiko maisto šalininkė?

– Aš esu greito maisto šalininkė! Tiesą sakant, gal ir per dažnai užsuku į greito maisto restoranus, tačiau tik liūdnas vaizdas veidrodyje privers mane sustoti.

– Mėgsti aktyvų laisvalaikį? Lankaisi sporto klube?

– Esu visiška tinginė... Vasarą mieliau pagulėsiu ant žolytės, pasideginsiu, nei su draugų būriu leisiuos į iškylą baidarėmis. O sporto klubas – skaudi tema. Prisipažinsiu, kad valios sportuoti užtenka daugiausiai trims mėnesiams.

Sijonai ir suknelės – tik ypatingomis progomis

– Kaip įvardintum savo aprangos stilių? Pirmenybę skiri džinsams ar sijonukams?

– Neliūdėčiau, jei moterims reikėtų dėvėti tik kelnes. Su jomis jaučiuosi kur kas laisviau ir patogiau, o sijonukai ir suknelės įpareigoja pasitempti, tad juos vilkiu tik išskirtinėmis progomis. Renkuosi klasikinio kirpimo ir stiliaus drabužius.

– Vengi ryškių spalvų?

– Nemėgstu išsiskirti iš minios, tad mano drabužiai dažniausiai būna tamsių, neutralių spalvų. Neseniai žurnale perskaičiau vienos žinomos moters komentarą, kad juodus drabužius renkasi nuobodūs ir kompleksuoti žmonės. Pagalvojau, kad tokią drąsią, įvairiaspalvę suknelę, kokia vilkėjo ji, rinkčiausi tik norėdama atkreipti į save aplinkinių dėmesį. Nemėgstu būti dėmesio centre, tad geriau pabūsiu nuobodžia...
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus