• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Olialia" mergaitė gavo dovanų holivudinę šypseną  11 

Autorius: Olialia.lt
2009-02-20 00:00:00

V. Skaraičio nuotr.
"Olialia" projektas ir RS klinika išpildė pačią karščiausią "Olialia" pretendentės - kaunietės Marijos Vorobjovos svajonę ir padėjo atsikratyti nuo pat vaikystės ją persekiojusio komplekso.

Marija nuo mažens turėjo didelę problemą - jai neišaugę du dantys, kiti dantukai išaugę kreivai. "Olialia" komanda ryžosi šią merginos problemą išspręsti.

"Visiems vaikams pieniniai dantys krinta po vieną, o man, kai buvau maža, jie iškrito vienu metu. Tuomet ir prasidėjo bėdos, nes dantys augo ten, kur jie patys norėjo, o ne ten, kur turėjo, - apie savo bėdą pasakojo M.Vorobjova.

- Deja, pati dantų susitvarkyti negalėjau, nes man buvo reikalingas estetinis plombavimas, o jis labai brangiai kainuoja. Nesu iš turtingos šeimos, tėveliai negalėjo skirti reikiamos pinigų sumos mano dantims taisyti."

Per daugelį metų jauna mergina savo kompleksą išmoko slėpti, todėl ir per "Olialia" fotosesiją niekas M.Vorobjovos dantų problemų nepastebėjo.

Tik vėliau, kai merginos nuotraukos pasirodė www.olialia.lt portale, ją pažįstantys interneto komentatoriai pradėjo kritikuoti.

Tokie aktyviai komentarus rašančių žmonių veiksmai paskatino "Olialia" komandą padėti šiai jaunai gražuolei. RS klinikos specialistai geranoriškai sutiko pagelbėti, paversti "Olialia" pretendentės šypseną tobula.

"Be galo džiaugiuosi šia "Olialia" komandos dovana. Pildydama anketą tapti "Olialia" mergaite tikėjausi įsitraukti į naują įdomią veiklą, dalyvauti įvairiuose pramoginiuose projektuose, o kad sulauksiu dar ir tokios nuostabios dovanos - nė svajoti nedrįsau", - prieš procedūrą sakė Marija.

Po šešias valandas trukusios viešnagės RS klinikoje, Marijos svajonė turėti holivudinę šypseną tapo realybe.

RS klinikos vadovė garsi odontologė Renata Smailytė yra įsitikinusi, jog graži šypsena tiesiog būtina. "Kiekvienas, kuris gali plačiai šypsotis, yra laimingesnis. Pažiūrėkite į Mariją, - mergaitė seniau vengdavo šypsenos,
bijodavo rodyti savo dantų. O dabar negali atsitraukti nuo veidrodžio - vis šypsosi, - kalbėjo R.Smailytė. - Tai pirmas, bet, tikiuosi, ne paskutinis altruistiškas poelgis mūsų praktikoje."

"Kai man pasiūlė pagalbą - sutvarkyti dantis, net apsiverkiau. Turėti tobulą šypseną buvo mano gyvenimo svajonė, kuri išsipildė "Olialia" dėka", - veidrodyje apžiūrinėdama savo švytinčią šypseną džiaugėsi Marija.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
olialia
2009-07-26 21:30:25
jai 17 ?:OOOOOO
pirati
2009-05-21 20:04:51
kazin ar jum patiktu buti su kreivais negraziais dantimis, o gal ir be dantu cia kai kurie nesupranta, kad turi ir dantis ir visa kita, o tie kas uztaria, tai gerai daro
ech
2009-03-12 11:03:47
Siandien ji cia , o rytoi ji Olandijoj su grazia burnyte