• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pataria profesionalai: kaip išsirinkti gražiausią suknelę, pagauti geriausią kadrą ir pasidaryti efektingiausią makiažą?

Autorius: Eli.lt
2016-06-22 12:08:00

Pataria profesionalai: kaip išsirinkti gražiausią suknelę, pagauti geriausią kadrą ir pasidaryti efektingiausią makiažą?
„Švęsk vasarą – saulės perpildytas dienas ir žvaigždėtas naktis“, - kartą rašė amerikiečių rašytojas Hanry James. Jis neklydo. Vasarą reikia švęsti, o naudotis kiekviena pilna saulės diena – privalu. Su tuo sutinka ir dizainerė Viktorija Urbonavičiūtė-Wicky, fotografas Gediminas Žilinskas ir makiažo specialistė Deimantė Kazėnaitė. Visi jie žino, kaip šią vasarą paversti dar geresne. Čia pateikiame jų patarimus, kad vasaros garderobas būtų įspūdingas, nuotraukų albumas – ryškus, o makiažas – priverstų aikčioti.

1. Tobula suknelė vasarai – kur ieškoti ir ką išsirinkti? Viktorijos Urbonavičiūtės patarimas.„Kiekvienos moters spintoje turi būti kuo daugiau suknelių, kurių pagalba moteris galėtų pabrėžti savo moteriškumą ir eleganciją. Patarčiau nesivaikyti madų, o atrasti tai kas miela, gražu ir tinka jūsų figūros tipui. Taip pat nebijoti eksperimentuoti spalvomis ir detalėmis. Wicky kolekcijoje „7 vasaros dienos“ yra skirtingų spalvų ir modelių suknelių, kurios tiks kiekvienai moteriai. Aš pati, kaip dizainerė, labai mėgstu sukneles – jomis pabrėžiu privalumus bei užmaskuoju trūkumus. „7 vasaros dienos“ kolekcijoje mano mėgstamiausia suknelė – su papūgomis. Su ja jaučiuosi išskirtinė, vasariška ir madinga. Mėgstu jaunatviško stiliaus sukneles, kurios puikiai dera tiek su plokščiapadžiais, tiek su aukštakulniais bateliais. Būtent tokias ryškias, lengvas ir jums pačias mieliausias sukneles patariu įsigyti. Mielos moterys, pasidžiaukime vasara ir atidėkime džinsus į šalį! Gyvenimas per trumpas, kad dėvėtume nuobodžią suknelę!“, - linkėjo Viktorija.

2. Išskirtinis vasaros kadras – kur, kada ir kaip pozuoti? Gedimino Žilinsko patarimas.„Labai gražu, kai vasaros fotoalbume atsiranda „super lengvumo“ pojūtis – nerūpestingumas ir saulės spinduliai. Todėl labai svarbus yra vietos pasirinkimas. Atkreipkite dėmesį, kas bus fone, ar jūsų neužgoš tamsios nereikalingos detalės. Tam puikiai tinka šviesios pievos ir paplūdimys. Taip pat visada verta palaukti kol saulė išlįs iš debesėlio – taip peizaže nesusidarys tamsūs šešėliai. Fotografuojantis saulėje reikėtų vengti tiesioginių spindulių. Tinkamiausias laikas nuotraukoms – po 17, 18 valandos. Tada saulė nešvies tiesiai į veidą, nebus sunku atsimerkti. Jei visgi fotografuojatės vidudienį – verta atkreipti dėmesį ar šalia nėra didelių pastatų. Dideli šviesūs plotai minkšta šviesa gražiai apšviečia veidus. Mano esminis patarimas – nevenkite eksperimentuoti! Jei fotografuojate saulės nutviekstą veidą, fotoaparate pridėkite „daugiau šviesos“. Taip pat, pasimokykite pozų – pasitreniruoti galite ir prieš veidrodį. Tegul vasara būna kitokia, pilna gerų (užfiksuotų) akimirkų ir įstabių kadrų!“, - teigė Gediminas.

3. Lengvas vasaros makiažas – ką naudoti ir kokias spalvas rinktis? Deimantės Kazėnaitės patarimas.„Vasara jau prasidėjo ir šalia mūsų numylėto „permatomo“ makiažo ir bespalvio lūpų blizgio, grįžta drąsūs ryškių spalvų potepiai. Obuolio spalvos raudona – štai ši lūpų spalva buvo matoma ant podiumo. Ji derinama su skaisčiu veido makiažu, paryškintais antakiais. Nors esame pripratę, jog tamsios „Vamp“ lūpos dažniausiai matomos rudens ir žiemos metu, šios išliks ir vasarą. Akių makiažui puikiai tiks dūminės akys – jos gali būti juodesnes nei įprastai, taip pat blizgios, tamsiai mėlynos spalvos. Madoje netobulumas, tad nesijaudinkite jei ne viskas gaunasi taip, kaip norite. Nieko nenustebins, jei akys atrodys šiek tiek „vaiduokliškai įdubę“. Šį įvaizdį taip pat nesunku sukurti – naudokite žemės spalvų šešėlius, bronzantą, koralo spalvos skaistalus. Jais irgi galite suformuoti dūminį akių makiažą. Jei esate drąsi – vasarai rinkitės ryškiai mėlynus, žydrus šešėlius. Jų nebūtina tobulai išsklaidyti – taip sukursite dramatiškesnį įvaizdį. Be to, nepamirškite, jog šią vasarą svarbūs kontrastai – išbandykite saldesnes „lėlytės“ akis su ilgiausiomis blakstienomis. Ir apie natūralumą šią vasarą negali būti nė kalbos!“, - patarimais dalijosi Deimantė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus