• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pažintis su "Victoria's Secret"  28 

Autorius: Lina Lelytė
2008-05-24 00:00:00

Pažintis su
"Gamma" nuotr.

„Victoria‘s Secret“ – moterims asocijuojasi su trokštamais seksualiais drabužėliais, o vyrų mintyse šis vardas, ko gero, pirmiausiai siejamas su gundančių ilgakojų gražuolių įspūdingais mados šou. Tiesa ta, jog „Victoria‘s Secret“ šiuo metu yra viena garsiausių moterų mados kompanijų, jau seniai žinoma JAV, ir vis didesnio susidomėjimo susilaukianti visame pasaulyje.


Nuo ko viskas prasidėjo

„Victoria’s Secret” pirmoji parduotuvė duris pravėrė 1977m. San Franciske. Idėja sukurti jaukią ir malonią erdvę, kur iš didelės pasiūlos galima būtų nesunkiai išsirinkti norimą moterišką trikotažą, kilo Stanfordo verslo mokyklos studentui Roy Raymond. Jis jausdavosi nejaukiai, bandydamas nupirkti žmonai gundančių drabužėlių šiam reikalui pernelyg viešuose prekybos centruose. Parduotuvė buvo sukurta taip, jog net ir vyrai, užsukę išrinkti ką nors savo mylimajai, jaustųsi patogiai. Medinėmis plokštėmis iškaltos sienomis, Viktorijos epochos detalėmis dekoruotas interjeras ir paslaugūs darbuotojai toli gražu nebepriminė nejaukių prekybos centrų. Vietoj stovų, apkabinėtų visų turimų dydžių liemenėlėmis ir kelnaitėmis, Raymond parduotuvėje kabėjo tik modeliai. Tokiu būdu vyrai galėdavo nesunkiai išsirinkti jiems patinkantį, o vėliau reikdavo tik paprašyti tinkamo dydžio. Parduotuvės sulaukė milžiniško pasisekimo ir netrukus Raymond atidarė dar tris tokias pat, o po metų sukurė katalogą bei apatinį trikotažą siuntė paštu.


„Victoria‘s Secret“ dabar

„Victoria‘s Secret“ tinklas nuo 1977m. labai išsiplėtė. Pradėtos kurti ne tik įvairios apatinio trikotažo linijos, bet ir viršutiniai seksualūs drabužiai, taip pat grožio linija, netgi kvepalai vyrams. Pamažu „Victoria‘s Secret“ virto tikra grožio ir madų imperija. Šiuo metu JAV veikia per tūkstantį „Victoria‘s Secret“ apatinių drabužių parduotuvių ir dar apie šimtas kosmetikos parduotuvių. Tiesa, nepaisant milžiniško populiarumo bei susidomėjimo, gaminius galima įsigyti tik JAV. Vienintelė Europoje „Victoria‘s Secret“ parduotuvė yra atidaryta Londone, tačiau čia galima įsigyti tik grožio linijos produktų.


Ką reiškia pavadinimas „Victoria‘s Secret“?

Nors pavadinimo kilmė dažnai nutylima, tačiau tai nėra jokia paslaptis. „Victoria‘s Secret“ yra siejama su Didžiosios Britanijos karalienės Viktorijos (1819-1901) vardu. Kita pavadinimo dalis „secret“ – „paslaptis“ veikiausiai yra pasirinkta sumaniai, siekiant ne tik sudominti ta „paslaptimi“, bet ir siejant su pačia Viktorijos asmenybe. Sakoma, jog kukli monarchė labai mėgo dėvėti seksualias, prabangias liemenėles. like the stretch lace Miracle Bra. Jos vyrui princui Albertui išties pasisekė. Nepaisant to, kaip jau buvo minėta, pirmoji „Victoria‘s Secret“ parduotuvė atidaryta ne Britanijoje, o Amerikoje, nors ir įrengta Viktorijos laikų stiliumi.


„Fantasy bra“ arba brangiausios pasaulyje liemenėlės

„Victoria‘s Secret“ garsėja ne tik seksualiausiu, bet ir prabrangiausiu apatiniu trikotažu. Nuo 1996m. leidžiama „Svajonių liemenėlės“ („Fantasy Bra“) linija. Kasmet, bendradarbiaujant su garsiausiais pasaulio juvelyrais (šiuo metu Mouawad), sukuriamas vienas brangakmeniais inkrustuotos liemenėlės modelis, kurio kaina svyruoja nuo 6 iki 11 milijonų dolerių. Jam demonstruoti kiekvienais metais pasirenkama viena iš žaviųjų „Victoria‘s Secret“ modelių. Tiesa, Heidi Klum „Fantasy Bra“ dėvėjo jau 3 kartus, taip pat ir pačią brangiausią pasaulio liemenėlę, sukurtą 2003m. su daugiau nei 6000 baltųjų deimantų, geltonų bei oranžinių safyrų bei akinančių ametistų. Nuo liemenėlės centro svyro vienas iš keisčiausių 70 karatų, perlo formos deimantas, kuris yra atskeltas nuo antro didžiausio pasaulyje rasto deimanto.


„Victorias‘s Secret“ madų šou

Be abejo, kad ir kokia nuostabi liemenėlė bebūtų, pati savaime ji neatrodys taip įspūdingai kaip ant moters kūno. Taigi, kai parduotuvėse šiems drabužėliams tapo ankšta, 1995m. buvo nuspręsta surengti pirmąjį madų šou. Tai išties buvo amžiaus įvykis apatinių drabužių istorijoje. Jo pamatyti susirinko net pusantro milijono žiūrovų. Nuo to laiko „Victoria‘s Secret“ kompanija nepaliauja stebinusi. 2000m. šou vyko Kanuose, per kurį 3.5 milijono paaukota labdarai. Dar po trejų šou virto stulbinančiu turu per keturis Amerikos miestus. Kad ir kaip sugalvotų nustebinti “Victoria’s Secret”, tai renginys, gebantis sujungti madą ir fantaziją.


„Victoria‘s“ Angelai

„Victoria‘s Angels“ – taip vadinami 8 pagrindiniai gundančių formų modeliai, „Victoria‘s Secret“ veidai, reprezentuojantys kompaniją ir formuojamą seksualumą. Jos viliojančiai žengia podiumu vien seksualiais apatiniais, papuoštais plunksnomis ar tviskančiais karoliukais siuvinėtais apdarais. Milžiniški angelo sparnai, (taip pat drugelio, povo ar velnio), dėvimi modelių, tapo „Victoria’s secret” simboliu. O aštuoni „angeliukai“ - Heidi Klum, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Karolina Kurkova, Selita Ebanks, Izabel Goulart, Miranda Kerr bei Marisa Miller – daugelio moterų pavydo ir išskirtinio vyrų susižavėjimo objektais.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ELLA
2010-07-02 23:48:31
VISI LIETUVOJE PARDAVINEJAMI V.S.RŪBAI YRA IŠ KINIJOS.NORS JOS PAČIOS PARDUOTUVĖS YRA TIK JAV IR LONDONE.TAIP,KAD SPRĘSKITE PATYS, PRIEŠ SKELBIMUOSE UŽSISAKYDAMI DRABUŽĮ....
>>m's'ex
2009-11-11 16:57:42
Victoria secret - tai Victoria Bekham
Monika
2009-04-07 09:49:04
O kainos? Lietuvoj galima rasti?