• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Pinup girls“: per išleistuves galima apsijuokti, kardinaliai pakeitus stilių

Autorius: Justina Vaitkevičiūtė
2012-07-01 10:30:00

Merginų grupės „Pinup girls“ narės – Simona Šermukšnytė, Viktorija Sutkutė ir Ieva Ambrazaitė – mokyklos išleistuves atšventė prieš keletą metų. Nors, pasak atlikėjų, Lietuvoje ir nėra tokių didelių pompastiškų mokyklos baigimo švenčių kaip, pavyzdžiui, Amerikoje, kur jos vadinamos prom (pranc. promenade - pasivaikščiojimas). Tačiau ir Lietuvoje abiturientės šios dienos proga stengiasi pasipuošti kuo išskirtiniau. Tai liudija ir mados bei stiliaus centro „Europa“, kuriame visą birželį vyksta išleistuvių suknelių konkursas, patirtis – pastarosiomis savaitėmis čia ypač padaugėjo merginų, ieškančių tinkamos šiai šventei suknelės ar aksesuarų prie jos.


„Dalis merginų išleistuvių suknelių pradėjo ieškoti jau prieš pusmeti ar net ir anksčiau, - sako prekybos centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Pastebėjome, kad abiturientės dažniausiai ieško paprastų, detalėmis neapkrautų suknelių, kurios tiktų ir kitoms progoms ar net kasdienai. Išradingos merginos išskirtinėmis sukneles paverčia derindamos prie jų įvairius aksesuarus: papuošalus, rankines, batelius“. G. Urnevičienės teigimu, išleistuvių suknelių konkurso dalyvės labiau linkusios rinktis universalius siluetus: „Dviems konkurso dalyvėms patikusios išleistuvių suknelės bus padovanotos, todėl merginos renkasi tokias, kuriomis galės puoštis ne vieną kartą“, - sako „Europos“ vadovė, primindama, jog konkursas tęsiasi iki birželio 29 d., o jo metu abiturientės kviečiamos matuotis patikusias sukneles prekybos centro parduotuvėse, fotografuotis su patikusiomis ir siųsti nuotraukas konkursas@pceuropa.lt


„Pinup girls“ narės išleistuvių suknelių ieškančioms merginoms pataria nebijoti eksperimentuoti, tačiau išlikti savimi. Pasak S. Šermukšnytės, renkantis suknelę nereikia bijoti ryškių spalvų – juk šį sezoną ypač madingi neoniniai atspalviai. Taip pat atlikėja pataria nepamiršti ir kitų detalių – plaukus galima supinti įmantriomis kasomis, kurios atrodo ir vėjavaikiškai, ir stilingai. Kita grupės narė V. Sutkutė akcentuoja individualumą: „Patarčiau ieškoti paprastos, ne „pamergių“ stiliaus suknelės, kuri atspindėtų jūsų charakterį bei norus“. 


Atlikėjos sutaria, jog išleistuvėms nereikia įmantrios suknelės, todėl ir jos šiai šventei rinkosi paprastas, tačiau stilingas sukneles. „Norėjau, kad suknelė būtų gana paprasta, spalvota, neilga. Svarbiausia – ji turėjo patikti man pačiai, nevaržyti judesių, patogi – kad apsirengusi ja galėčiau tiek šokti, tiek sėdėti. Vadovavausi elementariais prioritetais: kad būtų skoninga, gražu, paprasta, - sako S. Šermukšnytė. – Nesidariau ir įmantrios šukuosenos – tik ištiesinau plaukus, lengvai pasidažiau. Kaip sakoma, išėjo paprastai, bet ne prastai“. Simonai pritaria kita „Pinup girls“ narė V. Sutkutė: „Pirmiausia išsirinkau batelius, ir tik tada – suknelę. Norėjau, kad ji būtų paprasta, lengva, plazdanti. Tokia ir buvo - aukso spalvos, dryžuota.“ Pasak I. Ambrazaitės, ruošdamasi išleistuvėms ji suknelės važiavo ieškojo net kitame mieste: „Tačiau išsirinkau imtajame mieste ir tokią, kuri atitiktų mano figūrą ir net būdą. Drabužio kaina man ne tiek svarbi, tačiau jis turi būti išskirtinis, todėl labai mėgstu vintage stiliaus drabužius, dažnai juos pagyvinu kaspinėliu, sagute ar kita detale“.

 „Pinup girls“ narių teigimu, į išleistuvių suknelę daug investuoti ir vienkartinio drabužio pirkti nevertėtų – išleistuvių suknelė turi tikti ir apsirengti į naktinį klubą, ir į draugės vestuves ar kokia kita iškilminga proga. „Svarbiausia su išleistuvių suknele jaustis ta pačia mergina, kokia visada buvai mokykloje – negalime peršokti savo amžiaus, - įsitikinusi I. Ambrazaitė. – Labai juokinga, kai, pavyzdžiui, merginos visus metus vaikšto apsirengusios juodai,  o per išleistuves taip kardinaliai pakeičia savo stilių, kad net klasės draugai negali jų atpažinti. O juk svarbiausia – likti savimi ir jaustis patogiai“.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus