• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šarūnas Jasikevičius apie stilių ir apsipirkimą: „Man tai savotiška terapija“

Autorius: Eli.lt
2016-11-18 11:00:00

„Varžybos vyksta įvairiose šalyse, tenka nemažai skraidyti. Todėl mums labai svarbu, kad kostiumai būtų ne tik stilingi, bet ir praktiški. Lyginti drabužių nėra nei laiko, nei noro, todėl nesiglamžantys „Baltman“ „Travel“ kostiumai mums yra puikus atradimas ir išeitis“, - sako Š. Jasikevičius.

Paklaustas ar dalykiniai kostiumai sportininkui yra mielas drabužis, Š. Jasikevičius sako, kad kostiumai jam patinka. „Gal dėl to, kad visą gyvenimą sportavau ir daugiausiai laiko vilkėdavau sportinius drabužius, apsivilkti kostiumu man tikras malonumas. Džiaugiuosi, kad jis dabar yra stilingi, nekabo lyg keliais dydžiais per dideli. Aš asmeniškai visuomet renkuosi „slim fit“ siluetus“, – sako „Žalgirio“ strategas.

Sportininkas džiaugiasi, kad dabar ir sportiniai kostiumai jau nėra tiesiog treningai, kokie būdavo anksčiau. Dabar su jais sportininkai ir jaučiasi kitaip, ir atrodo stilingiau.

Š. Jasikevičius sako, kad net negalėtų įvardinti, kas suformavo jo stiliaus jausmą. „Kai buvau paauglys, sekti pasaulines mados tendencijas nelabai turėjome galimybių. Juk net užsienietiškų mados žurnalų Lietuvoje nebuvo. Tiesą sakant, mados žurnalų nevartau ir dabar. Bet dabar galima pasitikėti tuo, kas pristatoma pasaulio parduotuvėse. Net ir Lietuvoje jau turime kone visus mados prekės ženklus“, - sako Š. Jasikevičius.

Būdamas paauglys Š. Jasikevičius išvyko studijuoti ir gyventi į JAV. Tačiau amerikietiškas stilius jo niekada nežavėjo. „Tuo metu visa Amerika rengėsi keliais dydžiais per didelius drabužius, kurie kabojo lyg maišai. Koledže taip rengdavausi ir aš. Tuo metu nedaug ką galėjau sau leisti. Gyvenau išlaikomas tėvų ir iš kuklios stipendijos“, – atvirai sako Šarūnas.

Treneris sako, kad dabar jis mėgsta pasivaikščioti po parduotuves ir mielai tai daro vienas arba su gyvenimo drauge.

„Apsipirkimas – savotiška terapija. Po treniruočių ar kitų darbų mėgstu pasivaikščioti po parduotuves. Tai „pravėdina galvą“, padeda atitolinti mintis apie darbą. Į parduotuves užsuku ne tik tada, kai ko nors prireikia, bet ir apžiūrėti mados naujienų. Tačiau tam galiu skirti iki pusantros valandos. Jei ilgiau – pardeda varginti“, - sako Š. Jasikevičius. Kadangi tenka dažnai keliauti, viena populiariausių apsipirkimo vietų – oro uostai.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus