• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksualiosios lenktynių mergaitės gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis  2 

Autorius: Olialia.lt
2010-07-29 08:00:00

Seksualiosios lenktynių mergaitės gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis
Raimundo Adzgausko nuotr.

„Olialia“ mergaitė Aušra Venckūnaitė - liepos mėnesio 2010 m. „Vakaro žinių“ kalendoriaus mergina. Kaip sako pati Auršra, vasara – jos mylimiausias metų laikas, liepa – mėgstamiausias mėnuo. „Tik nemanykite, kad žodžius „mėgstamiausias“ ir „mylimiausias“ šilčiausiam metų laikui priskyriau dėl saulės, puikaus oro ar žydinčių gėlių!“ - sakė mergina. „Vasara man brangi dar ir dėl to, kad kiekvienais metais šiuo metų laiku užpučiu savo gimtadienio torto žvakutes!“ –  šypsojosi seksualioji kalendoriaus „lenktynių mergaitė“ Aušra.

Kvietimas tapti VŽ kalendoriaus mergina buvo staigmena?

Galima sakyti - taip. Su „Olialia“ komanda dirbu apie penkerius metus, dėl to truputį nujaučiau, kad galiu sulaukti kvietimo tapti šių metų VŽ kalendoriaus mergina. Tačiau tikra dėl to nebuvau. Konkurencija milžiniška!
 
Ar pameni tą dieną, kai sulaukei „stebuklingo“ skambučio su pasiūlymu nusifotografuoti seksualiausiam šalies kalendoriui?

Be abejo! Paskambino Lauryna (projekto „Olialia“ vadovė Lauryna Anusevičiūtė – aut. past) ir pasakė, kad manęs laukia staigmena. Iš karto pamaniau, kad tai bus fotosesija VŽ kalendoriui! Labai apsidžiaugiau.
 
Kaip vertini fotosesijos metu įkūnytą personažą?

Puikiai. Jis atitinka mane, mano charakterį! Man be galo patinka lenktynės, greitis. Kai L. Anusevičiūtė pasakė turinti personažą būtent man, vis galvojau, kas tai galėtų būti? Man būtų sunku įkūnyti aktorę ar, sakykime, virėją. Tačiau lenktynininkė? Taip, tai aš! Man patinka adrenalinas.
 
Kaip sekėsi pozuoti?

Puikiai. Fotosesija vyko Plytinės kartodrome, dėl to susirinko gana daug žiūrovų. Tądien buvo saulėta, karšta diena. Man buvo linksma, įdomu, kartodrome išties nesunkiai įsijaučiau į „lenktynių mergaitės“ vaidmenį. Labai patiko sukurtas įvaizdis, makiažas.
Ar tikėjaisi tapti būtent liepos mėnesio mergina?

Kai sužinojau, kad patekau tarp laimingųjų kalendoriaus mergaičių, man jau tapo nesvarbu, kokio mėnesio veidas būsiu. Svarbiausia, kad tapau VŽ kalendoriaus mergina! Tiesą pasakius, norėjau papuošti vieną vasaros mėnesių. Kai sužinojau, kad būsiu liepos mėnesio mergina – be galo apsidžiaugiau.
 
Svajonės išsipildė?
Su kaupu (šypsosi...).
Tavo mylimiausias metų laikas yra...

Be jokių abejonių, vasara! Nuostabu, kad aš kaip tik fotografavausi liepos mėsesiui – juk tai pats vidurvasaris!
 
Kodėl būtent vasara?

Vasarą karšta, puikus oras. Be to, vasarą, būtent liepos mėnesį, yra mano gimtadienis. Taigi galiu sakyti, kad buvo dviguba šventė – mano gimtadienis ir fotosesija VŽ kalendoriui!
 
Be liepos, kokį kalendoriaus mėnesį būtum norėjusi papuošti?

Birželį arba rugpjūtį. Juk šiuo metų laiku viskas žaliuoja, žydi gėlės... Man pačiai patinka ryškiai rengtis, o kada tam geresnis laikas, jei ne vasarą? Niekaip savęs neįsivaizduoju pozuojančios žiemos ar rudens mėnesiams.
 
Dėl ko labiausiai jaudinaisi per fotosesiją?

Fotografuotis VŽ kalendoriui atrinko trylika merginų. Viena jų turėjo nepatekti į VŽ kalendorių. Iki paskutinės minutės bijojau, kad būtent aš tapsiu tryliktąja mergina. Dėl to mažai kam ir papasakojau apie įvykusią fotosesiją. Labai norėjau, kad viskas gerai pavyktų ir aš patekčiau į kalendorių.
 
Kaip vertini „Olialia“ komandos darbą fotosesijos metu?

Puikiai. Komanda tikrų profesionalų, dėl to visi dirbo labai gerai ir greitai. Fotosesija vyko greitai, laiko negaišome, tad ir pavargti nespėjau. Visi buvo puikios nuotaikos. Man ta diena atmintyje išliko kaip smagus laiko praleidimas su kompanija, pokštavimas.
 
Kaip reaguoji į kritiką?

Tiesiogiai išsakytą tiek neigiamą, tiek teigiamą kritiką vertinu labai gerai. Visada įsiklausau. Galbūt kartais bandau kai ką keisti. Tačiau interneto komentatoriai dažnai nori įžeisti, įkąsti – tai nieko verta kritika. Po tokių komentarų gali tapti kompleksuotas (šypsosi...).
Ką patartum kitų metų būsimoms VŽ kalendoriaus merginoms?

Svarbiausia pasitikėti savimi, gražiai atrodyti ir būti geros nuotaikos. Nieko nereikia giliai imti į širdį, nesisielokite dėl neigiamos kritikos. Žmonių nuomonės yra įvairios, tiek geros, tiek blogos. Visiems neįtiksi. Tačiau dėl to neverta nuleisti rankų!
 
Kaip gyveni dabar?

Šiuo metu turiu daug laisvo laiko, nedirbu, nes laukiuosi vaikelio. Esu be galo laiminga ir geros nuotaikos! Niekada nesijaučiu vieniša, nes esu ne viena – manyje yra nauja gyvybė. Nuostabus jausmas laukti kūdikio! Daugelis mano draugių jau turi mažylius, tad man dabar malonu su jomis konsultuotis vaikelio auginimo klausimais. Dažnai mąstau, kad greitai ir aš sūpuosiu kūdikį, būsiu mama. Dabar save palepinu, stengiuosi būti gryname ore, sveikai maitintis, pastebiu, kad greičiau pavargstu. Taigi, prisijungiau prie “Olialia” mamyčių gretų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jonas M
2010-09-09 01:56:04
Ji laukiasi Kleizos vaiko
a
2010-07-30 09:53:13
nu bet ir svajones pas siuolaikines moteris..- papus parodyt..siaube siaube..