• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žaviausios Holivudo 50-metės ir jų jaunystės paslaptys  1 

2008-04-30 00:00:00

Joms šiemet sukanka 50. Bet jos vis dar žavios ir... jaunos!

Nors skaičiuoti moters metus - blogas tonas, vis dėlto kartais smalsu tai padaryti bei išsiaiškinti, kas, kaip ir kodėl. Ypač jei tie metai taip neįtikėtinai neatsispindi veide. Kas tai – plastikos chirurgų triukai, natūralus grožis ar gyvenimo būdo ypatumai?

Rusų interneto portalas Style.rbc.ru pateikė žvaigždžių, kurios šiemet švęs penkiasdešimtąjį jubiliejų, top penketuką. Šių moterų išvaizdą ir grožio puoselėjimo ypatumus aptarti portalo žurnalistui padėjo Marija Bogdankevič, žurnalo "Madame Figaro" grožio skilties redaktorė.


Madonna (50-metį švęs 2008 rugpjūčio 6 d.)

Be abejo, ji sąraše – pirmoji. Norom nenorom apima jausmas, kad jos klipas "Like a Virgin" išėjo tik vakar. Nors iš tikrųjų tai nutiko prieš 24 metus. Kasdienėmis atkakliomis treniruotėmis ši sporto fanatikė išsaugojo savo figūrą tokią, kokia galėtų didžiuotis 25 metų mergina. Į pagalbą ji taip pat pasitelkia jogą ir makrobiotinę dietą.

M.Bogdankevič komentaras: "Madonna - kovotoja iš prigimties. Su amžiumi dėl idealių kūno formų kovoja taip pat aistringai, kaip kadaise dėl publikos pripažinimo. Ir yra tokia tikra savo pergale, kad aplinkiniams nieko kito nebelieka, kaip tik taip pat patikėti ir ja žavėtis. Tikrai, ji daug sportuoja ir nepaliauja stebinusi savo liekna figūra. Tačiau jėgos pratimų nauda nėra vienareikšmiška. Tereikia pažvelgti į šios popdievaitės rankas. Sklandė gandų, kad Madonna yra pasidariusi plastinę operaciją. Visai įmanoma. Bent jau injekcijos ir visos pirmaujančios kosmetinės technologijos tikrai jai nuolat pagelbsti. Madonna renkasi tikrai gerus gydytojus - manipuliacijų žymės praktiškai nepastebimos".


Sharon Stone (50-metį šventė 2008 kovo 10 d.)

Ir vėl sunku patikėti: nuo to laiko, kai Sharon Stone nusifilmavo legendiniame "Esminiame instinkte", su įspūdinga scena be apatinių kelnaičių, prabėgo jau 15 metų. Aktorė tvirtina, kad niekada nesinaudojo plastikos chirurgų paslaugomis. Savo jaunatišką žavesį paaiškina sveikais įpročiais: ji visiškai atsisakiusi kofeino ir alkoholio. Be to, ji aktyviai užsiima Pilateso mankšta bei maitinasi kaip sportininkė.

M.Bogdankevič komentaras: "Sharon Stone mėgaujasi savo amžiumi. Galbūt todėl iš principo atsisako plastinės chirurgijos. Jos grožio paslaptis – tai, kad aktorė iš prigimties yra graži: akys, šypsena, mimika, - visa tai bėgant metams nekinta ir tiesiogine prasme pavergia. Apie kosmetiką, kosmetologijos pasiekimus, sportą ir fitnesą ji kalba pagarbiai, tačiau be fanatizmo. Atrodo pasitempusi, besirūpinanti savimi, bet nesistengia iššokti aukščiau bambos. Stengiasi gyventi sveikai, daug juda, yra elegantiška ir vengia epatažo".


Michelle Pfeiffer (50-metį šventė 2008 balandžio 29 d.)

Kad ir kiek metų lėktų pro šalį, jos žavūs skruostikauliai ir katiniškos akys nepaliauja žavėti iki šiol. Aktorė stengiasi skrupulingai įsiklausyti į savo organizmą bei jo poreikius, nuolat kontroliuoja savo mitybą ir kasdien mankštinasi.

M.Bogdankevič komentaras: "Atrodo natūrali ir pasitiki savimi – čia ir glūdi visa paslaptis. Todėl net ir smulkios raukšlelės ją savotiškai puošia. Ji tiek laisvai vertina savo išvaizdą, kad mielai svarsto apie plastinę chirurgiją ir neatmeta galimybės kada nors ja pasinaudoti. Jai patinka pataikauti savo pačios silpnybėms, dėl to atrodo laiminga. Kosmetikos ir kosmetologijos pasiekimai, panašu, jai yra smagus žaidimas, ji mielai išmėgina naujoves ir pripažįsta, kad išvaizda moteriai labai svarbu".


Holly Hunter (50-metį šventė 2008 kovo 20 d.)

Būdama 47 metų ji susilaukė dvynių. Ir išsaugojo nepriekaištingą išvaizdą. Jos oda stangri ir lygi. Gal ji tiek įsijautusi į mamos vaidmenį, kad tiesiog nebeturi laiko senti?

M.Bogdankevič komentaras: "Atrodo besirūpinanti savimi, tačiau kartu ir nesistengia žūtbūt atrodyti jaunesnė, nei yra. Jai tinka nuostabūs ilgi plaukai, taip pat šviesios, šiltos spalvos. Kakta lygi – veikiausiai čia neapsieita be botokso ar kokio kito patempimo būdo. Amžių išduoda tik rankos".


Andy McDowell (50-metį šventė 2008 balandžio 21 d.)

Ji mums iš ekranų nuolat kartojo "L"Oreal – nes aš to verta". Ir negalima nesutikti, kad ji tikrai atrodo puikiai. Jos grožio paslaptys – tai joga, daug vaisių ir daržovių, dar daugiau mineralinio vandens ir nuo saulės saugantys kremai. Na ir, žinoma, veikiausiai tas pats "L"Oreal" kremas nuo raukšlių (nors ir negalima atmesti galimybės, kad tai – tik reklama).

M.Bogdankevič komentaras: "Pirmiausiai norisi pasakyti: jaunystė – tai gyvenimo troškimas. Darbas, audringas asmeninis gyvenimas, trys vaikai – gyvenimas tikrai ne šiltnamis. Ir gyvena Andy už miesto, renkasi viską, kas natūralu. Bet greičiausiai jos paslaptis ne tik tame. Ji atrodo pernelyg gerai: nei raukšlelių ant kaktos, nei klosčių ties nosimi, beveik nėra raukšlelių aplink akis. Jei tai ir ne plastika – tai greičiausiai injekcijos".


Kaip matome, pačių žaviausių pasaulio moterų keliai į grožį gali būti skirtingi. Svarbiausia – kad jos suteikia bent po mažytę viltį visoms moterims: su metais grožis neprivalo nuvysti!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-22 10:46:24
Turint daug pinigu tai isvaizda galima koreguoti ir koreguoti