• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždės iki ir po dietos (foto)  69 

2008-06-12 00:00:00

Žvaigždės iki ir po dietos (foto)
Nuotraukos: bunte.de ir "Gamma"
Kad ir kokios lieknos bebūtų, dauguma moterų vis dėlto svajoja numesti dar „bent keletą“ kilogramų. Į naudą tai ar nelabai – skonio reikalas.

Tuo galite įsitikinti pažvelgę ir į kai kurių žvaigždžių metamorfozes, kokios jos buvo iki dietos ir kokiomis tapo po jos.


Tara Reid kadaise žavėjo savo subtiliai iškiliomis moteriškomis formomis. Po baltymų, vaisių ir daržovių dietos, iš valgiaraščio visiškai išbraukus angliavandenius, formos iš moteriškų virto paaugliškomis.


Miela šypsena, gilus žvilgsnis – anuomet Celine Dion tikrai priminė iš senovės tapytojo drobės nužengusią madoną. Dainininkė teigia, kad po gimdymo ji, nors visą gyvenimą buvo liekna, valgė tą patį maistą, kaip ir anksčiau, tik sumažino porcijas. Tačiau žvelgiant į ją anksčiau ir dabar sunku patikėti, kad gandai, jog ji minta tik salotomis ir žaliomis daržovėmis – netiesa.


Kate Bosworth filme „Supermeno sugrįžimas“ savo gerbėjus tiesiog pakerėjo idealiomis kūno linijomis. Vėliau ji ėmė skaičiuoti kalorijas, mažinti maisto porcijas ir... sportuoti po 6 val. per dieną.
O štai aktorė Diane Kruger pasielgė atvirkščiai. Karjeros pradžioje pagarsėjusi savo bauginančiu lieknumu, vėliau vis dėlto atsispyrė holivudinei lieknėjimo manijai, priaugo keletą kilogramų ir... tiesiog akyse pražydo!Supermodelis Kate Moss niekada nebuvo putlutė, ji itin liekna iš prigimties. Ir vis dėlto pažvelgus į ankstesnes ir naujesnes Kate nuotraukas akivaizdu: kartais net ir visai lieknoms svoris ima kristi. Ir, žinoma, tai jų nepagražina – tik pažvelkite į kaulėtus Kate kelius antrojoje nuotraukoje.Kadaise Renee Zelweger išgarsino eksperimentas su savo kūnu, kai juostai „Bridžitos Džouns dienoraštis“ ji priaugo keliolika kilogramų. Vėliau žurnalai tik ir rašė apie tai, kaip ji tuos kilogramus metė. Nors... nuotraukos palieka atvirą klausimą: ar tikrai vertėjo juos mesti?Keira Knightley ne kartą teko išklausyti priekaištų, esą ji savo lieknumu prisideda prie nesveiko perlysusio kūno kulto Holivude. Jaunoji aktorė tuomet tvirtino, jog ji tikrai nesilaiko jokių dietų ir yra labai liekna iš prigimties. Nors žvilgtelėjus į jos ankstesnes nuotraukas ir tai, kaip ji atrodo pastaraisiais metais, nori nenori kyla abejonių: jei ji nesilaiko dietos – tai gal tada susirgo kokia liga?


Iškilus Catherine Zeta Johnes stotas negali nekelti susižavėjimo. Ji – moteriška ir kerinčiai žavi. Tačiau dietų pasaulis šiai aktorei taip pat nesvetimas – tai ypač gerai matyti iš besikeičiančios jos talijos apimties. Laimė, Catherine moteriškiems apvalumams dietos nė truputėlio nekenkia. O gal ji tiesiog jaučia saiką?Victoria Beckham dabar – viena liekniausių žvaigždžių. Ir nors dėl savo kaulėtos figūros kartkartėmis susilaukia kritikos, vis dėlto nesiliauja atidžiai sekusi savo svorio. Nors ji buvo liekna visada, anksčiau kaulų matėsi mažiau. Galbūt dietos kaltos, kad kuo lieknesnė ji darėsi, tuo rečiau jos veide bepasirodydavo šypsena, kol galop ir visai pradingo?Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ele
2010-07-06 00:22:12
Victoria Bekham, man ji grazi. Patikna jos stylius.
Skirmante
2010-05-27 00:26:45
Svarbiausia yra atrasti viduri...zavi seksualumas,o ne skura ir kaulai,niekam negrazu skeletai,o svarbiausia - niekam neatrodysi grazi,jei busi ligota...
smile
2009-12-17 18:02:33
man tai visos buvo grazesnes, putlesnes ikim dietos