• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždės ir jų apgamėliai (foto)  16 

2008-07-27 00:00:00

Žvaigždės ir jų apgamėliai (foto)
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Dar visai neseniai „Sekso ir miesto“ žvaigždė Sarah Jessica Parker nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi be... ne, šį kartą – ne apie Manolo Blahnik batelius. Ant Sarah Jessica Parker veido nebebuvo įprasto apgamo. Žvaigždė ryžosi jį pašalinti chirurgiškai.

Apgamas – kosmetinė problema

Veikiausiai ji apgamą pašalino vedina vien kosmetinių sumetimų, mat, pasak specialistų, tokio tipo apgamai beveik nebūna piktybiniai. Visa tokio tipo apgamų blogybė – kad su amžiumi jie gali augti vis didesni. Veikiausiai tai ir lėmė stiliaus karalienę Kerę Bredšou įkūnijusios aktorės apsisprendimą pašalinti apgamėlį, su kuriuo jau buvo spėjusi apsiprasti ir ji pati, ir jos gerbėjai.

Beje, Sarah – ne vienintelė žvaigždė, atsisakiusi savo „grožio taškelio“.

Kai kurios gerbėjos tikriausiai dar prisimena, kad apgamas puošė ir saldžiabalsio Enrique Iglesias skruostą. Jo moterų numylėtinis atsisakė 2003-iaisiais.

Pikantiškas taškelis ir mados istorija

Tuo tarpu prieš keletą tūkstantmečių, Romėnų Imperijos klestėjimo laikais, apgamai buvo vadinami „grožio taškeliais“ ir netgi specialiai piešiami anglimi ant veido, kaklo, pečių. Buvo manoma, kad apgamai ne tik padeda atkreipti dėmesį į žavų veidą, bet ir puikiai paslepia nedidelius randus bei spuogelius.

Liudviko XIII laikais, XVII a. Prancūzijoje, dirbtinius apgamus itin pamėgo tiek vyrai, tiek moterys. O kadangi tuo metu buvo dievinama viskas, kas nenatūralu, priklijuojami medžiaginiai apgamai būdavo gaminami iš visiškai juodo šilko ar fetro, jiems suteikiama širdelės ar žvaigždutės forma. Šie apgamėliai buvo menkai panašūs į tikrus, tačiau pasirodyti be jo – reiškė pasirodyti nemadingam.

Po Prancūzijos revoliucijos ši mada išnyko, bet vėl prasiveržė kartu su tokiomis kino žvaigždėmis, kaip Jean Harlow ir Liz Taylor, kurios drąsiai demonstravo savo natūralius apgamus prieš kino kameras ir nė nemanė jų slėpti po grimo sluoksniu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
apgamas
2008-09-25 19:30:50
Man tai apgamus ne nuo veido, bet nuo kuno kelis teko pasisalint. Ne del grozio, o del sveikatos.
Julija
2008-08-15 19:57:46
Paa mne mazai apgamu bet tie kurie yra man lb patinka ;]
zana
2008-07-28 08:23:18
pas mane pilna ant kaklo bet labai grazus i labai seksualus tat jokiu minciu apie peili net galvoti negaliu,o ant veiduko tiesiog grazuoliukas zaviai atrodau nedarko veido apgamai aisku grazus.jei jau gultis po peiliu tai kad butu ka pjaut jei tikrai trugdo ar tikrai kaip nezinai kas tas apgamas.zvaigzdes ir ju apgameliai nieko ten visai baisaus da kaip tik puoia veida