• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždžių grožio paslaptys: stebuklingos kelnaitės ir fotošopas  3 

Autorius: Parengė Laura M., Jupiterimages nuotr.
2009-02-25 00:00:00

Žvaigždžių grožio paslaptys: stebuklingos kelnaitės ir fotošopas

Ekrano gražuolė, viena gražiausių pasaulio moterų – tokiais epitetais apibūdinamos garsiausios Holivudo žvaigždės. Tik ar išties jų žavesys toks stulbinamas, kaip atrodo? Nieko panašaus! Jei ne plastikos chirurgai – tai subtilios moteriškos gudrybės arba moderniosios technologijos paknopsom lekia joms į pagalbą.

Fotošopas - treneris ir visažistas

Seniai nebe paslaptis, kad dauguma žvaigždžių nuotraukų gerokai pagražintos fotošopu. Tačiau viena – pasinaudojus moderniausia technika nutrinti keletą raukšlių ar išbalinti dantis, ir visai kas kita – prie galvos iš vienos nuotraukos prilipdyti kūną iš kitos. Būtent taip pernai pasielgė amerikiečių „Vogue“, nufotografavę viršeliui aktorę Sienną Miller. Ši apgaulė netruko peraugti į skandalą.

Be abejo, visi žino, kad žvaigždės – irgi žmonės, jos turi celiulitą, būna išblyškę, kartkartėmis jas išberia ar netikėtai priauga vienas kitas nereikalingas kilogramas. Visa tai nesunkiai pakoreguoja tinkamas fotostudijos apšvietimas, vykusiai parinkti rūbai, profesionalus visažisto darbas.

Visi jau susitaikė, kad net ir tokiomis sąlygomis nufotografuotos gražuolės dar padailinamos kompiuteriu: kojos pailginamos, juosmuo susiaurinamas, akys paryškinamos ir kt.

Tačiau surinkti garsenybės nuotrauką iš atskirų dalių – to jau pasirodė per daug netgi populiariam madų žurnalui. Tad nenuostabu, kad išaiškėjus apgaulei kilo skandalas.

Paaiškėjo, kad aktorė Sienna Miller atvykusi į fotosesiją atrodė taip baisiai, jog nepadėjo net ir profesionalus grimuotojas.

Taigi prisireikė aktorės galvą paimti iš vienos nuotraukos, kūną – iš kitos, ir visa tai sulipdyti. Ironiška, kad po šia nuotrauka puikavosi antraštė: „Viena gražiausių planetos moterų“, o straipsnyje buvo aukštinamas Siennos grožis, esą iš prigimties daili ir liekna aktorė kasdieniame gyvenime net nesinaudoja kosmetika – ji ir taip spinduliuoja žavesiu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
grazuole vasara
2009-03-03 11:54:49
tas pats kas anksciau korsazus nesiojo :)) siaip jau nelabai as noreciau listi i tas kelnaites - jau isivaizduoju, kaip jos verzia liemeni ir kitas kuno vietas... brrr....
Eva
2009-02-25 16:42:59
Taigi apatinių rūbų parduotuvėse pilna visokių liekninančių apatinių - ir po vakarinėmis suknelėmis skirtų, ir šiaip kelnaičių-gorsetukų. Tik atskirai pakabinti tie rūbai buna, paprastai kūno spalvos ir juodi. Klausk pardavėjos ;)
valė
2009-02-25 15:40:01
kažin kur tokių kelnaičių gauti?