• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
11 nepakartojamų porų atidarys trečiąjį „Šok su manimi“ sezoną!
Autorius: TV3
2011-08-26 19:46:00

TV3 nuotr.

Nuo rugpjūčio 29 dienos TV3 televizija sveikinsis naujuoju šūkiu „Mano TV3. Čia šviesu!“, kviesdama šėlti su populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ poromis. Profesionalūs šokėjai ir garsūs jų partneriai intensyviai ruošiasi trečiojo projekto sezono, kodiniu pavadinimu „Meilė“, pasirodymams. Pirmoji tiesioginio eterio „Šok su manimi“ laida TV3 eteryje startuos jau rugsėjo 3 dieną, šeštadienį, 19.00 val., o visas projekto poras bus galima išvysti ir dar anksčiau: sezono atidarymo šventėje visos poros suksis ne ant parketo, o ant šviesiausio Vilniuje – Baltojo tilto, ir dalyvių pasirodymas nusidrieks per visą Nerį!

 

Populiariausias pramoginis projektas Lietuvoje ryškiausias žvaigždes ir profesionaliausius šokėjus tradiciškai kvies į didžiąją LRT studiją, o trečiąjį „Šok su manimi“ sezoną atidarys projekto vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas bei 11 nepakartojamų porų: iliuzionistas, pavergęs ne tik Lietuvos, bet ir Las Vegaso publiką, – Mantas Wizardas ir stilingiausia, nė vieno „Šok su manimi“ projekto nepraleidžianti profesionali šokėja Viktorija Kunauskaitė, verslininkė Danguolė Stachura ir moterų numylėtinis Deividas Meškauskas, dainininkas Deividas Norvilas-Deivis ir praėjusių metų „Šok su manimi“ nugalėtoja Katerina Voropaj, TV3 muzikinių projektų „Dangus 2“ ir „Chorų karai“ žvaigždė, dainininkas Justas Lapatinskas ir šokėja Greta Milišauskaitė.

 

Pirmosios „Šok su manimi“ laidos žvaigždžių būryje: multitalentas – aktorius, muzikantas, dainininkas, o dabar ir šokėjas – grupės „Liūdni slibinai“ narys Dominykas Vaitiekūnas su šokėja-coliuke Justina Žemaityte, grožio konkursų dalyvė, laureatė ir nugalėtoja Renata Voitechovskaja su šokėju Vytautu Mackoniu, aktorė Dalia Michelevičiūtė su partneriu Olegu Koliakinu, TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė ir šokėjas Marius Gaižauskas, grupės „Yva“ lyderė, „Mis Gracija 2011“ Kristina Ivanova su Tadu Rimgaila, pasaulio hiphopo čempionas Olegas Staniulionis su Rūta Ramanauskaite ir svečiai iš Latvijos – dainininkas, mylimiausios TV3 projekto „Vaikų balsas“ dainos atlikėjas Lauris Reinikis su partnere Aleksandra Kurusova.

 

Ypatingą, meile alsuojantį, jau trečiąjį „Šok su manimi“ sezoną pasitiksime rugsėjo 3-iąją, šeštadienį, 19.00 val., o mylimiausias šokėjų poras išvysime jau šį pirmadienį, rugpjūčio 29-ąją, gyvai prie Vilniaus Baltojo tilto ir tiesiogiai per TV3.

 

„Šok su manimi“ – nuo rugsėjo 3 dienos šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus