• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
A. Kudabienė: kelionė į Zambiją – tam, kad taptų šviesiau
Autorius: TV3
2011-08-05 17:54:00

TV3

Naujajame televizijos sezone „Mano TV3. Čia šviesu!“ – ne tik nauji projektai, filmai ir serialai, bet ir žiūrovų pamėgtos laidos. Greta naujų šou „Be komentarų“ ir „100 000 € grynais“, „Beatos virtuvė“ ir „Susitikime virtuvėje“, pokalbių laidos „Ką manai?“, naujų kultinių serialų „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir „Daktaras Hausas“, „Moterys meluoja geriau“ ir „Naisių vasara“ sezonų, Europos vyrų krepšinio čempionato kovų, televizijos eteryje karaliaus trečiasis „Šok su manimi“, tretieji „Lietuvos talentai“ ir visuomet aktuali, o dabar gerokai atsinaujinusi publicistika: „Akistata“, „Paskutinė instancija“, „Kodėl?“ ir „Prieš srovę“.

 

Viena populiariausių publicistikos laidų „Prieš srovę“ su žurnaliste Audre Kudabiene naująjį TV3 sezoną pradės kur kas anksčiau. Jau rugpjūčio 19-ąją laidos kūrybinė grupė ir dainininkas Audrius Mamontovas žiūrovams dovanos šviesos ir nuoširdumo kupiną pilnametražį dokumentinį filmą apie vienos skurdžiausių Afrikos valstybių – Zambijos vaikų gyvenimo tikrovę.

 

Andrius klausia: „Ar gali vienas dviratis išgelbėti kokį šimtą vaikų nuo mirties?“ Audrė, filmo autorė, atsako: „Taip.” Šiuos žodžius TV3 žiūrovai išgirs jau greitai – dokumentinė juosta atskleis Zambijos džiaugsmus ir liūdesį. „Tai nuotykių pilna kelionė, po kurios turėtų tapti truputį šviesiau”, – intriguoja A. Kudabienė.

 

Norite padėti Zambijos vaikams? Skambinkite trumpuoju numeriu 1416 (auka – 2 litai) ir 1417 (auka – 5 litai) arba rašykite trumpąsias žinutes su tekstu: ZAMBIJA. Pagalbos lėšos šiuo būdu bus renkamos iki spalio 15 dienos. Aukoti taip pat galima pervedant sumas į visuomeninės organizacijos (VO) „Gelbėkit vaikus“ sąskaitas bankuose. Surinkta piniginė parama bus perduota tiesiogiai Save the Children („Gelbėkit vaikus“) padaliniui Zambijoje.

Kvietimą aukoti Zambijos vaikams jau galima pamatyti bendroje Zambijos dainininko Maiko Zullu ir A. Mamontovo dainoje , kurios klipą rasite internetinėje TV3 televizijoje – www.tv3play.lt.    

 

Speciali „Prieš srovę“ laida apie Zambiją – rugpjūčio 19 dieną, penktadienį, 19.10 val. per TV3.

Naujas „Prieš srovę“ sezonas – nuo rugpjūčio 30 dienos antradieniais 19.40 val. per TV3.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus