• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Agnė Gregorauskaitė: iš Izraelio – tiesiai į serialo filmavimą
Autorius: LNK
2011-02-21 18:35:00

LNK nuotr.
„Taip džiaugiuosi, kad pagaliau nugalėjau savo seną baimę aplankyti Šventąją Žemę! – krykštauja iš Izraelio grįžusi aktorė Agnė Gregorauskaitė. – Maniau, ten labai nesaugu dėl ginkluotų neramumų, o nuvažiavusi pamačiau, kad Izraelyje tvyro šventės, o ne karo dvasia“.
                    
Ilgametė lietuvių publikos numylėtinė Agnė Gregorauskaitė į Izraelį lydėjo savo vyrą kompozitorių Anatolijų Šenderovą, kuris į Netanijos miestą važiavo pristatyti savo naujo muzikinio kūrinio.

„Mano vyras Izraelyje turi daug giminių, - entuziastingai pasakoja aktorė. – Jie mane į svečius kviečia jau seniai, bet vis pabūgdavau pasinaudoti jų kvietimu. Man vis atrodė, kad pas juos vyksta karai ir susišaudymai, ir man ten bus labai nesaugu. O šįkart pagalvojau: reikia! Metai juk bėga ir reikia išnaudoti kiekvieną galimybę patirti ką nors naujo“. Agnės ryžtingumas pasiteisino su kaupu: Izraelyje ji sutiko daug išprususių, inteligentiškų ir dėmesingų žmonių, kurie didžiuojasi savo šalies istorija, puoselėja jos gamtą ir džiaugiasi kiekviena gyvenimo akimirka. „Jie tik per pietus pamiega, o vakare – vėl į kavinę, - juokiasi įspūdžiais trykštanti aktorė. – Būnant Izraelyje atrodo, kad gyvenimas – nesibaigianti šventė. Gal taip yra dėl to, kad žmonės šioje žemėje nuolatos jaučia mirties grėsmę ir todėl moka branginti gyvenimą“.

Kelionė į Izraelį Agnei paliko daug neišdildomų įspūdžių. Ji negalėjo atsižavėti izraeliečių darbštumu. „Jų žemė gi – vienas smėlis, - pastebi aktorė. – O jie sugeba ten išauginti gražiausias gėles, didžiausius krūmus. Kur pasisuksi – gražiausi žiedai, ryškiausios spalvos!“ Kadangi Agnė – aistringa kulinarė, Izraelyje ją itin žavėjo krūvomis arabų turguose pūpsantys įvairiaspalviai prieskoniai. Aktorė, žinoma, negalėjo atsispirti jais nepapildžiusi savo virtuvės atsargų, ir pati drąsiai bandė vietinius patiekalus. „Jafoje buvome tokiame restorane, kurio darbuotojai keliasi kas rytą penktą valandą, kad pagautų virtuvei šviežios žuvies, o ta žuvis patiekiama gal su dvylika rūšių įvairiausių salotų“, – įspūdžiais dalijasi Agnė. Paklausta, ar nuo tokios egzotiško maisto įvairovės nestoja skrandis, ji tik juokiasi: „Reikia gerti daug gryno vandens, ir nebus jokių problemų!“.

Kad ir kaip Agnei patiktų keliauti, į Lietuvą ji grįžo su didžiausiu malonumu, nes filmuojasi naujame LNK seriale „Pavogta laimė“, kuriame atlieka močiutės, intrigų ir pykčio išdraskytos šeimos taikytojos, vaidmenį.

Adolfinos vaidmuo „Pavogtoje laimėje“ – pirmas patyrusios aktorės bandymas filmuotis šiuolaikiniame televizijos seriale, kuris jai be galo patinka. „Vaidinu savo amžiaus personažą, kuris man labai tinka, todėl filmavimų metu jaučiuosi labai patogiai, - sako Agnė. -  Be to, labai džiaugiuosi galimybe vėl susitikti su senais kolegomis, su kuriais nedirbau jau daug metų. O ir jauni aktoriai man labai įdomūs – stengiuosi artimiau su jais susipažinti, įdėmiai stebiu, kaip jie dirba“.

Serialas „Pavogta laimė“ su Agne Gregorauskaite – pirmadieniais ketvirtadieniais 19.10 val. LNK.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus