• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Aistringiausia „nusivylusi namų šeimininkė“ Eva Longoria mus džiugins nuo rudens!
Autorius: TV3
2011-07-20 20:53:00

TV3

Žiūrovų numylėtinė, vyrų tituluojama viena seksualiausių moterų pasaulyje, 36 metų Eva Longoria tiesiog švyti. Gražuolė, rodos, nė kiek neliūdi išsiskyrusi su savo vyru – NBA žvaigžde Tony Parkeriu.  E. Longoria pavasarį pristatė autorinę kulinarinę knygą, vieną po kito dalija interviu žiniasklaidai, ruošiasi būti krikštamote – Beckhamų naujagimei – ir toliau mėgaujasi kultinio serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ šlove. TV3 naujausią, septintąjį serialo sezoną pradės rodyti naujajame televizijos sezone „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos!

Septintajame sezone „Nusivylusių namų šeimininkių“ gerbėjų laukia įspūdingos serijos ne tik su puikiai pažįstama aktorių komanda – Eva Longoria, Marcia Cross, Felicity Huffman ir Teri Hatcher, – bet ir su serialo naujoke. Tokių moteriškų rietenų jūs dar nematėte! Evos įkūnijama Gabrielė Solis taip įsikibs į plaukus serialo naujokei – aktorės Wanessos Williams herojei – Reni Peri, jog bus iš tiesų karšta!

Nors Gabrielė Solis yra tituluojama vienu geidžiamiausių televizijos veidų, pati E. Longoria ne tokios geros nuomonės apie savo heroję: „Ji toli gražu nėra sekso simbolis. Gabi gana apkūni, o jos šukuosena siaubinga!“ – užtikrina šypsodamasi aktorė, seriale įkūnijanti savimi pasitikinčią, žavingą moterį, sugebančią akies mirktelėjimu kiekvieną vyrą apsukti apie mažąjį pirštelį.

„Paslaptys darysis dar tamsesnės, veiksmas dar aštresnis ir aš tikrai pasistengsiu, kad vaizdas būtų dar seksualesnis“, – žada svarbiais apdovanojimais įvertinto serialo prodiuseris Marcas Cherry. Kūrėjas intriguoja: „Žmogžudystė, savižudybė, sekso skandalas, o gal visi trys pribloškiantys įvykiai sudrebins jau pirmąją naujo sezono seriją?”

Ar netruks Gabrielės vyrui kantrybė, įnoringai žmonai kaskart nirštant dėl menkiausios smulkmenos, demonstruojant akivaizdžią savimeilę ir arogantiškumą? Kokį atgijusį savo praeities košmarą išvys Gabi? Ar Orsonas ir Bri dar kartą pabandys būti laimingi kartu? Kurių herojų vaikai buvo sukeisti vos šiems gimus?

Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų intriguojančių klausimų – septintajame „Nusivylusių namų šeimininkių“ sezone!
 
 „Nusivylusios namų šeimininkės“  – naujajame TV3 sezone „Mano TV3. Čia šviesu“!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus