• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Aš myliu Lietuvą“: netrukus paaiškės draugai ir priešai
Autorius: LNK
2011-08-01 17:34:00

LNK

Naujas žaliųjų komandos rytas Akmenių dvaro sodyboje. Prie pusryčių stalo – Aistė, Darius, Rasa ir Donatas. Vakar komanda atsisveikino su Asta, tačiau niekas iš jų net neįtaria, kad duoną kasdienę netrukus vėl teks laužyt į penkias dalis. 

Projekte „Aš myliu Lietuvą“ tokių sugrįžimų jau būta ne vienas. Tai reiškia, kad čia niekada negali būti ramus dėl savo likimo ir išlikimo. Agnė – mergina, kuri visuomet drebia į akis tai, ką galvoja, kartais net daugiau. Ir šįkart ji nesiruošia būti pilka pelyte. Ramios dienos vėl baigiasi. Su kuo pakeliui, kas sako tiesą, o kieno veidmainysčių ar sąmokslų derėtų saugotis? Šiandien - daug kas paaiškės. Tai priešpaskutinė žaliųjų komandos egzistavimo diena.

Jau šią savaitę paaiškės, kurie - du iš jų - liks tęsti kovos finalinėje komandoje. Kelionė į miestelį, trumpas žaliųjų atokvėpis prieš laukiančią misiją ir mintys apie išpažintį. Žaliųjų komandos laukia dvasinė misija. Misija, po kurios jie patys turėtų tapti geresni. Šiluva. Šį nedidelį provincijos miestelį gerai žino tie, kurie tiki, kad prieš keturis šimtus metų čia apsireiškė mergelė Marija. Kaip musulmonai – Meką, Šiluvą kasmet aplanko tūkstančiai žmonių, daugiausiai maldininkai, ieškodami dvasinės ramybės, norėdami padėkoti aukščiausiajam, paprašyti   sveikatos ir laimingo gyvenimo. Atleidimo Šiluvoje šiandien žalieji prašys ir tiems, kurie savo pačių valia atima teisę ateiti į šį pasaulį... Dėl abortų Lietuvoje kasmet negimsta maždaug penkiolika tūkstančių žmonių. Kodėl nevertiname gyvybės – brangiausios dovanos? Ilgus metus Lietuva buvo vadinama dar ir savižudžių kraštu. Šiandien žalieji kreipiasi ir į juos – savo noru jau išėjusius, ir į tuos, kurie apie tai dar galvoja ir tuos, kurie laiku nepasiūlo pagalbos artimui savo. Žaliųjų komanda palieka Šiluvą, vietą, iš kurios daugelis grįžta tikėdami netrukus įvyksiančiais didesniais ar mažesniais stebuklais. Daugelis tiki ir tuo, kad pabuvę Šiluvoje taps geresniais žmonėmis.

Vakaras žaliųjų stovykloje. Komandos nuotaikos, kuriose anaiptol ne dvasinga meilė artimui savo. Ko siekia Agnė, atvirai vesdama iš proto Donatą? Ką reiškia tokios, visą dieną besitęsiančios Agnės provokacijos žmogaus būgno atžvilgiu? Šiandien   - vakaras, po kurio žalieji turės atsisveikinti su dar vienu savo nariu. Įtampa pasiekia viršūnę. Ir komandoje užverda atvira psichologinė kova. Kova – be jokių taisyklių. Kas nugalės Donato ir Agnės kovoje? Ryt – paskutinė žaliųjų komandos egzistavimo diena, kuomet tik du iš jų pateks į kitą etapą. Tačiau rytojaus dar reikia sulaukti. Kas sąjungininkai, o kas priešai, paaiškės jau visai netrukus.

„Aš myliu Lietuvą“ – pirmadienį 20.10 val. per LNK.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus