• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Chorų karai“: meilės nebūna per daug!
Autorius: TV3
2011-02-28 16:47:00

TV3 nuotr.
Sekmadienį vykusių „Chorų karų“ tema buvo meilė. Visą savaitę repetuojant svaiginančias meilės dainas, kai kurie choristai prabilo ir apie savo jausmus.

Pavyzdžiui, vienas alytiškis savo mylimąją išleido studijuoti į Suomiją, maldyti ilgesį jam padeda „Chorų karai“. Smaragdiniame Telšių chore dainuoja kunigystę studijavęs solistas, kuris dėl meilės moteriai atsisakė šio pašaukimo. Stano tarptautiniame chore esantis marokietis pasakojo, kad į Lietuvą jį atvedė meilė lietuvaitei. Dabar jis džiaugiasi ne tik žmona, bet ir dukryte.  

„Tarp neseniai susipažinusių choristų taip pat jau atsiranda simpatijos. Viena mergina prisipažino, kad jai labai patinka du kolegos iš choro. Kas žino, gal  „Chorų karuose“ užgims nauja pora? – šypsosi projekto „Chorų karai“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė, kurios vadovaujamuose projektuose antras puses susirado ne vienas dalyvis.

Apie gražiausią jausmą sekmadienį dainavo ne tik chorai, bet ir žymiausios Lietuvos poros: projekto teisėjai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, skambant Simonos dainai šoko Deivydas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė, su visais chorais garsiąją „Myliu“ dainavo Romas Dambrauskas. Projekto vedėjas Vytautas Šapranauskas ir teisėja Loreta Sungailienė taip pat sudainavo dainą apie meilę.

Po trijų „Chorų karų“ laidų lieka nepranokstamas Danguolės Beinarytės vadovaujamas Kauno Burgundiškasis choras, o štai generolo Liudo Mikalausko Tauragės Ugnies choro laukia nerami savaitė – susumavus komisijos ir TV3 žiūrovų balsus jie atsidūrė paskutinėje vietoje. Jau artėjantį sekmadienį, kovo 6 dieną, 19.30 val. susumavus dviejų savaičių rezultatus projektą negrįžtamai paliks dar vienas choras. Su projektu jau atsisveikino „Lietuvos metų moters“ titulą pelniusios Neringos Čereškevičienės Baltasis Vilniaus choras.

Po trečiosios projekto „Chorų karai“ laidos bendroje komisijos ir TV3 žiūrovų balsavimo lentelėje chorai užima šias vietas:
1. D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras
2. D. Zvonkus ir Telšių Smaragdinis choras
3. J. Lapatinskas ir Alytaus Oranžinis choras
4. A. Vedrickaitė ir Utenos Auksinis choras
5. S. Stavickis-Stano ir Tarptautinis Sidabrinis choras
6. L. Mikalauskas ir Tauragės Ugnies choras


Galingieji „Chorų karai“ su beveik nebeišskiriama eterio pora Jurgita Jurkute ir Vytautu Šapranausku – sekmadieniais 19.30 val. per TV3.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus