• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Didieji pokyčiai“ nuo 70-metės veido nubraukė stulbinamą metų skaičių!
Autorius: TV3
2011-06-27 10:36:00

TV3

Skandalingiausias moters išvaizdos pokytis – jau šį trečiadienį, birželio 29-ąją, projekte „Didieji pokyčiai“ per TV3! Vyriausia realybės šou dalyvė, greitai 70-ąjį jubiliejų švęsianti pensininkė Regina Rakauskienė žiūrovus priblokš savo išvaizdos pokyčiais. Per kelis mėnesius ji tapo neatpažįstama.

„Nebegaliu taip gyventi! Širdyje jaučiuosi jauna, bet pažiūrėjus į veidrodį norisi verkti“, – vos sulaikydama ašaras prieš projektą kalbėjo moteris. Reginą jau daug metų skaudina įkyrūs praeivių žvilgsniai ir įžeidžios replikos. „Koks jaunas gražus vyras ir kokia sena žmona“, – šiuos žodžius projekto dalyvei teko išgirsti ne kartą.

Pensininkės anūkė, sužinojusi apie TV3 projektą, pirmoji atbėgo pas močiutę su prašymu užpildyti „Didžiųjų pokyčių“ anketą. Iš naujo pradėti gyvenimą trokštančią Reginą atkalbinėjo vaikai – esą tokios senos jos niekas į projektą neims, tačiau anūkės maldavimai ir ryžtas nugalėjo.

„Šie metai man ypatingi. Netrukus švęsiu ne tik savo jubiliejų, bet ir auksines vestuves. Noriu švytėti – būti laiminga ir graži“, – pasakojo vyriausia projekto dalyvė.

Raukšlės, užkritę akių vokai, trukdantys moteriai matyti, prasta dantų būklė, dėl kurios nuo vaikystės ją persekioja baimė šypsotis, bei pirmo laipsnio nutukimas – šiuos savo išvaizdos trūkumus labiausiai troško pakeisti Regina.

Moters norai ėmė pildytis grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“, kur plastikos chirurgas Darius Radzevičius jai atliko veido tempimo ir akių vokų pakėlimo operaciją. Pasitelkus unikalią medicinos metodiką Reginai buvo atliktos mezoterapijos procedūros – tikri vitaminų kokteiliai garbaus amžiaus dalyvės odai. Toksino, botulino injekcijos ir specialūs užpildai pensininkės veidui suteikė jaunatvišką švytėjimą.

Šypsenos defektus, ilgai vertusius moterį gėdytis savęs, panaikino odontologijos klinikos „Denticija“ specialistai, atlikę Reginos išsvajotą estetinį dantų plombavimą. Pasiekti stulbinančių figūros pokyčių dalyvei padėjo „Sugiharos“ dietologų ir sporto trenerių komanda. Moteriai buvo sudaryta individuali sporto ir mitybos programa padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų. „Kasdien vis gražėju, vyras ir anūkėliai manęs tikrai nepažins“, – džiaugėsi Regina.

Nauju projekto dalyvės įvaizdžiu rūpinosi garsi dizainerė Jolanta Rimkutė. Penkios valandos, praleistos su projekto dalyve ieškant idealios suknelės, tinkamiausių batelių ir aksesuarų, nepraėjo veltui  – dalyvės šeima ir draugai abstulbo išvydę pasikeitusią moterį.

„Reginute, atrodai pasakiškai gražiai!“ – vienas per kitą kartojo dalyvės artimieji, o vyras, pamatęs išgražėjusią žmoną, nusprendė – dabar atėjo laikas keistis jam!

Kiek metų „Didžiųjų pokyčių“ komanda nubraukė nuo 70-metės veido? – jau šį trečiadienį, birželio 29-ąją, 20 val. per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus