• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
E. Sašenko ir Amberlife dueto premjera
Autorius: TV3
2011-08-18 17:11:00

TV3

Jau rugpjūčio 29-ąją, pirmadienį, 19.10 val. Vilniuje prie Baltojo tilto ir prie televizorių ekranų pasitiksime įspūdingiausią metų reginį – TV3 televizijos naujojo sezono atidarymo šventę „Mano TV3. Čia šviesu!“ ir „Eurobasket 2011“ startą. Renginį nušvies ryškiausi šalies talentai, o tiesioginė transliacija vyks teletiltais susijungus net šešiems didžiausiems Lietuvos miestams – Vilniui, Kaunui, Klaipėdai, Panevėžiui, Šiauliams ir Alytui.

 

M eilės ir švelnumo natomis šventėje suskambės visiškai naujas, netikėtai susibūręs duetas – „Eurovizijos“ žvaigždė, dainininkė, naujojo „Šok su manimi“ sezono dalyvė Evelina Sašenko ir dainininkas Amberlife. Romantiškame pasimatyme ant parko suolelio susitiksianti pora atskleis ne tik aksominio Evelinos balso galimybes, bet ir ne visiems muzikos gerbėjams žinomą Amberlife talentą virtuoziškai skambinti gitara.

 

Žvaigždėto dangaus ir švytinčių jonvabalių fone jie atliks naują dainą, kurią Amberlife specialiai sukūrė Evelinai. „Daina gimė spontaniškai, kaip dažniausiai gimsta visi mano kūriniai, bet jai įgavus aiškų pavidalą tiesiog neįsivaizdavau kas galėtų šį kūrinį sudainuoti geriau nei Evelina. Dabar, kai jau repetuojame pasirodymui, galiu pasakyti, kad viskas pavyko tikrai muzikaliai“, – pasakoja dainos autorius.

 

Romantika dvelkiantis išskirtinės kokybės gyvo garso koncertas bus vienas iš daugelio įspūdingų šventės renginių. Raigardas Tautkus ir „Šampaninis choras“, „G&G Sindikatas“, Rūta Ščiogolevaitė, Jurga Šeduikytė, Marijonas Mikutavičius, Mantas, Mia, Donatas Montvydas, Evelina Anusauskaitė, „Brassbastardz“, Vaidas Baumila, „Bjelle ir Peru“, „Liūdni slibinai“ ir kitos ryškiausios Lietuvos šou pasaulio žvaigždės kvies pasitikti naująjį televizijos sezoną ir Europos vyrų krepšinio čempionatą.

 

Didysis atidarymas krepšinio ritmu – jau rugpjūčio 29 d. gyvai prie Baltojo tilto ir tiesiogiai per TV3 kartu su žiūrovais, jų mylimais TV3 veidais, lyderiais, čempionais, aistringiausiais krepšinio sirgaliais ir ryškiausiomis žvaigždėmis!

 

Naujojo sezono atidarymo šventė „Mano TV3. Čia šviesu!“ ir „Eurobasket 2011“ startas rugpjūčio 29-ąją, pirmadienį, 19.10 val. gyvai Vilniuje prie Baltojo tilto ir tiesiogiai per TV3.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus