• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Edvardas Žičkus dėl lažybų atsikratė aštuonių kilogramų
Autorius: TV3
2012-04-02 16:47:00

TV3 nuotr.
„Nebadavau ir nesikankinau“, – ramina TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ autorius Edvardas Žičkus, neslepiantis, kad pagrindinė pastarųjų savaičių pokalbių tema tarp jo draugų buvo tirpstantys žurnalisto kilogramai. Pasirodo, susirūpinti savo išvaizda Edvardą privertė Lietuvos žvaigždžių dietologe vadinama gydytoja Jelena Tulčina.

Prieš kelias savaites „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjai filmavo pasakojimą apie tai, kaip buvusiam Lenkijos prezidentui Aleksandrui Kvasnievskiui lietuvės sukurta metodika vos per kelis mėnesius padėjo atsikratyti net 25 kilogramų.

„Filmavimas pakrypo gana netikėta linkme tuomet, kai Jelena tiesiai šviesiai pareiškė, kad man visai netinka per žiemą priaugtieji kilogramai ir apleistas kūnas. Tuomet net pyktelėjau ant jos už tokius tiesmukus žodžius, bet J. Tulčina kaip savo teisumo įrodymą man tiesiog pasiūlė tuoj pat pasisverti. To, ką tądien parodė elektroninės svarstyklės, tikrai nesitikėjau! Buvau kaip nesavas, kai supratau, kad veidrodis irgi buvo tapęs mano sąjungininku, nes net jame visos tiesos nematydavau“, – atvirai sako E. Žičkus, prisipažįstantis, kad žiema jam „padovanojo“ net 12 papildomų kilogramų!

Natūralios medicinos pradininkė Lietuvoje televizijos laidų kūrėjui pasiūlė kirsti lažybų –apsiginklavus valia pradėti gyventi pagal jos sudarytą mitybos programą ir taip per dvi savaites atsikratyti šešių kilogramų, nebadaujant ir nesikankinant. Vienintelė laimėjimo sąlyga: jei Edvardas rekomendacijų laikytis neįstengs ir kilogramai nekris, turės žinomai gydytojai sumokėti po 400 litų už kiekvieną užsilikusį antsvorio kilogramą!

„Sukirtome rankomis, kad per dvi savaites turi nelikti šešių kilogramų. Visą tą laiką gydytoja mane atidžiai prižiūrėjo, stebėjo sveikatą, o jei būčiau nutaręs viską mesti, būčiau pralošęs beveik pustrečio tūkstančio litų ir dar likęs viešai sugėdintas. Bet esmė čia ne pinigai! Jau ištirpo aštuoni kilogramai, o iki tikslo – vos keturi ‚užsilikę‘, bet dabar jau niekis bus ir su jais atsisveikinti“, – šypsosi E. Žičkus.
 
Žinomas televizijos veidas prisipažįsta, kad sunkiausios buvo pirmosios savaitės, kai teko atsisakyti mėgstamų maisto produktų, kurių netoleruoja jo organizmas. „Tuo pačiu valiau kepenis, žarnyną ir stiprinau organizmą, susikūriau sau tinkantį dienos režimą, kuriame yra ir pusryčiai, ir pietūs, ir vakarienė. Viskas iki aštuntos vakaro. Porą kartų per dieną galiu pasimėgauti ir užkandžiais. Džiugiausia, kad atsirado laiko ir sportui: ilgiems pasivaikščiojimams. Pagaliau ketinu nulinguoti ir iki sporto klubo, juk piniginėje nešiojuosi metinį abonementą, o dar nė sykio šiemet ten nebuvau! Gėda. Bet jau taisausi! Vyno taurę vakarais iškeitęs į knygą jautiesi kur kas laimingesnis“, – juokiasi gyvenimo būdą gerokai pakoregavęs ir jau aštuonių kilogramų atsikratęs TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ vedėjas.

Visos paslaptys, kaip žinomam televizijos žurnalistui pavyko vos per dvi savaites atsikratyti papildomų kilogramų, bus atskleistos šį pirmadienį, balandžio 2 dieną, 20.30 val. gyvenimo būdo žurnale „Gyvenimas yra gražus“. 

Visus „Gyvenimas yra gražus“ laidų įrašus galima peržiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/gyvenimasyragrazus.

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus