• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Elita Citovičiūtė privalėjo palikti projektą „Šuolis“

Autorius: Eli.lt
2015-03-03 16:43:00

Elita Citovičiūtė privalėjo palikti projektą „Šuolis“
Grožio konkursų dalyvė ir nugalėtoja, „Mis publika“, TV laidų vedėja Elita Citovičiūtė buvo priversta palikti projektą „Šuolis“ - tituluota gražuolė patyrė sudėtingą traumą.

Projekto žiūrovus žavėjo Elitos ambicingumas, užsispyrimas bei geležinė valia, kuri, deja, ir prisidėjo prie dabartinės jos sveikatos būklės. Ryžtinga ir drąsi mergina nevengė išbandyti net pačių sudėtingiausių šuolių, treniravosi ypač atsakingai bei nuolat nustebindavo tiek žiūrovus, tiek ir projekto komisiją, kolegas bei trenerius. Elita, dėl neatsargiai pajuokavusio projekto dalyvio, gavo pirmąją traumą, netrukus ir antrąją, tačiau jų nepaisydama dalyvavo laidoje bei gavo pakartotinę traumą, o apsilankiusi pas medikus išgirdo liūdną diagnozę: kelio lūžis, pertempta, dalinai plyšusi blauzda.Savo apmaudu dėl priverstinio pasitraukimo iš projekto bei padėkomis gerbėjams, treneriams ir kolegoms Elita pasidalino socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje:

„Projekto „Šuolis“ metu visad gaudavau įvairių traumų, kaip ir mes visi bandydami per tokį trumpą laiką mokytis profesionalų šuolius. Tik šį penktadienį gavau tokio skausmo čiurnos traumą, dėl kurios pajutau, kad negalėsiu šį savaitgalį nei atsispirti, nei ištiesti pėdos, nei pašokti. Traumą gavau net netyčinę, kito dalyvio dėka, dėl kurios daktarai pasakė palikti koją ramybės būsenoje bent 10 dienų. Penktadienio naktį prasielvartavau dėl to, aš toks žmogus, kad jei kažkur save įdedu, tai įdedu visu šimtu procentų. Tad šeštadienį su nuskausminamųjų pagalba vistiek išėjau dėlioti prisistatymo šokio. Po jo nuvykome į baseiną ir pabandėme sekmadienio rizikingąjį šuolį, apsikabnus salto, per kurį besisukant kita koja netinkamai įkliuvo, o partneriui visu svoriu užgriuvus ant mano šlaunies ir dar prieš patį vandens pasipriešinimą iš tokio aukščio, toks jausmas, kad perlūžo ties keliu į priešingą sulenkimui pusę. Tuo metu kentėjau begalinį skausmą, malšinau nuskausminamaisiais. Sekmadienį atidirbinėjom šokį, pastebėjau kaip vis labiau tinsta čiurna, o kelį vis ištiesti beprotiškai skauda. Vistiek tiesioginio eterio metu susikaupiau ir sušokau, titaniko pasirodymas pavyko, o šio rizikingo šuolio metu įvyko lygiai ta pati pakartotinė trauma tos pačios kelio vietos, medikai suleido nuskausminamųjų. Bet šuolis pavyko! Šiandien man padarė branduolinį magnetinį rezonansą ir tik šiandien sužinojau diagnozę - kelio lūžis, pertempta, dalinai plyšusi blauzda. Medikai suvaržė mane kojos įtvaru ir ramentais, uždraudė tris mėnesius išvis sportuoti. Fizinis skausmas man niekada nereiškia tiek, kiek psichologinis, o šioje situacijoje ant tiek apmaudu, kad tai įvyko ne dar po dviejų laidų finale… Nei vieno savo šuolio nedariau ir nesiruošiau daryti žemiau 7 metrų (kad ir kaip kartais su trenere pasiginčyti reikia) ir dar labai norėjau jums parodyti salto nuo stovėsenos ant rankų, salto atgal, kuriuos taip ariau... Lankydama treniruotes tris mėnesius, diena iš dienos, po 8 kartus per savaitę pamilau šuolius, pamilau visus kolegas, man truks jūsų atmosferos, jūsų veidų, savo trenerę, kuri manimi tikėjo… Visus trenerius, jų rūpestį, pastabas ir jaukumą. Labai noriu padėkoti žmonėms, kad jie taip balsavo, pagalvojus, kad per tokį trumpą laiką tiek daug žmonių dėl tavęs prideda ragelį prie ausies, tai yra kažkas nepaprasto - jaustis svarbiam… Ir tada iš paskutiniųjų stengiesi jų nenuvilti.“
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus