• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
G. Savickas ir R.Cicėnas ieškos krepšinio tautos
Autorius: TV3
2011-08-26 19:49:00

TV3 nuotr.

Jau rugpjūčio 29-ąją, pirmadienį, 19.10 val. Vilniuje prie Baltojo tilto ir prie televizorių ekranų pasitiksime įspūdingiausią metų reginį – TV3 televizijos naujojo sezono atidarymo šventę „Mano TV3. Čia šviesu!“ ir „EuroBasket 2011“ startą. Susivieniję „LT United“, Evelina Sašenko, Amberlife, Raigardas Tautkus ir „Šampaninis choras“, „G&G Sindikatas“, Rūta Ščiogolevaitė, Jurga Šeduikytė, Marijonas Mikutavičius, Mantas, Mia, Donatas Montvydas, Evelina Anusauskaitė, „Brassbastardz“, Vaidas Baumila, „Bjelle ir Peru“, „Liūdni slibinai“ – tai tik dalis nepamirštamų pasirodymų dalyvių.

 

Naujajame televizijos sezone žiūrovų laukia įspūdinga programa: nauji šou „Ką manai?“ su Agne Armoškaite, „Be komentarų“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Sandra Daukšaite, „100 000 € grynais“ su Marijumi Mikutavičiumi, Beatos Nicholson vedama „Beatos virtuvė“ ir Lino Samėno bei Roberto Ščesnavičiaus „Susitikime virtuvėje“, nauji kultinių serialų „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir „Daktaras Hausas“, „Moterys meluoja geriau“ ir „Naisių vasara“ sezonai, Europos vyrų krepšinio čempionato kovos, tretieji „Šok su manimi“ ir „Lietuvos talentai“ sezonai, aktualiausios publicistikos laidos „Prieš srovę“, „Akistata“, „Paskutinė instancija“ ir „Kodėl?“

 

TV3 programa sunkiai įsivaizduojama ir be kultinės „Dar pažiūrėsim“ komandos. Profesionalių aktorių ketvertukas – Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ramūnas Cicėnas ir Rimantė Valiukaitė – sugrįžta! Juos TV3 gerbėjai išvys jau šį pirmadienį Vilniuje, naujojo sezono atidarymo šventėje, o į televizijos ekranus R. Cicėnas ir G. Savickas sugrįš pirmieji – jau rugpjūčio 30-ąją jiedu pristatys naują projektą – trijų laidų ciklą „Dar pažiūrėsim... Atodangos“ su šūkiu „Krepšinio tautos beieškant...“ !

 

„Tai bus labai rimta laida apie labai rimtus dalykus“, – rimtais veidais sako laidos vedėjai R. Cicėnas ir G. Savickas.

 

Ar žaidėme krepšinį Lietuvoje jau pirmajame mūsų eros amžiuje? Kaip susijęs krepšinis su lietuvių genijaus – M. K. Čiurlionio paveikslais? O su Gedimino stulpais ir Vytautu Didžiuoju? Kodėl visos Lietuvos mokslininkai ir kultūros elitas iškėlė šiuos klausimus? Profesoriai Alfredas Bumblauskas, Rimantas Jankauskas, Libertas Klimka, etnokosmologas Jonas Vaiškūnas, rašytojas Herkus Kunčius, kompozitorius Marijus Mikutavičius, krepšininkai Mantas Kalnietis ir Robertas Javtokas bei „Dar pažiūrėsim“ herojai – G. Savickas ir R. Cicėnas bandys įminti   bene paslaptingiausią Lietuvos istorijos mįslę!

 

Naujojo sezono atidarymo šventė „Mano TV3. Čia šviesu!“ ir „EuroBasket 2011“ startas rugpjūčio 29-ąją, pirmadienį, 19.10 val. gyvai Vilniuje prie Baltojo tilto ir tiesiogiai per TV3.

 

„Dar pažiūrėsim... Atodangos“ – nuo rugpjūčio 30-osios antradieniais 20.30 val. per TV3 .Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus