• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Į ką Deivis iškeitė koncertus Amerikoje
Autorius: TV3
2011-08-11 18:37:00

TV3

Nuo rugpjūčio 29 dienos TV3 televizija sveikinsis naujuoju šūkiu „Mano TV3. Čia šviesu!“, kviesdama šėlti su populiariausio pramoginio projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ poromis. Profesionalūs šokėjai ir garsūs jų partneriai intensyviai ruošiasi trečiojo projekto sezono, kodiniu pavadinimu „Meilė“, pasirodymams. Pirmoji tiesioginio eterio „Šok su manimi“ laida TV3 eteryje startuos jau rugsėjo 3 dieną, šeštadienį, 19.00 val., o visas projekto poras bus galima išvysti ir dar anksčiau.

 

Dainininkai Vaida Genytė, Justas Lapatinskas, Dominykas Vaitiekūnas, Kristina Ivanova, Deividas Norvilas-Deivis, Evelina Sašenko ir Lauris Reinikis, verslininkė Danguolė Stachura, TV3 laidų vedėjos Eglė Skrolytė-Liesienė ir Daiva Anužytė-Kasiulaitienė, iliuzionistas Mantas Wizardas, aktorė Dalia Michelevičiūtė, pasaulio hiphopo čempionas Olegas Staniulionis, daugybės grožio konkursų nugalėtoja Renata Voitechovskaja ir profesionalus pokerio lošėjas Antanas Guoga tobulina savo šokių žingsnelius ir stengiasi rasti bent truputį laiko poilsiui nuo įvairios intensyvios veiklos.

 

Ant šokių parketo debiutuojantis dainininkas Deividas Norvilas-Deivis vos spėja derinti muziką su šokiais bei pripažįsta, jog nuolat tenka susidėlioti veiklos prioritetus. „Šoku – stengiuosi kiek tik galiu, tačiau manęs greitu metu laukia spektaklio „Džanis Skikis“ pemjera Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, todėl nuolat būnu pajūryje. Prieš tai – šokių stovykla Anupriškėse, kur, tikiuosi, bus daugiau poilsio, nei darbo. Jau dabar žinau, kad negalėsiu ten būti visas dienas, tačiau į atidarymą pažadu atvykti“, sako Deivis.

 

„Dėl ‚Šok su manimi‘ atsisakiau trijų keturių koncertų JAV. Priežastis paprasta – nėra kada! Juk ten nuvykus norisi ir draugus aplankyti, ir pasimatyti su ten gyvenančiais lietuvaičiais. Be abejo, gaila praleisti galimybę koncertuoti Čikagoje ir Niujorke, tačiau turiu įsipareigojimų projektui ir savo partnerei – negaliu jos apvilti. Bus dar tų koncertų!“ optimistiškai nusiteikęs dainininkas.

 

Iki „Šok su manimi“ starto Deivio ir kitų projekto šokėjų laukia didysis „Šok su manimi“ pristatymo vakarėlis rugpjūčio 17-ąją, rugpjūčio 19–22 dienomis – intensyvi šokių stovykla Anupriškėse, Trakų rajone, o rugpjūčio 29-ąją didysis TV3 ir „EuroBasket 2011“ atidarymo šou prie Baltojo tilto Vilniuje.

 

„Šok su manimi“ – nuo rugsėjo 3 dienos šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus