• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Į „Moterys meluoja geriau“ įžengia „vilkė avies kailyje
Autorius: TV3
2012-08-13 17:29:00

Jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui, kurio premjera – rugsėjo 2-ąją, besiruošianti TV3 televizija žada intelektualių pramogų sprogimą – įsijungti TV3 labiausiai vilios dvidešimtojo sezono kino premjeros, tarp kurių: įspūdingiausių kompiuterinių efektų kupina kino juosta „Įsikūnijimas“, nuotykių filmas „Persijos princas: laiko smiltys“, „Geležinis žmogus 2“, lietuviškai dubliuoti animaciniai šedevrai „Ledynmetis 3“, „Šrekas. Ilgai ir laimingai“, „Žaislų istorija 3“ bei filmai visai šeimai – „Tadas Blinda. Pradžia“, „Naktis muziejuje 2“ ir daug kitų. Kultinių serialų laiku žiūrovų laukia naujausios „Nusivylusių namų šeimininkų“, „Daktaro Hauso“, „Kobros 11“, „CSI“ trilogijos ir „Kaulų“ s erijos, o saldžiausiu desertu taps galinga TV3 premjera – paties Steveno Spielbergo prodiusuotas serialas „Terra nova“.


Lietuviškų serialų gerbėjams nuobodžiauti taip pat neteks – jau labai greitai į TV3 įžengs situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ debiutas, Gruzijoje ir Lietuvoje filmuoto daugiaserijinio pasakojimo „Vyno kelias“ tęsinys, visiškai naujos „Naisių vasaros“ serijos ir seniai pasiilgt i „Moterys meluoja geriau“ herojai.


Pastarojo serialo personažų būrį  šeštajame sezone papildys jauna, simpatiška ir ne ką mažiau apsukri už kitas „melagingas“ herojes panelė Luka, kurios vaidmuo patikėtas serialų gerbėjams gerai pažįstamai Grėtei Indičianskytei. Grėtė, visą paauglystę praleidusi serial o „Nekviesta meilė“ ir jo tęsinyje „Amžini jausmai“ filmavimo aikštelėse, vėl pajuto televizijos kamerų šauksmą.


Kitados TV3 serialuose G. Indičianskytė įkūnijo sunkiai išgyvenančią tėvų (akt. Rimantas Bagdzevičius ir Monika Bičiūnaitė) skyrybas paauglę Justę, kurios kelyje pasitaikė ir pirmoji nelaiminga meilė, ir sukčiavimai, ir sunkūs draugystės išbandymai bei daug kitų dramatiškų dalykų. Pasibaigus filmavimams jaunoji aktorė visa galva nėrė į mokslus, tačiau prabėgus keleriems metams pajuto nostalgiją filmavimo aikštelei.


„Dėmesio tikrai nepasigedau. Bet prieš fi lmavimo kamerą pasimaivyti, su komanda pajuokauti – šito trūko, – šypsosi Grėtė. – Labai malonu buvo atsiminti darbą aikštelėje, todėl sutikau ir vėl vaidinti, tik šįkart seriale ‚Mote rys meluoja geriau‘.“


Kokią šįsyk ekrane išvysime Grėtę? „Mano personažas – vilkė avelės kailyje. Su tėvais ji – tvarkinga, miela mergaitė, bet vos išeina iš namų – kone vagišė!“ – pikantišką intrigą atskleidžia G. Indičianskytė. Scenarijaus vingiai jos heroję suves su kitomis, jau praėjusį sezoną vaidinusiomis jaunomis aktorėmis. Anksčiau ar vėliau Luka peržengs ir Sandros (akt. Milda Štakėnaitė) namų slenkstį. Tik ar gražuolės merginos taps draugėmis ar priešėmis?


Žiūrimiausias serialas „Moterys meluoja geriau“ su sugrįžtančiais seniai pamiltais herojais ir su dar daugiau žinomų veidų jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone , kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus