• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į sceną grįžtanti Miss Sheep: „Šampaniukas ir aš esame praktiškai sinonimai“  1 

Autorius: Eli.lt
2015-08-27 13:55:00

Į sceną grįžtanti Miss Sheep: „Šampaniukas ir aš esame praktiškai sinonimai“
Atlikėja ir kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep buvo trumpam dingusi iš visuomenės akiračio, tačiau aštresnio žodžio nevengianti jauna moteris grįžta ne tik į sceną, bet ir į televizijos ekranus. Dovilė tapo viena iš pirmųjų kulinarinės laidos „Lietuvos superšefas“ vertintojų.

Talentingojo šefo Liutauro Čepracko kulinarijos lofte šurmulio šiomis dienomis dar daugiau nei įprasta. LNK eteryje netrukus startuos laida „Lietuvos superšefas“, kurioje profesionalūs kulinarai ir virtuvės entuziastai kovos dėl garbingo titulo. Visus juos vertins garbūs L. Čepracko svečiai, kurių skiriami taškai ir padės išsiaiškinti nugalėtoją.„Nepataikauju – įspūdis po filmavimo buvo labai geras. Pirmiausia dėl to, kad labai simpatizuoju Liutaurui kaip šefui, todėl kai mane pakvietė – net nedvejojau. Antra, labai džiugino kompanija, su kuria susitikome filmavime – visi tie žmonės gali taip įkvėpti, kad vėliau išeini sau laimingas ir galvoji, na, kaip gyvenime viskas yra gerai“, - nuotaikingai filmavimą vertino dalyvių patiekalus vertinusi D. Filmanavičiūtė.

Nors ir nėra kulinarijos profesionalė, atlikėja dalyviams buvo išties reikli. Kuo remdamasi ji vertino dalyvių patiekalus? „Esu kūrybiškas žmogus, todėl kūryba man svarbi visose srityse. Labai vertinau patiekalus, kurie nestokojo fantazijos, mane sužavėjo kai kurių dalyvių idėjos ir bandymas nustebinti. Pavyzdžiui, kepti krevetes su mėlynėmis, arba ryžius suvynioti į filo tešlą – tam tikrai reikia turėti daug fantazijos! Kitas dalykas – klasikiniai patiekalai, tarkime, foie gras (žąsų kepenėlių paštetas – past.). Atrodo, kaip galima su jais suklysti? Tačiau šiame filmavime būtent klasikiniai sprendimai ir pakišo koją vienam iš dalyvių.“Miss Sheep atskleidė, kad pati ypač mėgsta gaminti, o dažnai, besistengdama pamaitinti ir pasirūpinti visais draugais, lieka nepavalgiusi pati: „Turiu prisipažinti, šiaip jau mano mitybos įpročiai yra žiauriai blogi – kažkur prilėkiau, kažką pagriebiau, įsimečiau... Tačiau pati maisto gamyba man yra visiška meditacija, kartu ir socializacijos procesas. Visi draugai žino, kad pas mane namuose bus pamaitinti ir apšokinėti!“

O kaip sekasi vasarą vykdytas maisto įpročių keitimo eksperimentas? Jo metu Miss Sheep stengėsi į dienotvarkę įtraukti elementarius sveikos mitybos įpročius, tokius kaip pusryčiai bei reguliarus valgymas. „Nemeluosiu, man ne visada sekasi laikytis griežtų taisyklių... Labai dažnai, daug ir garsiai visiems deklaruoju, kad visi esam gražūs tokie, kokie esam, tačiau suprantu, kad rūpintis elementaria sveikata bei gera savijauta yra būtina. Bet visi žino, kad yra vienintelis dalykas, be kurio negalėčiau: šampaniukas ir aš esame praktiškai sinonimai,“ – juokėsi atlikėja.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gintare
2015-09-02 17:15:54
kuo daugiau tokiu kritikiu ,dainininkiu ir maisto ruosimo-ragavimo zinoviu ... padainavo viena daina avele tai bamba patapo ....