• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
J. Lapatinskas tapo samurajumi, jo šokių partnerė – geiša
Autorius: TV3
2011-07-08 13:42:00

Visoms populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvių poroms aišku – naujasis TV3 sezonas jau čia pat, todėl dalyviai vis daugiau būna kartu! Nuo rugpjūčio 29-osios televizija žiūrovus sveikins su naujuoju šūkiu „Mano TV3. Čia šviesu!“, o ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės ir talentingiausi šalies šokėjai kvies į trečiąjį „Šok su manimi“ sezoną, kurio kodas – „Meilė“!

Į gausų Lietuvos ir Latvijos garsenybių būrį, kuriame – dainininkai Vaida Genytė, Dominykas Vaitiekūnas, Kristina Ivanova ir Lauris Reinikis, verslininkė Danguolė Stachura, TV3 laidų vedėjos Eglė Skrolytė-Liesienė ir Daiva Anužytė-Kasiulaitienė – įsiliejęs realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas, projektų „Chorų karai“ Alytaus komandos generolas Justas Lapatinskas repeticijų salėje lankosi jau nuo kovo mėnesio, o nenumaldomai artėjant trečiajam „Šok su manimi“ sezono startui būsimas šokėjas dalyvavo įspūdingoje fotosesijoje!

Su partnere, profesionalia šokėja Greta Milišauskaite Justas svečiavosi ne kur kitur, o miniatiūrinėje Japonijoje – Tolimųjų Rytų dvasia persmelktoje Kęstučio Plakausko sodyboje Alytuje. J. Lapatinskui fotosesijoje teko samurajaus, o jo partnerei – geišos vaidmuo.

„Su Greta norėjome pažiūrėti, kaip vizualiai atrodome kartu, o mus įamžino fotografė Daina Palazijienė. Labiausiai mane sužavėjo fotosesijos laikas – 6 valanda ryto! Kaip tik tada  gamta atrodė gražiausiai ir vaizdas buvo toks, kokio norėjome. Atsikėlus taip anksti diena atrodė neįtikėtinai ilga!“ – džiaugiasi Justas.

„Kęstučio sodas – nuostabus pasaulis, tarsi kita planeta. Kaip tik čia nusiraminau prieš šokių projektą, pasakiau sau: „Kas bus – tas bus“. Pozuoti su kimono buvo labai įdomu – juos paskolino sodybos šeimininkas, kuris savo valdas yra pavertęs tarsi maža Japonija – su skrupulingai iškarpytais medeliais, rododendrais, tradiciniais drabužiais, arbatos gėrimo ceremonija ir t.t.“ – prisimena dainininkas.

Didysis „Šok su manimi“ projekto pristatymas įvyks rugpjūčio 29 dieną įspūdingame TV3 naujojo sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ atidaryme prie Baltojo tilto Vilniuje. TV3 naujasis sezonas šiemet prasidės drauge su Europos vyrų krepšinio čempionatu.


 „Šok su manimi“ – naujame sezone „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus