• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Jau netrukus Dima Bilanas atvyksta į Lietuvą
Autorius: LNK
2012-04-26 16:44:00

Sausakimšos, klykiančių gerbėjų užpildytos arenos, grandioziniai koncertai ir stulbinama atmosfera – tokie paprastai būna geriausio Rusijos atlikėjo, Rusijos atstovo „Eurovizijoje“ Dimos Bilano šou.  Po ilgos pertraukos merginų numylėtinis pagaliau grįžta į Lietuvą, kur ioje surengs dar nematytą savo koncertą.

Dima į Vilnių atvyksta balandžio 29 dieną, specialiai į projektą „Lietuvos balsas“. Čia rusas dainuos drauge su simpatingąja lietuve Ieva Zasimauskaite iš Egidijaus Sipavičiaus komandos, o „Pramogų arenoje“ susirinkusiems žiūrovams padovanos įspūdingą šou su specialiai į Lietuvą atvykstančia savo šokėjų ir muzikantų grupe. „Labai džiaugiamės, kad savo koncertinio turo grafike Dima rado laisvą vakarą „Lietuvos balsui“ ir čia atvyksta su gausia savo komanda“, – sako projekto prodiuseris Gediminas ir priduria, kad Lietuvos klausytojai sekmadienį išvys įspūdingą projekto koncertą, kurį papuoš Dimos Bilano šou.

Gražių atsiliepimų apie garsųjį „Eurovizijos“ nugalėtoją, kuris sujungė Rytų ir Vakarų muzikos rinkas, negaili „Lietuvos balso“ mokytoja Violeta Tarasovienė. „Dima yra išskirtinis rusų atlikėjas. Pirmiausia dėl to, kad jis nebijo dainuoti gyvai. Ir tą daro labai gerai. Rusijos rinkoje kone visi dainuoja pagal fonogramą, todėl D. Bilaną reikia pagirti už drąsą išsiskirti“, – mano scenos profesionalė. D. Bilanas Violetą žavi dar ir dėl to, kad sugeba į savo muziką įtraukti vakarietiškų ritmų. „Vien faktas, kad Dima bendradarbiauja su geriausiu amerikiečių muzikos prodiuseriu Timbalandu, verčia juo žavėtis. Nekantriai laukiu šio sekmadienio“, – sako dainininkė V. Tarasovienė.

Tiesa, LNK šou prodiuseriams tenka gerokai pasistengti, kad įtiktų Dimai Bilanui. Iki šiol į „Lietuvos balsą“ atvykę užsienio muzikantai – Aleksandras Rybakas, „Fools Garden“ ir Benas Saundersas neturėjo ypatingų reikalavimų, tačiau Dima pateikė gerokai daugiau pageidavimų.  

Į Lietuvą Dima atvyks autobusu iš Rygos, o po koncerto „Lietuvos balse“ skris į Maskvą. Atlikėjas pageidauja, kad oro uoste jam būtų skirtas VIP perėjimas ir išskirtinis aptarnavimas. Po Vilnių Dimą vežiosiantis automobilis privalo būti itin prabangus verslo klasės limuzinas. Jei sekmadienį Lietuvoje bus šalti orai, specialiai D. Bilanui bus paruošta antklodė ir pagalvė. Automobilyje visuomet bus aukščiausios rūšies persikų ir obuolių sulčių, mineral inio vandens ir kokakolos“,  – pasakoja užsienio žvaigždžių koordinatorius Ramūnas Dieliautas . 5 žvaigždučių viešbučio kambarys, kuriame apsistos Dima, turi būti liukso klasės, pageidautini 3 kambarių  apartamentai. Svečio iš Rusijos numeryje turi būti muzikinis centras, telefonas, internetas, miegamajame – šviesos nepraleidžiančios užuolaidos, įvairių gaiviųjų gėrimų. Beje, kelių dešimčių narių Dimos grupė privalo būti apnakvindinta viename aukšte. Tiesa, D. Bilanas nėra išrankus maistui: atlikėjas tenori, kad viešbutyje galėtų užsisakyti patiekalų bet kuriuo pa ros metu. Įdomu, kad „Lietuvos balso“ organizatoriai specialiai Dimai turės parūpinti apsaugos eskortą, kuris atlikėją lydės visos viešnagės Lietuvoje metu. 

„Pramogų arenoje“, kur vyks įspūdingas Dimos Bilano šou, be ypatingų techninių reikalavimų garso kokybei, atlikėjas pageidauja savo persirengimo kambaryje ne mažiau kaip 21 laipsnio šilumos.  Dimos Bilano pasirodymas „Lietuvos balse“ vyks jau balandžio 29 dieną. Dainininkas savo legendinę dainą „Never let you go“ atliks su Egidijaus Sipavičiaus mokine Ieva Zasimauskaite. O pasibaigus LNK tiesioginei transliacijai į areną susirinkusiems žiūrovams jis padovanos įspūdingą šou su savo specialiai į Lietuvą atsivežtais muzikantais ir šokėjais. Bilietus platina „Bilietai.lt“.  Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus