• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jolanta Leonavičiūtė lieja ašaras dėl jaunystės klaidų  4 

Autorius: Eli
2014-11-24 15:25:00

Jolanta Leonavičiūtė lieja ašaras dėl jaunystės klaidų
Žiniasklaida bei visuomenė aptarinėja televizijos realybės šou išgarsėjusios Jolantos Leonavičiutės praeities klaidas - mergina nusifilmavo erotinio pobūdžio filme, kuriame visiškai nuogam vyrukui atliko tikrai intriguojantį masažą.

TV3 laidoje „VIRAL‘as“ „Šok su manimi“ dalyvė J. Leonavičiūtė nusprendė duoti atvirą interviu.

„Noriu prisipažinti, ką esu padariusi nedoro, nes nuodėmės išlenda visada ir dažniausiai pačiu netinkamiausiu metu. Kaip tik dėl to apie tai kalbu pati – savo, o ne kieno nors kito lūpomis“, – netikėtus, tačiau nuoširdžius žodžius ištars Jolanta.

Televizijos projektuose išgarsėjusi gražuolė atvirai pasakos apie savo darbą užsienyje. Moteris prisipažins, jog gyvendama svetur priėmė ne vieną netinkamą sprendimą. Pasak jos, blogiausias – sutikimas nusifilmuoti erotinio masažo vaizdo klipe.

„Buvau jauna, kvaila ir pasimetusi. Buvau viena užsienyje – be šeimos, be artimų žmonių, be nieko, su kuo galėčiau pasitarti. Dėl to pasidaviau įkalbinėjimams ir sutikau nusifilmuoti tam klipe. Užfiksuotuose vaizduose – aš, masažuojanti vyrą. Ne tik įprastas kūno vietas, bet ir intymias“, – netramdydama ašarų pasakos J. Leonavičiūtė.

„Dariau taip, kaip tada atrodė. Klipo trukmė apie 30 minučių, bet kaltės ir gėdos jausmas mane persekioja iki šiol“, – atvira savo gyvenimo istorija su TV3 žiūrovais dalinsis J. Leonavičiūtė.

Žinoma moteris sako, kad apie karčias praeities klaidas garsiai prabilo siekdama duoti patarimą visiems, dukras į užsienį išleisti ketinantiems tėvams ir mamoms. „Noriu įspėti mamas, tėčius, – žiūrėkite, ką jūsų dukros veikia užsienyje, bendraukite su jomis, kalbėkite, kad paruoštumėte ir apsaugotumėte nuo tokio klystkelio, kuriuo pasukau aš.“


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
????????
2014-12-06 16:50:01
viskas ok,tai 100 kart geriau,nei LT moterys vedusios laksto I kaire,desne.......tam ir duota jaunyste...klysti...isilakstyti,o paskui surimteti )))))))
....
2014-11-30 12:56:35
Veidmainė.....vienoje laidoje deklaruoja vertybes kad už jokius pinigus taip nepasielgtu, o paaiškėja visai kitokia tiesa....
vienmete
2014-11-30 09:29:37
Nera del ko lieti asaru...o Lietuviams visada viskas nenormalu,laikykis ,esi grazi super mergina.