• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atrodė TV laidų vedėjai, kai jiems buvo 20?

Autorius: Eli.lt
2015-09-04 15:00:00

Kaip atrodė TV laidų vedėjai, kai jiems buvo 20?
Daugelis tebeprisimena laidas, kuriose pirmą kartą pasirodė šiandien garsūs ir visiems puikiai pažįstami pramogų pasaulio veidai. Siūlome pasinerti į nostalgiją ir pažvelgti į populiarius TV laidų vedėjus, kuomet jiems tebuvo 20 metų. Ką jie veikė? Kokie jie buvo ir apie svajojo?

Gintarė Gurevičiūtė juokiasi, kad dvidešimt jai buvo ką tik, todėl daug niekas gyvenime nepasikeitė, nebent tai, kad ji tapo laidų vedėja ir prodiusere. „Čia nuotrauka daryta, kai gavau dovanų Čiobrelį, jis iki šiol su manimi sėkmingai gyvena“, - sako nuotraukoje su Jorkšyro terjeru pozuojanti „Yra kaip yra“ ekspertė ir premjerinės kelionių laidos „Bus visko“ vedėja.


Populiariausių žinių vedėja Agnė Zacharevičienė dvidešimties buvo ką tik baigusi dietologiją ir įstojusi į ISM universitetą. „Dirbau marketingo ir renginių vadove restorane „Freskos“, buvau susipažinusi su vyriškiu, kuris po poros metų tapo mano vyru. Turėjau daug grandiozinių planų, bet juose visai nebuvo televizijos – su ja nieko bendro neturėjau. Ta rudeniška nuotrauka daryta iškylaujant su draugais Kernavėje“.


Pokalbių laidos „Yra kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė tuo metu gyveno savo gimtojoje Klaipėdoje ir vaidino „Pilies“ teatre. „Nuo 18 metų vaidinau. „Pilies“ teatras buvo saviveiklinis teatras, bet kasmet prie jo pradėjo jungtis profesionalai, važinėjome po festivalius, uostamiestyje buvome „reiškinys“, režisierius turėjo savitą, kitokį požiūrį. Nuotraukoje - vienas vaidmenų, kurį vos įkandau. Grimas tamsino paakius, sendino, bet, manau, emocine patirtimi to vaidmens tikrai neįveikiau. 20-metei neįmanoma suvaidinti 40-metės. Svajočiau apie toki vaidmenį dabar, turėčiau, ką pasakyti“.


Radistas ir galingojo „Lietuvos balso“ vedėjas Jonas Nainys, būdamas dvidešimties, gyveno JAV, Filadelfijoje. „Tai buvo pati pirmoji mano kelione į užsienį. Iki tol tik vieną sykį buvau nuvykęs į, augau Pasvalyje. Filadelfijoje dirbau pačius sunkiausius ir juodžiausius darbus – buvau indų plovėjas, valytojas, aplinkos prižiūrėtojas, po to pakilau iki šefo asistento, o galų gale tapau itališko restorano padaveju“.


Žygimantas Stakėnas 20-ies dirbo bare. „Gyvenau pasiutišką gyvenimą. Dirbau barmenu naktimis pirmame ir geriausiame šokių klube. Po darbų šėldavome, daug pažinčių užsimezgė, pinigų netrūko ir buvau gerokai pašėlęs. Keliavau. Dar nežinojau, kad liko pora metų iki šeimos“, - šypsosi smagiosios „KK2 penktadienis“ laidos vedėjas.


„20 metų gyvenau Anglijoje su sovietiniu užsienio pasu, nes buvau Lietuvai reikalingesnis emigracijoje. Didžiausia svajonė buvo parašyti knygą, kuri ir išsipildė po lygiai trejų metų“, - apie savo dvidešimtuosius gyvenimo metus kalba „Yra kaip yra“ ekspertas ir LNKGO laidos „DrukTIME“ autorius Giedrius Drukteinis.


Rolandas Mackevičius dvidešimties dirbo naktinėje TV1 laidoje „Dušas“. „Mėgau vaikščioti į šokius ir studijavau teisę ir valdymą Mykolo Riomerio universitete.  Maniau, kad būsiu geriausias pasaulyje advokatas. Bet dirbdamas šiek tiek apleidau mokslus, nes televizija pasirodė įdomesnė“, - sako ketvirtą sezoną pradedančio „Lietuvos balso“ vedėjas Rolandas Mackevičius, nuotraukoje įsiamžinęs su buvusia „Dušo“ kolege - buvusia Marijono Mikutavičiaus žmona Regina Renčeliauskaite.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus