• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Keira Knightley pasirodys romantiškoje istorijoje apie meilę pasaulio pabaigos akivaizdoje
Autorius: ACME Film
2012-08-03 11:00:00

Žavioji Holivudo aktorė Keira Knightley  jau rugpjūtį pasirodys naujajame režisierės Lorene Scafarios filme „Kartu iki pasaulio pabaigos“ (angl. „Seeking a Friend for the End of the World“). Dramatiška ir romantiška juosta su komedijos prieskoniu papasakos apie dviejų žmonių, atsitiktinai suvestų likimo, istoriją. Greta nepakartojamos K.Knightley filme pasirodys filmo „Ieškokit Gudručio!“ aktorius, komikas Steve‘as Carellas.


L.Scafaria filme „Kartu iki pasaulio pabaigos“ pasakoja apie vyro ir moters susitikimą, paspartintą pasaulio pabaigos nuojautos. Ekspromtu sumanyta kelionė apverčia jų troškimus aukštyn kojomis ir leidžia už simegzti naujiems jausmams.


Dar pačioje filmo pradžioje, paskelbiama, kad į Žemę skrieja asteroidas Matilda, o visos pastangos jį sunaikinti buvo bevaisės. Iki pasaulio pabaigos lieka lygiai trys savaitės. Draudimo agento Dodžo žmona, kurią, suvaidino tikroji aktoriaus S.Carrello sutuoktinė Nancy Carell, nieko nesakiusi palieka namus vos išgirdusi apie gresiančią tragediją. Kitądien atėjęs į tuščią darbovietę Dodžas pastebi, kad kiti žmonės į žinią apie pasaulio pabaigą sureagavo skirtingai – leidosi į tokius nuotykius, kokių sau nėra leidę, pradėjo vartoti narkotikus ir įjunko į vienos nakties nuotykius. Jo paties gyvenimas visiškai nepasikeitė.


Grįžęs namo Dodžas randa kaimynę Penę (akt. K.Knightley) verkiančią ant avarinio išėjimo laiptų. Jauna moteris papasakojoa, kad išspyrė iš namų savo vaikiną (akt. Adamas Brody), nes šis privertė ją praleisti progą nukeliauti į Angliją, kur ji galėtų paskutinį sykį susitikti su savo šeima. Vėliau kek aprimusi Penė ne tik atiduoda Dodžui šusnį jam skirtų laiškų, kuriuos ji priėmė, bet ir pasako, kad jo pabėgusi žmona Linda turėjo romaną. 


Po nepavykusio bandymo nusižudyti Dodžas atranda naują draugą, šunį, kurio vardas „Sorry“ (liet. „Atsiprašau“). Netrukus po to vyras prisimena savo mokyklos laikų meilę, Oliviją. Jis nori paskutinįkart ją susitikti prieš Žemei pražūvant. Pasiėmęs drauge Penę, Dodžas keliauja ieškoti senos simpatijos, o jo kaimynė viliasi spėsianti susitikti su šeima. ..


Jautri, jaudinanti ir išties juokinga dviejų žmonių kelionė pasaulio pabaigos link – Lietuvos kino teatruose jau nuo rugpjūčio 24 dienos.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus