• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kiekvienai „Šok su manimi“ laidai – naujas J. Jurkutės įvaizdis
Autorius: TV3
2011-08-26 19:32:00

TV3 nuotr.

Nuo rugpjūčio 29 dienos TV3 televizija sveikinsis naujuoju šūkiu „Mano TV3. Čia šviesu!“, kviesdama šėlti su populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ poromis. Profesionalūs šokėjai ir garsūs jų partneriai intensyviai ruošiasi trečiojo projekto sezono, kodiniu pavadinimu „Meilė“, pasirodymams. Pirmoji tiesioginio eterio „Šok su manimi“ laida TV3 eteryje startuos jau rugsėjo 3 dieną, šeštadienį, 19.00 val., o visas projekto poras bus galima išvysti ir dar anksčiau: sezono atidarymo šventėje visos poros suksis ne ant parketo, o ant šviesiausio Vilniuje – Baltojo tilto, ir dalyvių pasirodymas nusidrieks per visą Nerį!

 

Dainininkai Vaida Genytė, Justas Lapatinskas, Dominykas Vaitiekūnas, Kristina Ivanova, Deividas Norvilas-Deivis, Evelina Sašenko ir Lauris Reinikis, verslininkė Danguolė Stachura, TV3 laidų vedėjos Eglė Skrolytė-Liesienė ir Daiva Anužytė-Kasiulaitienė, iliuzionistas Mantas Wizardas, aktorė Dalia Michelevičiūtė, pasaulio hiphopo čempionas Olegas Staniulionis, daugybės grožio konkursų nugalėtoja Renata Voitechovskaja ir Lietuvos bei Europos kultūrizmo čempionas Dainius Barzinskas spindės šviesiausiomis sezono spalvomis, o kiekvienoje laidoje žiūrovai matys nepakeičiamą vedėjų porą – aktorių, „Lietuvos talentų“ teisėją Vytautą Šapranauską ir Jurgitą Jurkutę.

 

Jau nuo pirmojo „Šok su manimi“ sezono po kiekvienos transliacijos žiūrovai aptarinėja ne tik šokėjų pasirodymus, bet ir visada įspūdingus J. Jurkutės apdarus. „Garantuojame, kad šiemet tai bus viena populiariausių temų. Nė viena Lietuvos laidų vedėja dar nebuvo taip prabangiai rengiama. Specialiai kiekvienai laidai Jurgitai bus kuriamas vis naujas įvaizdis“, – intriguoja mados namų „Femmes Fatales“ dizainerė Ella Tatarinova.

 

„Rietimai šilko ir organzos, nėriniai, kašmyras, įspūdingi papuošalai – diademos, apyrankės, sagės jau atkeliavo iš Paryžiaus ir Milano, – detales atskleidžia dizainerė. – Man malonu, kad vieno iš geriausių, gražiausių ir profesionaliausių projektų organizatoriai pasirinko kaip tik mane. Ilgai svarsčiau ar priimti šį pasiūlymą, nes kiekvieną darbą noriu atlikti tik labai gerai“, – pasakoja E. Tatarinova.

 

Pasak dizainerės, kiekvienai laidai sukurti naują vedėjos įvaizdį – didelis iššūkis: „Tai nebus tiesiog suknelės iš mano kolekcijos. Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus, sukurti staigmeną, kad kaskart jie lauktų laidos vedėjos pasirodymo.“

 

„Galbūt atšalus orams pamatysite kašmyrą, kailius, – dar nežinau, kas man šaus į galvą, bet pažadu įdėti visą širdį. Juk rengsiu ne šiaip modelį, o ryškią asmenybę. Noriu prisidėti prie šio kultūrinio projekto įgyvendinimo kurdama grožį ir neužmirštamą nuotaiką. Tai sudėtingas uždavinys man, kaip dailininkei, tačiau su maloniu jauduliu jo laukiu“, – atvirauja E. Tatarinova.

 

 „Šok su manimi“ – nuo rugsėjo 3 dienos šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus