• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kristina Brazauskienė pasižadėjo gyventi tęsdama vyro pradėtus darbus
Autorius: LNK
2011-03-08 16:16:00

LNK nuotr.
Ne veltui sakoma, jog baisi nelaimė netikėčiausiu būdu suartina  net ir tuos, kurie anksčiau buvo visiškai svetimi. Kokia bėda turėjo aplankyti Joną ir Ritą Degučius, kad  Prezidento našlė Kristina Brazauskienė, viską metusi, važiuotų padėti? Ir ką apie šią šeimą papasakos pati Kristina Brazauskienė? Moteris, kuriam laikui  atsiribojusi nuo bet kokio viešumo ir nusprendusi tyliai daryti tai, kas jai pačiai atrodo tikra ir  vertinga. Prieš keletą dienų po atostogų šiltuose kraštuose Kristina Brazauskienė grįžo pailsėjusi ir šiek tiek atsigavusi po vyro Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko mirties. „Neskaitysiu piktų komentarų. Nesileisiu į diskusijas. Tiesiog gyvensiu savo gyvenimą ir tęsiu vyro pradėtus darbus“, - svečioje šalyje pasižadėjo Kristina.

Tačiau Kristina nė nenujautė, jog savo  mintis jai teks įgyvendinti labai greitai.  Vos tik grįžusi į Lietuvą ir paėmusi į rankas didžiausią šalies dienraštį Kristina Brazauskienė perskaitė istoriją, kuri ją sujaudino iki širdies gelmių.  Sudrebino taip, kad jau po kelių valandų Prezidento žmona pati stovėjo  Kaišiadorių rajone, Karčupio kaime gyvenančios šeimos kieme ir  gelbėjo į baisią nelaimę patekusią visiškai svetimą moterį: dešimties vaikų mamą Ritą Degutienę.  

Beveik trisdešimt metų drauge esantys Jonas ir Rita Degučiai -  šeima, kokia Lietuva tikrai galėtų didžiuotis.  Prieš du dešimtmečius įsikūrę štai šiame kaime, jiedu  statė namus, plėtojo verslą  ir augino vaikus. „Vertėmės per galvą. Dirbome ir dieną, ir naktį. Pamiršome save. Tačiau iš šalies pagalbos niekada nesulaukėme“, - sako Rita.  Nors yra apdovanota už nuopelnus Lietuvai,  ši moteris  nesijautė esanti kažkuo ypatinga.

Antstoliai? Bankrotas? Turto išpardavimas? Tokių dalykų moteris nebūtų susapnavusi net  ir baisiausiuose košmaruose.  Tačiau prieš  keletą dienų išgirdusi  istoriją, kurią  Ritai teko patirti, Kristina Brazauskienė negalėjo patikėti, kad  visa tai įvyko  Lietuvoje.  Mokesčių inspekcija, Sodra ir antstoliai - trys įstaigos Ritos ir Jono Degučių įmonę visiškai nustekeno vos per kelis mėnesius.  Viskas įsisuko taip, kad  daugiavaikė, galingų užtarėjų neturinti  šeimyna, atsidūrė ant prarajos slenksčio.  

Septyni tūkstančiai litų, tokią sumą Ritai ir Jonui Degučiams  be ilgų  svarstymų nuvežė pati Kristina Brazauskienė. Tačiau svarbiausi šioje istorijoje – ne tik dovanoti pinigai. Tuomet, kai antstoliams, Sodrai ir Mokesčių inspekcijai  paskambino  ne eilinė darbo bitelė Rita Degutienė, o pati Kristina Brazauskienė,  įvykiai ėmė suktis visai kitu tempu, o valdininkai staiga tapo labai mandagūs.   

„Neišgalvoti gyvenimai“ antradienį 20.30 tik per LNK!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus