• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kulinarė Beata Nicholson: „Tai, kad nesu peršviečiama, yra tik privalumas“

Autorius: Eli.lt
2016-02-03 11:00:00

Kulinarė Beata Nicholson: „Tai, kad nesu peršviečiama, yra tik privalumas“
Kulinarė, knygų autorė ir verslininkė Beata Nicholson yra tikra maksimalistė – šįmet moteris nutarė sau mesti naują iššūkį, ir uždainuoti kartu su profesionalais legendiniame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“. Beata kartu su grupe „Du Donatai“ lipa į sceną ir kovoja dėl komisijos ir žiūrovų balsų. Nors patikėti ir sunku, tačiau žavioji kulinarė sako, kad prieš pirmąjį pasirodymą vos galėjo suvaldyti jaudulį. Daugiau apie „Žvaigždžių duetų“ užkulisius – iš pačios B. Nicholson lūpų.

Repeticijos, „Žvaigždžių duetų" filmavimai, dainuoji ir lavini balsą visur, kur būni. Ką apie dalyvavimą projekte ir dėl to kiek pasikeitusį šeimos gyvenimą sako tavo vyras Tomas ir vaikai?

Kai pradėjau ruoštis, dainavau visur! Geriausia vieta dainavimui man yra automobilis, nes tada turiu laiko, namie dainavau nedaug. Dar dainuoju pas puikią vokalo mokytoją Viktoriją Kalpokaitę, kuri man suteikė pasitikėjimo ir įkvėpimo. Namie dainuoju šiek tiek mažiau, nes mano vaikai ir vyras negiria manęs už dainavimą... Vis tik aš jiems esu jų mama ir žmona, ir jie mane kasdien mato ne su makiažu ir suknelėm. Kai grįžau po filmavimų, vaikai kaip tik ėjo miegoti. Staigiai įsmukau į pižamą ir ėjau skaityti su vaikais knygų, bet paskui susizgribau, kad dar nenusivaliau makiažo. Sakau vaikams - palaukite, nusivalysiu veidą. Jie sako, - aha, gerai, eik nusivalyk, nes neatrodai kaip mamytė (juokiasi).

Esi pripratusi matyti save savo laidoje, o ką galvojai žvelgdama į save „Žvaigždžių duetų" scenoje?

Galvojau: o Dieve mano, negi čia tikrai aš (juokiasi)? Iš tiesų tai dar tik pradžia, atliekant mūsų prisistatymo dainą „Kur aukštas klevas” gana intensyviai judėjome ir šokome. Keisčiausia, kad iš šono to veiksmo neatrodė tiek ir daug! Tikra teisybė, kad scenoje turi visko daryti dvigubai daugiau ir veidu, ir jausmais, kad tai matytųsi ir TV ekrane. O štai mano jaudulys, aišku, matėsi, nes tikrai jaudinausi. Tikiuosi, kad po truputį tą jaudulį man pavyks sutramdyti, bet pirmoje laidoje bijojau kaip zuikis meškos. O namuose pirmos laidos premjerą žiūrėjome visi, aš LABAI jaudinausi. Vaikai su malonumu žiūrėjo ir visi kartu juokėmės...

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus