• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
L. Reiniks: Deivis ir Katerina nusipelnė antro šanso
Autorius: TV3
2011-09-12 14:31:00

TV3 nuotr.

„Deivis ir Katerina nusipelnė gauti dar vieną šansą. Mes susižavėję šiuo projektu ir jo dalyviais, pasižadame dar į jį atvykti, žinoma, kaip svečiai“ – savo sprendimu nebedalyvauti šou žiūrovus ir dalyvius nustebino Lauris Reiniks, kuris drauge su partnere Aleksandra Kurusova savo vietą projekte padovanojo dainininkui Deiviui ir praėjusių metų nugalėtojai šokėjai Katerinai Voropaj - jiedu surinko mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų ir turėjo palikti šį šou.

 

Susumavus pirmosios ir antrosios laidų rezultatus, lyderiais tapo aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir jo partnerė Justė Žemaitytė. Antroje vietoje liko iliuzionistas Mantas Wizard su Viktorija Kunauskaite, o trečioje – aktorė Dalia Michelevičiūtė ir Olegas Koliakinas. Mažiausiai žiūrovų ir komisijos simpatijų be Deivio ir K. Voropaj, sulaukė TV3 laidų vedėja Eglė Skrolytė ir Marius Gaižauskas ir dainininkė Kristina Ivanova su Tadu Rimgaila.

 

Antroji „Šok su manimi“ laida stebino ne tik dalyvių pasirodymais, komisijos sprendimais, nauja vakaro vedėja Natalija Bunke, o ir specialiu filmuku bei šou apie jos nuslėptas vestuves.

 

„Tiesioginio eterio metu buvo parodyta humoristinė vestuvių versija. Kaip tik taip, su humoru, projekto dalyviai pažiūrėjo į tai, kas jau tapo įprasta, – žvaigždės parduoda savo privačių švenčių įrašus. Natalija buvo ta, kuri neviešino savo vestuvių, – pasakoja projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė. – Mus, kaip ir daugelį užsienio televizijų, įkvėpė originalios vestuvės, įvykusios prieš keletą metų D. Britanijoje, kurių įrašas ‚YouTube‘ smalsuolių žiūrėtas beveik 70 milijonų kartų. Pagal šį filmuką buvo sukurtas ir ‚T Mobile‘ filmuotas sveikinimas Britanijos karališkųjų vestuvių proga su princo Williamo ir K. Middleton antrininkais. Mūsų projekto dalyviams pabuvoti tokiose ‚vestuvėse‘ buvo tikrai smagu, tikimės, žiūrovams taip pat.“

 

Jau kitą šeštadienį, rugsėjo 17-ąją, prasideda antrasis „Šok su manimi“ turas. Į projekto šokėjų gretas ir į kovą ant parketo įsilies net dvi naujos poros: Lietuvos ir Europos kultūrizmo čempionas Dainius Barzinskas su partnere Domante Padleckaite bei dainininkė, serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Vaida Genytė ir Saulius Skambinas.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus